Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Da li je moguce "izbegnuti" detektor lazi?
Da li je moguce "izbegnuti" detektor lazi?




Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 1 | 26.06.2013 , 12:53 PM

Dosta se polemisalo koliko je detektor lazi pouzdan.Na kraju utvrdise da jeste.

Sad me zanima sta vi mislite,da li postoje neke posebne tehnike za negativan nalaz detektora iako lazete.... ? :)

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 26.06.2013 , 1:03 PM

Msm da se ne moze  izbjeci , gledao sam neku emisiju. I oni su koristili razne stvari kako bi prevarili detektor. Nisu uspjeli. On takodjer mjeri otkucaje srce , tako da kad pocne ubrzan rad oni tamo nesto primjete xD


Poruku je menjao/la Ammir - Sreda, 26.06.2013, 1:15 PM

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 3 | 26.06.2013 , 5:26 PM

Moze ako ste Stiven Sigal :) lol







"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 4 | 27.06.2013 , 1:14 AM

Mislim da covek moze prevariti masinu, samo treba naci nacin... :D

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.









547
poruka na forumu
46 1072



post # 5 | 27.06.2013 , 2:55 AM

Ja sam gledao suprotno od toga sto vi tvrdite da nemoze...iako nisam strucan po tom pitanju znam da se pomocu pulsa/odkucaja srca i jos nekih stvari prati da li lazete ili ne...
Koliko je meni poznato postoje ljudi koji manipulisu te stvari...
Dok s druge strane takodje sam citao da postoje ljudi koji jednostavno sebi ajde da kazemo "Dignu Pritisak" da svaka rec koju izgovore ispadne da je laz...a pocinje se od lakih pitanja na koje i oni koji ispituju znaju tacne odgovore...recimo "Odakle Si" i onda onaj ispitanik odgovori tacno...ali zbog svojih brzih odkucaja srca i tih uvezbanih taktika detector nalazi da je to laz...
Nisam nikad probao ali sam citao o tome i ovde sam pokusao svojim recima da obijasnim...mozda nisam bas dobro obijasnio ali koga zanima moze naci i procitati sam siguran sam da ce onda tacno svatiti na sta mislim

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









411
poruka na forumu
326 425



post # 6 | 27.06.2013 , 3:02 AM

neke hemijske reakcije covek ne moze da spreci. kad bi postojao savrsen poligraf, opravdao bi svoj pridev.








292
poruka na forumu
615 1347



post # 7 | 03.07.2013 , 11:56 PM

Probam,pa vam javim. :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 8 | 12.09.2013 , 3:05 AM

Mislim da je moguce ali zaista vrlo tesko,morate biti "jaka" licnost koja ima skoro savrsenu samokontrolu.






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 9 | 12.09.2013 , 12:21 PM

Moguće je. Kad je bila ona frka, ne znam dal se neko seća pre par godina u okolini Požarevca, kad su sumnjali da je majka ubila dete. Moj ujak je radio na tom slučaju i vodili su je na poligraf, i poligraf nije mogao da prepozna da li govori istinu ili ne, zato što je žena luda. Tako da ako ste ludi, izbećićete ga :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 10 | 12.09.2013 , 8:20 PM

Quote (Marijana)
Tako da ako ste ludi, izbećićete ga
hehehe pa bre pricam o normalnim ljudima :D ,Ludi  mogu sve :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 11 | 13.09.2013 , 0:24 AM

Pa valjda je moguce,ali covjek mora da je jako jako istreniran,da ima izuzetnu samokontrolu nad samim sobom,neki ljudi se bacaju u trans/meditacija (tipa polu san),gde je disanje usporeno,srce i ostali organi funkcionisu kao u snu,to je vrlo tesko postici,ali teoriski je moguce...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...



Forum » Obrazovanje » Nauka » Da li je moguce "izbegnuti" detektor lazi?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: