Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Vjerujete li da je 'Gangnam Style' najava sudnjeg dana?
Vjerujete li da je 'Gangnam Style' najava sudnjeg dana?
Da li vjerujete u ovo?
1.DA![ 6 ][13.33%]
2.NE![ 39 ][86.67%]
Answers total: 45






904
poruka na forumu
96 378



post # 21 | 11.12.2012 , 4:05 AM

Kome je do smejanja nek se smeje. Snimci su Nasini...



Kome je do sprdanja nek se sprda... snimci su jezivi. Niko nekaze da ce scenario da bude bas ovakav, ali eto recimo da bude oni koji su kupuli sklonista gde ce posle da izadju?



Takodje pominju poravnanje planeta tog dana, mozda su od toga napravili ovoliku presiju na sve stanovnike ove planete, a to znaci da ce tog dana nasa planeta imati mnogo manje energije nego sto je to normalno. Pominju i to da ce sunce da pojede jednu po jednu planetu jer ce se povecavati pa na kraju explodirati... to je moguce ali tek za mnooogo, mnoogo godina.

A onda se pojavi ovaj snimak kako ce planeta izgledati za 100 miliona godina



Added (11 Dec 2012, 3:05 AM)
---------------------------------------------
Zaboravila sam da kazem da je i jedan kompjuterski program prorekao smak sveta... slucajnosti je mnogo












4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 22 | 11.12.2012 , 1:10 PM

Nostradamus prorekao Gangnam Style?!?
Ne mogu nikako da povjerujem u to, kao ni u tonu gluposti koje se vežu za tamo nekog Nostradamusa. Na kraju krajeva, ne vjerujem ni u njegovo postojanje i mislim da je izmišljen lik. Možda je on fiktivni plod određene grupacije (ili je njegovo djelo fikcija koja se samo veže za njegovo ime) koja ima za cilj osvajanje i održavanje svjetske moći. Neko je nekada davno napisao određeni scenarij za duži vremenski period koji ostaje konstantan, samo se mijanjaju režiseri i glumci tokom vijekova (sekta ili neka druga pm!).
Idiotska pjesma kao što je GS da ima skoro pa milijardu pregleda?! Uvjeren sam da to nisu čista posla, tj. da je to proizvod politike određene grupacije, koja svojim odnosom prema javnosti ima određeni cilj, kao što je npr. uvjeriti masu u istinitost Nostradamusovih škrabotina i posaditi sjeme straha.
Ovo je moja teorema čija će se istinitost ili neistinost dokazatii vremenom. Ko povjeruje, povjeruje, a ko ne, neka predvidi nešto bolje :D


Poruku je menjao/la luka83 - Utorak, 11.12.2012, 1:16 PM











904
poruka na forumu
96 378



post # 23 | 12.12.2012 , 2:32 AM

Niko ne osporava da je Gangam Style idiotska pesma. Ali Nostradamus je pominjao Mirno jutro, razigranog konja i 9 krugova... i to 1555 godine... kome je na pameti bio ovaj Psi ili kako vec. Nesto ima.... evo ga sajt gde pise sta sve sledi...

http://events.slooh.com/











1176
poruka na forumu
102 1216



post # 24 | 12.12.2012 , 4:18 PM

sandra1000, NASA... procitaj malo o nasi. ZA nasu se ne zna da je to u stvari nevladina organizacija. Postoji mnogo stvari koje su od njih obljavljene,a diskutabilne su.
- Ako je neka firma mocna,to ne znaci da treba da joj slepo verujemo. Ok je sve to sto su rekli,samo treba se malo vise u dubiti i videti od drugih izvora koliko se to ustvari poklapa. Ja neverujem ni bogu ocu,dok se ne dokaze nesto 100% i tada cu pregledati te dokaze.

- Ljudima je stvorena slika da je sistem uvek u pravu i da je neunistiv. Zato samo nekolicina ljudi vlada svetom. A kada bi se ljudi trgli i shvatili da je ova ekonomska kriza i price o smaku sveta lazno plasirana stvar,kako bi ljudi pali u ''Kolektivnu hipnozu(u ovom slucaju depresiju i letargiju) I otkazali poslusnost,videli bi da od ekonomske krize,tj. smaka sveta nema nista. B)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 25 | 12.12.2012 , 9:33 PM

Vise verujem u Deda Mraza.

Konacno ljudi vise se nece vredjati kad im neko kaze:
KONJU JEDAN PLESES KAO ON!

Jer koliko sam shvatila to je neki konjski ples ili ples konja. Sta vec. Nebitno.

Ah, mnogo se konja reinkarniralo u ljude, pa plesu po celom svetu.
Masovna pojava.


Poruku je menjao/la Leksi - Sreda, 12.12.2012, 9:33 PM

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










195
poruka na forumu
25 852



post # 26 | 12.12.2012 , 9:53 PM

Naravno da ne!!! :o











896
poruka na forumu
89 981



post # 27 | 12.12.2012 , 10:19 PM

Jaooooo kad bi se kladio sa nekim bogatasem da nece biti SmakSveta :D :D zaradio bi grdnu lovu igrice igrice








904
poruka na forumu
96 378



post # 28 | 14.12.2012 , 3:09 AM

Quote (Vagabond83)
sandra1000, NASA... procitaj malo o nasi. ZA nasu se ne zna da je to u stvari nevladina organizacija. Postoji mnogo stvari koje su od njih obljavljene,a diskutabilne su.
- Ako je neka firma mocna,to ne znaci da treba da joj slepo verujemo. Ok je sve to sto su rekli,samo treba se malo vise u dubiti i videti od drugih izvora koliko se to ustvari poklapa. Ja neverujem ni bogu ocu,dok se ne dokaze nesto 100% i tada cu pregledati te dokaze.

- Ljudima je stvorena slika da je sistem uvek u pravu i da je neunistiv. Zato samo nekolicina ljudi vlada svetom. A kada bi se ljudi trgli i shvatili da je ova ekonomska kriza i price o smaku sveta lazno plasirana stvar,kako bi ljudi pali u ''Kolektivnu hipnozu(u ovom slucaju depresiju i letargiju) I otkazali poslusnost,videli bi da od ekonomske krize,tj. smaka sveta nema nista.

Quote (Vagabond83)
sandra1000, NASA... procitaj malo o nasi. ZA nasu se ne zna da je to u stvari nevladina organizacija. Postoji mnogo stvari koje su od njih obljavljene,a diskutabilne su.
- Ako je neka firma mocna,to ne znaci da treba da joj slepo verujemo. Ok je sve to sto su rekli,samo treba se malo vise u dubiti i videti od drugih izvora koliko se to ustvari poklapa. Ja neverujem ni bogu ocu,dok se ne dokaze nesto 100% i tada cu pregledati te dokaze.

- Ljudima je stvorena slika da je sistem uvek u pravu i da je neunistiv. Zato samo nekolicina ljudi vlada svetom. A kada bi se ljudi trgli i shvatili da je ova ekonomska kriza i price o smaku sveta lazno plasirana stvar,kako bi ljudi pali u ''Kolektivnu hipnozu(u ovom slucaju depresiju i letargiju) I otkazali poslusnost,videli bi da od ekonomske krize,tj. smaka sveta nema nista.




:) Nemoj pogresno da me shvatis. U pravu si skroz. Nego ja licno nisam nimalo plasljiva osoba po prirodi, cak naprotiv ta moja hladnokrvnost moze mnogo gadno da me kosta. Iskrena cu biti kao uvek, ova prica zvana smak sveta me je trgla malo... Samo iz jednog razloga, zato sto sve sto sam procitala aludira na jedno te isto. Nemoze 10 ljudi da bude ludo i balavi o jednom te istom. Ajde ovo na internetu sto samo prepisuju, ali knjige su nesto drugo. Moja baka je imala svoju biblioteku u kojoj su se nalazile 2 veoma stare knjige o prorocanstvima, a to je baki od njenog oca... obe knjige su potpuno iste a od dva razlicita coveka. I sve sto sam u tim knjigama procitala se do dana danasnjeg dogodilo... Ubistvo uticajnih ljudi 2012, Napad na bliznakinje, smrt Dajane, vremenske nepogode, i ima jos mnogo toga sto kad uzmes cinjenice u obzir nemas potrebe da sumnjas.

Nasa... to je Amerika (ako negresim) svi znamo kome je Amerika dobro donela, nikom. Zavadila dva oka u glavi i vlada. Niko neveruje slepo takvim stvarima, ali kad Nasa kaze "Smaka sveta nece biti, ljudi previse citaju na internetu. Majanski kalendar pocinje ispocetka kao i vas kalendar na zidu u kuhinji posle 31. decemra. Ima potencijalnih opasnosti kao one koje su unistile dinosauruse, ali mi to pratimo, u nasem suncevom sistemu nema nista opasno po planetu. Meteori i manji asteroidi mogu da nam se dogode, ali ne i da ugroze covecanstvo. Nibiru planeta nepostoji, planeta x postoji, ali ona je mala kao pluton i nemoze da nas ugrozi. Opasnos su samo solarne oluje koje su opasne ko komunikacione uredjaje, moze doci i do nestanka struje, zato se ta 2-3 dana treba sto manje izlagati zracenju. Mi smo 10 godina unapred i znamo sta nas ceka u buducnosti. Poravnanje planeta neznaci nista, ono se vec dogodilo."

Koliko im je za verovati ja neznam, mojim usima prija kad kazu da Smaka sveta nece biti, ali sobzirom da mi se u poslednje vreme desavaju samo lepe stvari, da sam dobila napokon psa, smaka sveta ce biti.











547
poruka na forumu
46 1072



post # 29 | 14.12.2012 , 3:52 AM

Ustat cu...to jutro kao i svako drugo...zapalit cigaru us jednu "gorku" kafu dok gledam s prozora moje spavace sobe ulicu (neznam zasto mi je to obicaj da radim...ali nesto podsvestno verovatno me smiruje) onda cu se obuc i otic do kupatila kao i svako drugo jutro...Ako vidim nesto cudno uz sve to...pozvat cu moje da se pozdravimo a posle "kud svi ljudi pa tu i ja"
U obrnutom slucaju...samo cu ovo zadnje da promenim i umesto da pozovem svoje pokupit cu kljuceve i krenut polako da otvorim lokal...
E sad sandra1000, nesto mi ne delujes hladnokrvno s svim tim tvojim "kompijuterizovanim" smakovima sveta...
Nisam bas nesto siguran da je neki jedan covek preziveo neki smak pa da je stigao da isprica ovim drugim...jel postoji neki dokaz za to? Pa nesto i ne postoji...nego nebitno je to...da pogledamo malo cinjenice...
Moguci scenariji za unistavanje planete:
1.Atmosverski omotac da se totalno unisti i da prestane da stiti zemlju od stetnih zraka (Po naucnicima nema sanse da se tako nesto dogodi u narednih bar 1000 godina)
2.Naglo otopljenje Artika i Antartika (Ali da je brzina tog otapanja tako velika da je prosto nemoguce da se izvede)
3.Veliki Tenktonski poremecaji (sto bi bilo jako moguce ali toliko veliki da cak ni rihterova skala nemoze da izmeri a s obzirom da uspe da izmeri i one 0.0000001 na skali u mogucnosti su da vide velike poremecaje cak i do 20 godina unapred) Ovakve uredjaje su uspeli da naprave posle velikih zemljotresa tamo u kini ili japanu nisam bas nesto pratio
4.Da nas udari neki ogromni meteor ili druga planeta (Udaljeni smo preko nekoliko miliona svetlosnih godina od najblizih a cak i da nismo zar mislis da ne bi uhvatili satelitima da se nesto priblizava zemlji?)

Stvari koje ljudi tvrde na racun nekih "Dokumenata" gde su se ljudi sporazumevali "Huja Buja Ha" u prevodu "Kako si sta radis" a na sta bi mu drugi odgovarali "Baha Buha Bu" sto u prevodu znaci "Evo ja vala dobro" ja nazivam glupostima...pogotovu one koji su u stvari "PREDVIDELI" buducnost...jedan momak je negde tu na forumu napisao jako lep odgovor na ovo i obijasnio ga po tezi "Akcije i Reakcije" (cinjenicama)
A tvrdnje ovakvog tipa kao ova sandrina
Quote (sandra1000)
poslednje vreme desavaju samo lepe stvari, da sam dobila napokon psa, smaka sveta ce biti

cistim glupostima...
Ja verujem u dokaze i cinjenice...cime se u stvari nauka i Bavi...a svemu drugom nije uopste mesto u "Obrazovanju i Nauci" jer kako sam vec u jednoj temi napisao...to je tipican primer "Rekla Kazala i naucna fantastika"


Poruku je menjao/la Hectore - Petak, 14.12.2012, 3:56 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 30 | 20.12.2012 , 12:03 PM

Vjerovali ili ne ..
Sutra cemo saznati istinu :D

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 31 | 20.12.2012 , 12:44 PM

verujem da je to jedna od najvecih gluposti koje sam cuo u 2012-toj godini... :)

:P







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 32 | 20.12.2012 , 1:37 PM

Da li je glupost saznacemo sutra.. :D Da samo hoce biti neki manji zemljotres vjerujem da bi se svi sasr*li od straha lol :D

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 33 | 20.12.2012 , 3:17 PM

Ja ovim budalestinama nevjerujem :D lol

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 34 | 20.12.2012 , 5:06 PM

Ova teorija stvarno nema veze sa vezom... :D lol








326
poruka na forumu
317 2359



post # 35 | 20.12.2012 , 5:26 PM

Kada prodje sve ovo bez ikakvih desavanja koje su pojedini ljudi ili narod oglasili da ljudi imaju o cemu pricati a ni svesni da od toga nema nista ... Pa bolje se okrenite protuhajte i nacicete mnogo gorih vesti i desavanja koja se desavaju dok vi citate 90% lazi u novinama i ostalim glupostima ... kao za primer gde privatna velika i preskupa preduzeca ubijaju i unistavaju mala naseljena mesta koja su malo bogata nekim dragocenima prirodnim resursima i o tome se nista ni ne zna niti pise a uglavnom se smaraju svi ljudi sa tracarenjima samo ....








904
poruka na forumu
96 378



post # 36 | 20.12.2012 , 7:26 PM

Meni je jedna veoma draga osoba rekla da su to sve dela kojekakvih sekti i da im nista netreba verovati. Smak sveta ne postoji!











377
poruka na forumu
54 303



post # 37 | 20.12.2012 , 10:26 PM

Ma Maje su napuseni ljudi :D
Sutra skola :P












2963
poruka na forumu
797 10239



post # 38 | 21.12.2012 , 2:05 PM

992,802,047 pregleda....

opa gangnam stajl lol

Added (21 Dec 2012, 1:05 PM)
---------------------------------------------
998,088,796 pregleda, i iiiidemo... :D


:P







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 39 | 21.12.2012 , 6:08 PM

'ocel vise taj smak svijeta , smorih se cekajuci ? :p

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 40 | 21.12.2012 , 9:58 PM

(Ammir)
'ocel vise taj smak svijeta , smorih se cekajuci ?

sad je moguce da ce doci, presao Gangnam Style milijardu pregleda lol

:P



Forum » Obrazovanje » Nauka » Vjerujete li da je 'Gangnam Style' najava sudnjeg dana?
Search: