Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » NASA – Prava istina i svrha ove organizacije (Nema veze sa svemirom)
NASA – Prava istina i svrha ove organizacije






1176
poruka na forumu
102 1216



post # 1 | 17.12.2012 , 10:40 PM



Jeste li znali da NASA ima jednu ezoteričnu AGENDU kako bi pomogla stvarnju jedne svjetske vlade, Novog Svjetskog Poretka?

Projekt “Spajalica” i nacistička infiltracija NASA-e

Mi stvarno želimo shvatiti šta se danas događa u svemiru, i šta se događa sa planetom. Moramo se vratiti malo nazad da shvatimo početke svemirskog programa SAD-a. A da bi to napravili moramo se vratiti u nacističku njemačku. Hitler je regrutirao brilijantne znanstvenike na području mlaznih motora. Ubrzo nakon rata SAD i saveznici su osnovali Nürnberški proces da bi doveli naciste pravdi, za zločine protiv čovječnosti. Tisuću nacista nikada nije završilo na procesu. Oni su prošvercani u SAD uz pomoć američke vojske u programu nazvanom “Spajalica”.

Prošvercani su kroz Boston i Zapadnu obalu Floride. Wernher von Braun zajedno sa stotinama kolega koji su radili na raketnim motorima zajedno sa nacrtima V2 rakete su poslani u Huntsville – Alabama (SAD) gdje je Von Braun postao prvi direktor NASA-inog Centra za Svemirska Istraživanja. Ono što je zanimljivo je ostalih 1400 nacista koji su dovedeni u Ameriku zajedno sa njima. Tko su bili oni? Neki su dovedeni u SAD da rade za CIA, drugi su dovedeni u SAD da rade na eksperimentima sa LSD drogama i na MK ULTRA eksperimentima zbog kojih su se ljudi bacali u 60-tim godinama sa prozora.

Neki nacisti, koji su istraživali u Njemačkoj na židovima koliko može ljudsko tijelo dugo podnijeti temperaturu, su odvedeni u SAD-u u zračnu bazu Wright Patterson u Ohio-u, i stavljeni su na čelo programa za medicinu letenja.

Kada uzmete 1500 top nacističkih znanstvenika, i vidite vojni industrijski kompleks, pitanje je dali su oni donijeli sa sobom ideološku kontaminaciju. Nije samo nacista Von Braun otišao raditi za NASA-u, već i čovjek koji je bio nadležan za testni program V2 rakete u Njemačkoj na Baltiku, čovjek pod imenom Kurt Debus. On je postao prvim direktorom Svemirskog Centra Kennedy na Floridi. Glavni čovjek koji je regrutirao Von Braun-a je bio general Walter Guggenberger, čovjek kojeg je namjestio Htiler da regrutira Von Braun-a i dođe raditi za Nacističku Njemačku. Walter Guggenberger je u SAD-u poslije rata postao vice predsjednik kompanije Bell Aero Systems Corporation u New York-u. Obogatio se na poslu gradnje helikoptera za rat u Vijetnamu.

Činjenica je da je 1958. Guggenberger svjedočio ispred Kongresa SAD-a, govoreći da glavni prioritet svemirskog programa je “osvojiti, pokoriti, držati i iskoristiti prostor između Zemlje i Mjeseca”. Kasnije je Guggenberger na konferenciji Nacionalne Industrije Projektila, izjavio:
''Gospodo,nisam dosao u ovu zemlju izgubiti Treci svetski rat,jer sam vec dva izgubio''

I konačno, čovjek koji je bio zadužen za proizvodnju u Velikom tunelu za rekete u Njemačkoj, Arthur Rudolph, koji je postao prvi direktor projekta programa NASA Saturn 5 rakete, koja je odvela Ameriku na mjesec. I to je esencijalno podrijetlo SAD svemirskog programa.

Svemirska komanda je objavila planove prije nekoliko godina pod naslovom “Vision for 2020″ (Vizija za 2020.) u kojem se se vidi na plakatu kako sateliti pogađaju mete na zemlji.

Pogledajmo jezik kojim su se koristili u projektu “2020″: Svemirska komanda je izjavila da će u budućnosti zbog korporativne globalizacije svjetske ekonomije doći do širenje jaza između onih koji imaju i onih koji nemaju, između bogatih i siromašnih u čitavom svijetu. I kao rezultat toga Petagon je predvidio da će biti sve više reginalne nestabilnosti po čitavom svijetu.

Zato jer ljudi koji su pod čizmom multinacionalnih kompanija će se organizirati i osnovati unije i grupe, te se organizirati da maknu kontrolu korporacija koje imaju nad vladama. I Pentagon je izjavio tada:
Znate, možemo staviti marinca na svaki ulični kutak svijeta da ugušimo tu populaciju, ali sa svemirskom tehnologijom ćemo moći vidjeti sve, čuti sve, i ono bitno, naciljati sve i svakoga na Zemlji,”.

I projekt 2020 kaže da će se svemirska superiornost izdignuti kao bitni element uspjeha na ratištima u budućim ratovima.



Posle gomile procitanih gluposti od strane NASE ,gluposti o smaku sveta i ostalo. Resio sam malo da istrazujem. Ovaj clanak san nasao i postovao ovde. Sve ovo mozete proveriti na google-u ako vas vise zanima.


Fajlovi: 6248201.jpg (40.3 Kb)

Poruku je menjao/la Vagabond83 - Ponedeljak, 17.12.2012, 10:41 PM

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









904
poruka na forumu
96 378



post # 2 | 20.12.2012 , 3:58 AM

gj Bravo!











3
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 20.12.2012 , 6:26 AM

Pa vidi jednu stvar... ovo nece da moze.

..SHERIFF::..









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 4 | 20.12.2012 , 2:26 PM

serif033, Zbog?

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 5 | 20.12.2012 , 2:54 PM

smesno...

evo ja cu da stavim dokumentarac u kome priznati naucnici tvrde da su nas stvorili vanzemaljci ( i to ce da bude s dobrim i logicnim argumentima ), hoce li mozda da ubedi vas vernike da su u pravu..?

takodje moze da se nadje dokumentarac za bukvalno svaku teoriju zavere koja vam padne na pamet...

smesno koliko se nasi ljudi primaju na bas svaku pricu oko "zlog zapada" a da ni ne gledaju oko sebe...

ma ne smesno ne znam kako da se izjasnim ako stvarno verujete u sve ovo kao i mnoge druge stvari i to sve po sistemu ako "ima na internetu mora da je istina"...

ko juce citam al zbog ogranicenja memorije sajta nisam mogo da komentarisem kao neki portal Popjular u SAD je
izjavio da su Srbi krivi za smak sveta i vi se odmah primite..

A nikom od vas nije palo na pamet da pogledate i shvatite da je taj portal obicna sprdnja koja nije cak ni na TOP 20 na google a ne neka legitimni info sajt, isto ko da neko na EC objavi to jeste izmisli neku glupost i sve se od njega prosiri na neku zemlju i ljude u pm za koje ni ne znamo gde su...

Ono znam da ce sad da ospete po meni jer nisam u trendu ove fobije od zapada aj neka ( nije sve tako crno ) :) yes


Poruku je menjao/la Davor - Cetvrtak, 20.12.2012, 2:58 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 6 | 20.12.2012 , 3:04 PM

Davor, Opusteno. Svako ima pravo na svoje misljenje. :)

Ja nisam covek koji uvazava jedan izvor kao istinu.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









3
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 20.12.2012 , 3:32 PM

@vagabond83 - pa sve mi deluje tako nestvarno i skupo. A i nije NASA jedina koja polaze pravo na prostor oko zemljine kugle.

..SHERIFF::..









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 8 | 20.12.2012 , 4:35 PM

Quote (Vagabond83)
...i ono bitno, naciljati sve i svakoga na Zemlji

Znaci strasno... ja verujem da bi nasa planeta bila mnogo sigurnija da nema Amerikanaca, majke mi...
Vise se ne moze covek na nesto njihovo novo ni iznenaditi posteno...
Svugde mesaju prste, u svemu zele da su prvi...
Pa ajde, pokorite ceo svet, pa neka je vas, ma*arci jedni... ufff... angry2

:P









904
poruka na forumu
96 378



post # 9 | 20.12.2012 , 7:25 PM

To i ja pricam. Zasto ceo svet igra sitno amerikancima , zasto se oni za sve pitaju i zasto sve sto oni kazu se mora postovati. Imali smo prilike cele godine da vidimo delovanje te iste zemlje koja je zavadila dva rodjena oka u glavi i pocela da vlada. Ratuje sa svima i druge uvlaci u rat. Mi smo bili zrtva te iste zemlje 1999 godine gde su neduzna deca koja nista Bogu skrivila nisu platila zivotom. Sticice njih adekvatna kazna, nebrinem se ja.











1176
poruka na forumu
102 1216



post # 10 | 21.12.2012 , 3:14 AM

sandra1000, tu su opet ljudi koji su zaljubljeni u njihovu ideologiju.Ljudi koji ce ih uvek braniti,bez obzira sto su njihove bombe padale na nas narod.
to je nesto kao efekat kidnaper-zrtva. U mnogo slucajeva zrtva brani kodnapera sa izgovorom,treba ga razumeti. Pitao bih ga da ga neko jaci od njega sretne na ulici i otme mu novac ili slicno ,da li onda podrzava ''primitivan zakon'' zakon jaceg.


Poruku je menjao/la Vagabond83 - Petak, 21.12.2012, 3:15 AM

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









411
poruka na forumu
326 425



post # 11 | 21.12.2012 , 3:27 AM

prvo, ne razumem sta ce ova tema u nauci. ovo nema veze sa naukom.
drugo, amerikanci rade to sto rade jel imaju neku korist od toga. a vi sto ih mrzite, malo razmislite. jel biste vise voleli da imate 100k dolara ili 100k rubalja ili rupija ili jena? svu tehniku sto koristite, to su ameri proizveli. ako ih toliko mrzite, od*ebite od kompova, fonova, automobila itd. ne, necete jel ste licemeri.








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 12 | 21.12.2012 , 3:32 AM

Kokiko92, a ti posto toliko volis amere odj*ebi od srpske hrane. koristis je jer si licemer.Isto to radis sa srpskom vodom zar ne?
a sto se tice teme,ona je tu gde jeste.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









411
poruka na forumu
326 425



post # 13 | 21.12.2012 , 3:56 AM

Vagabond83 ja nisam rekao da mrzim srbiju








904
poruka na forumu
96 378



post # 14 | 21.12.2012 , 4:23 AM

Ovoj temi i jeste mesto u nauci, zato sto se Nasa bavi nekom vrstom nauko. E sad to sto je raskrinkana je samo nasa stvar!

Kokiko92, pitam se samo da su ti dete ubili da li bi ovako pricao. Sta je mala Milica pogresno uradila kad ju je geler pogodio i ubio. Sta je ona njima kriva?! Manite me njih nestajte na njihovu stranu jer su amerikanci jedna opasna sekta koja vlada svetom! Koliko god oni bili ispred nas i u nauci i u tehnici sve su zloupotrebili. Dzabe njima sve to, kad krv svuda prolivaju. Ubise Gadafija pa ostavise narod da mu se medjusobno poubija. Zavadili pa vladaju. Sve su opeli i Kosovo koje je veoma bogato i sve ce oteti iz koristi. Nima su Ambanci samo paravan. Zivi bili pa videli, eto nama i treceg svetskog rata po americkom scenariju!

A evo vam nesto zanimljivo pa pogledajte.

luminati i broj 666











411
poruka na forumu
326 425



post # 15 | 21.12.2012 , 4:35 AM

sandra1000 citiracu sam sebe:"drugo, amerikanci rade to sto rade jel imaju neku korist od toga." nisam ja rekao da ih opravdavam. btw ovo je nekakva teorija zavere, a ako ona spada u nauku, onda treba staviti i sex sa zivotinjama u sex oblast foruma.








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 16 | 21.12.2012 , 11:54 AM

Pa ovo se pretvorilo u onu klasicnu pricu..

Znate onu skupila se grupa radnika vodovoda i sad pojasnjavaju jedan drugom kako treba da se resi ova kriza, sta je u stvari Harp sistem, novi svetski poredak, znaju sve odgovore na najveca zivota pitanja a na neka 2 metra od njih probusena vodovodna cev i voda curi li curi...

Ne branim ja nikoga posebno amere to sto njihova vlast radi stvarno nije normalno i obice im se u glavu (mada sumnjam da cemo da dozivimo to za nase vreme) al me nervira kada neko sodomizuje ceo narod zbog postupaka vlasti..

Isto ko kada neko proziva nas zbog stvari koje je radila nasa vlast onda smo uvredjeni itd...

Takodje vrlo lako se nasi ljudi hvataju za svaku glupost koju nadju na netu samo zato sto za temu ima amere, mislim da sam vec gore rekao da bukvalno postoji tema i dokumentarac o svemu sto zamislite tako da to gubi smisao ( eto nakon toliko panike, naucnih emisija, dokumentaraca dodje i taj 21.12.2012 i jos smo tu )...

konkretno ne verujem u temu koje je ovde u pitanju ni u onu znak 666 itd, da ima tajni i koriscenja naroda tu nema neke dileme al u ova 2 konkretna slucaja ne verujem...

znam ja da je mrznja i neki inat u vecini tih ljudi ( mislim generalno ne na ove koji su pisali u temi ) i ne ocekujem da ce ovo sto sam napisao da ista promeni samo sam hteo da kazem da ne mogu oni da govore u ime svih ( iako cesto daju sebi za pravo )....

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









85
poruka na forumu
1226 2720



post # 17 | 21.12.2012 , 12:26 PM

shta rechi? Koju posluku porati !? Znate i sami svi da je svim Vladama svijeta lakshe manipulisat ( narodom ) kad je narod u strahu i narod nezna ( ustvari ) shta sve iza toga stoji ... pa naravno ... Novac i Moch i manipulacija i kontrola svega shto se da kontrolisati ( hrana, voda, vazduh, cigarete itd ) ... Da ne pricham o medijima koji su sve vechi faktor manipulisanja ljudima , pa htjeli ne htjeli stvarno nas kontrolishu ... Dakako Mediji su njihovo NajJache oruzhje ( znate na koga mislim ) ... et' :D


Poruku je menjao/la Lap-T0P - Petak, 21.12.2012, 12:27 PM

potpis : ...................









904
poruka na forumu
96 378



post # 18 | 22.12.2012 , 2:38 AM

Od danas samnom nemoze niko manipulisati. Ja nisam prostakusa, ali cu reci na jedan prost nacin... Us*ala sam se od smaka sveta. Samo zato sto sam citala naucne knjge koje je mogao i Pera Detlic da napise. Dozvolila sam sebi da se toliko istraumiram da nisam mogla da spavam, na svaki sum sam se strzala. Neko je cekao smak sveta na planeti, a ja umalo u glavi da ga dozivim. Ostaje nam samo da pobijemo tvrdnje ruskih naucnika koji kazu da Nibiru postoji i da ce da nas picne 13. februara 2013. pa kad prodje i taj datum tek onda necu niusta da verujem. Ovo sa amerikancima ne zelim ni da polemisem, ali su me rusi malo cacnuli ;) Ja sam tako cool lik, obozavam da se zezam, druzim, kuvam, sredjujem, ugadjam drugima, ma sta bi ko pozeleo ja bi to za tren oka bez ikakvog problema napravila/ stvorila. Da mene tamo neki Nostradamus poremeti, je**m ja njemu mamu malo. Moji me ukucani zezaju, od danas sam postala bolji covek, cek samo prolece da mi dodje ima da uzivam iz sve snage :D











411
poruka na forumu
326 425



post # 19 | 23.12.2012 , 0:50 AM

ma nije jos gotovo. gde su sad ovi sto slave 2 nove godine?? njima 21.12. pada nesto kasnije.


Forum » Obrazovanje » Nauka » NASA – Prava istina i svrha ove organizacije (Nema veze sa svemirom)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: