Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Izgubljeni dokumentarac o Vanzemaljcima
Izgubljeni dokumentarac o Vanzemaljcima






1333
poruka na forumu
533 3782



post # 1 | 16.11.2013 , 1:17 AM

E ovako,moram da napomenem da sam oduvek verovao u vanzemaljce ali da se to moje verovanje i zanimanje za tu temu vremenom poprilično smanjilo,zbog života itd.Danas sam pogledao jedan video koji me je naterao da se naježim i dobro razmislim o toj temi i čak me možda i uveri u postojanje vanzemaljaca.Dosta toga sam slušao o njima i dosta videa pogledao,svi su uglavnom lažni itd.U ovom video koji ćete sada pogledati čućete neke jako zanimljive i neverovatne stvari.

Takodje,hteo bih da naglasim da je ovaj dokumentarac jednom emitovan u 5 država u Americi 1995. godine i više nikada nije prikazan.

Voleo bih da se svi zajedno udružimo na forumu u vezi ove teme i da svako od vas napiše šta misli itd. Moje mišljenje je da je video pravi tj bez bilo kakve montaže i da se u njemu kriju neke veoma važne stvari o vanzemaljcima koje su zataškane od velike većine ljudi,takodje verujem da je svaka stvar,koja se pominje u videu istinita a vi zaključite sami,ali budite otvorenih shvatanja i bez nekih većih predrasuda samo zato što vam može biti šokantno ono što ćete videti i čuti,jer u našoj je prirodi da smo nepoverljivi po pitanju ovakvih stvari.

Ne komentarišite dok na miru ne pogledate ceo video i to veoma pažljivo.

Takodje bez glupih komentara,kome je ovo glupo,smešno ili slično neka ne komentariše i neka preskoči temu!


Ajmo da oživimo ovu temu i razmenimo mišljenja o njoj.

P.S. Izgleda da ćete video morati da pogledate na You Tubu ali video radi tako da samo kliknite na Watch on You Tube ;)



Poruku je menjao/la Moonchild007 - Subota, 16.11.2013, 1:57 AM








411
poruka na forumu
326 425



post # 2 | 16.11.2013 , 2:00 AM

kad pogledam video napisacu sta o njemu mislim. a posto se ne secam da postoji slicna tema, onda mogu da kazem  sta sada mislim o tome. skoro sigurno postoje. mozda nisu inteligentni kao mi, mozda su to obicne bakterije koje se ne vide golim okom. obicno su neki od epiteta za njih (zeleni, neprijateljski nastorjeni, velike crne ovi, okrugla glava), ali ne moraju da budu takvi. kad se to shvati, povecace se i broj ljudi koji u njih veruju.

ovde ne moze da se izbegne tema o bogu. ako sam dobro obavesten, bog je stvorio zemlju, i zivi svet na njoj. nikakve druge svetove nije stvorio. ako je ovo tacno, svi koji veruju u takvog boga, moraju verovati u nepostojanje vanzemaljaca. ili onda nisu vernici. mogao bih jos dosta da pisem o tim vezama ali me mrzi. ovo je dovoljno da razumete misljenje..








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 3 | 16.11.2013 , 2:07 AM

Kokiko92, Čekam tvoje komentare kada pogledaš video,pošto sam rekao da verujem da postoje vanzemaljci i ovaj video me je samo ubedio u to,da ti kažem da ćeš u njemu čuti i da su dosta inteligentniji od nas.To što si krenuo da pričaš u vezi Boga ima nekog smisla ali ne baš u tom pravcu u kojem ti ideš ali otom potom.Ja verujem u Boga i u Vanzemaljce ali nisam još uspeo da nadjem pravu povezanost ali inače u video ima i jedan deo i o tome :)






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 4 | 16.11.2013 , 2:09 AM

huh' mislim da sam gledao ovu ili neku slicnu emisiju na history chanelu, ne mogu se sada sjetit' hehe. Pogledao sam jos par emisija, kratkih i dugih, ama bas ni jedna me nije ubijedila da vanzemaljci postoje. Ne znam zasto al' eto. I necu u njih vjerovati dok ne vidim, kao ni u pola stvari. :)


Poruku je menjao/la Ammir - Subota, 16.11.2013, 2:18 AM

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 5 | 16.11.2013 , 2:12 AM

Ammir, Ne znam da li si pogledao video?Ako nisi,preporučujem ti da ga pogledaš i budi otvorenih shvatanja,znam da je teško poverovati u stvari koje nikada nisi video ali i takve stvari postoje ;)






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 6 | 16.11.2013 , 2:15 AM

Quote Moonchild007 ()
Ammir, Ne znam da li si pogledao video?Ako nisi,preporučujem ti da ga pogledaš i budi otvorenih shvatanja,znam da je teško poverovati u stvari koje nikada nisi video ali i takve stvari postoje
Pa sad ovo sto si dao nisam, al' mi nekako izgleda poznat, ako nadjem vremena pogledat cu i komentarisati, a do tada ostajem pri svome komentaru, mada i nakon gledanja siguran sam da ce moj komentar da bude 95% identican. Svaka cast za temu. cao

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 7 | 16.11.2013 , 2:21 AM

Quote Ammir ()
Pa sad ovo sto si dao nisam, al' mi nekako izgleda poznat, ako nadjem vremena pogledat cu i komentarisati, a do tada ostajem pri svome komentaru, mada i nakon gledanja siguran sam da ce moj komentar da bude 95% identican. Svaka cast za temu.


Ne verujem da si ovo negde gledao jer je na You Tubu od 6. februara 2013. pa jedino od tada ali pre toga nikako.
Poštujem,svako ima prava na svoje misljenje ali kada budeš gledao,gledaj i slušaj pažljivo ;) hvala :)


Poruku je menjao/la Moonchild007 - Subota, 16.11.2013, 2:26 AM








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 8 | 16.11.2013 , 10:07 PM

Ja sam uvek verovao da postoje .
Čak i da su među nama već odavno .
E ,sad ,u kojoj su formi  -pojma neznam... ;)
Na kraju krajeva ni deset posto mora nije istraženo ,a kamoli ceo svemir .
Moj prijatelj N. Hafizović ,upravo priprema naučni rad o plemenu Dogona koje upravo povezuju sa vanzemaljcima . Čim objavi ,rado ću vam prebaciti ovde u pdf formatu . Možda bude interesantno ?

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?



Forum » Obrazovanje » Nauka » Izgubljeni dokumentarac o Vanzemaljcima
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: