Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Misterije, paranormalne stvari, neverovatne price
Misterije, paranormalne stvari, neverovatne price






526
poruka na forumu
339 4044



post # 21 | 06.05.2012 , 1:01 PM

lol pocnem da se jezim kada procitam ove price :D ubacite jos :D








19
poruka na forumu
1 7



post # 22 | 06.05.2012 , 3:26 PM

ja mogu ispricati mnogo takvih prica koje su se meni a mojim precima desavali.

Moj pra deda kada je bio na samrti poceo je da prica cudne stvati mislili cu da mu se prividja ali kasnije to stomu se prividjao stvatno se desilo neda mi se objasnjavat sta.

moj ujko kada je u 12 sati po noci iso nesto do komsija isao je motorom i stalno mu se na istom mejstu gasio motor nista nije vidio samo se ugasi kraj groblja imo je tomos avtomatik pokusavao je 5 puta onda je vidio vrag odnio salu i ode kuci kasnije je pitao mnog aupo mehanicare kada tomos ubaci u drugu brzinu mozeli se ugasiti oni su rekli da nemoze ali desilo se (sve je istina)

SRBIN









19
poruka na forumu
5 16



post # 23 | 24.05.2012 , 10:33 AM

uh braco moja ,al sam se isprepadao











373
poruka na forumu
11 216



post # 24 | 30.05.2012 , 1:53 PM

U***o sam se dok sam ovo citao gj

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









1
poruka na forumu
0 0



post # 25 | 26.08.2012 , 10:40 PM

Pozdrav svima, evo i od mene jedne priče.

Moj otac je poreklom iz Priboja. Iznad Priboja se nalaze pribojska Goleša (planina). Postoji jedno mesto tamo koje se zove bezdan. Tako ga meštani zovu, a razlog je što su klinci kad su čuvali stoku ubacivali kamenje unutra ili motke, (neki straiji čak i trupce) i dok se ne bi odmakli, čulo bi se tutnjanje. Jedan tim speleologa je bio da istraži o čemu se radi i supstili su jako duboko, i odlučili su da ne idu dalje jer je speleolog koji se spustio izjavio da mu je bilo prehladno uprkos odličnoj opremi. Ovo sve nije previše čudno, ali ipak ima jedna priča koja se desila mom stricu i njegovim drugovima kad su bili mali. Iako su roditelji zabranjivali deci da idu tamo kad čuvaju stoku, naravno deca su išla. Jedan dan kad su se igrali i ubacivali kamenčiće unutra začuo se plač deteta, a nakon toga i glas koji je rekao odozdo, budi srećan što može mleko da mi pokipi, inače ti više ne bi majci bio živ, naravno uplašio je se i pobegao. Jedna devojčica je upala u taj bezdan i nakon tri dana su se pojavile njene stvari u Limu (reci), ali od nje ni traga ni glasa. Taj moj stric je poginuo od udara groma na toj istoj planini :-(
Inače, tamo ima mnogo udara groma u planinu godišnje, i vojska je se bila zainteresovala, ali kada su pokušali da snime iz vazduha, nije bilo ništa, slike nisu mogle da se naprave, niti jedna.
Još jedna stvar koja je zanimljiva za to mesto, moj otac je rođen na toj planini i u 27 godini su mu konstatovali veliku količinu bioenergije. Otišao je u inostranstvo da vidi o čemu se radi, jer je ljudima bioenergija bila slabo poznata, i sada je neistražena dovoljno. (Koga zanima tema bioenergija, ima knjiga ruke koje lece, napisala je profesorka fizike koja radi u NASAi, ne secema se imena). LM. On je to radio besplatno, lecio je ljude, i jednom je kod njega dosla porodica iz Nemacke, i dovela sina u podmaklim statdijumom tumora, lekari sirom sveta su ga otpisali. Moj otac je uspeo da ga izleci i lekari sirom sveta su pohitali da ga upoznaju i krenuo je da leci po svetu. Mislim, ni on nije imao objasnje sta se tacno dogovdi, ali lecio je ljude, nekom vrstom masaze. Ja i dan danas imam knjigu utisaka, gde su ljudi koje je izlecio pisali i zahvaljivali se, ima i mnogo poznatih ljudi koje je lecio. U svakom slucaju, verujem da je to do mesta na kom je odrastao. U 27. godini, meni su se desili slicni simptomi koje je on ima, ali nista nisam isao da istrazujem, jer je majka uplasena da se i meni ne desi isto i njemu. Mislim on nikad anije bio bolestan i u 42. godini iznenada se razboleo i umro nakon 14 meseci. Ne stavljam akcenat na ovo poslednje, samo sam objasnio sta se desilo kasnije. Pozdrav svima, odlican je forum








896
poruka na forumu
89 981



post # 26 | 26.08.2012 , 11:11 PM

Ne mogu reci da ne verujem u okultne stvari...i dan danas imam dokaz pred ocima yes yes yes

Quote (BojanMLD)
Kapija svetova


Naravno....Poznati Astrolog i Numerolog je rekao da cemo se sudnjeg dana (To se predpostavlja za 21.12.2012) yes yes yes susreti sa nasom zvezdanom bracom...Zasto?
To je vidite vezano za Kapiju svetova tj. da ce se nesto desiti sa covecanstvom,poznati Astrolog je gledao u zvezde kada ga je neka nepoznata sila gravitacije podigla sa zemlje,tih nekoliko minuta je predvideo buducnost covecanstva......I cuvenu rec......(Na dan poslednjeg suda mrtvi ce ustati i ponovo postati meso) i druga (Tog dana cemo se susresti sa nasom zvezdanom bracom) svi misle da je u pitanju Smak sveta.
****************************************************************************************************
Lat. rec Reincarnito u prevodu znaci ponovo postati meso. :) :)
Verujem da postoji neka jaca sila,kako dobra tako i losa.Sve ostalo kad bude doslo doci ce....svi oni koji ne veruju uverice se tog dana








780
poruka na forumu
22 296



post # 27 | 28.08.2012 , 6:55 PM

Ja mislim da ce biti smak sveta ali ovi moji iz ulice neveruju nista ama bas nista i rekao sam im da pogledaju za to
da je zadnji dan sveta itd... i videli su tu je sve dokazano a ovi kazu "Ma seru bre" i tako mi ce mo da cekamo napolju da se
uverimo :D












1333
poruka na forumu
533 3782



post # 28 | 28.08.2012 , 7:21 PM

Quote (Max_Peric)
Naravno....Poznati Astrolog i Numerolog je rekao da cemo se sudnjeg dana (To se predpostavlja za 21.12.2012) susreti sa nasom zvezdanom bracom...Zasto?
To je vidite vezano za Kapiju svetova tj. da ce se nesto desiti sa covecanstvom,poznati Astrolog je gledao u zvezde kada ga je neka nepoznata sila gravitacije podigla sa zemlje,tih nekoliko minuta je predvideo buducnost covecanstva......I cuvenu rec......(Na dan poslednjeg suda mrtvi ce ustati i ponovo postati meso) i druga (Tog dana cemo se susresti sa nasom zvezdanom bracom) svi misle da je u pitanju Smak sveta.
****************************************************************************************************
Lat. rec Reincarnito u prevodu znaci ponovo postati meso.
Verujem da postoji neka jaca sila,kako dobra tako i losa.Sve ostalo kad bude doslo doci ce....svi oni koji ne veruju uverice se tog dana

Uf druze ovo je bas lepo receno :) Ne mogu reci da ne verujem,niti da verujem,kao sto si i sam rekao,jos malo pa cemo se uveriti ;) gj


Forum » Obrazovanje » Nauka » Misterije, paranormalne stvari, neverovatne price
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: