Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Naucnici otkrili putovanje kroz vreme
Naucnici otkrili putovanje kroz vreme






1291
poruka na forumu
106 1817



post # 41 | 16.04.2012 , 6:28 PM

Bilo je sad nekad skoro na TV-u. :D

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










4
poruka na forumu
1 0



post # 42 | 16.04.2012 , 6:28 PM

Cak su i Nacisti za vreme drugog svetskog rata pokusavali da naprave nesto slicno ... tako da mislim da je je istina.. :)








1291
poruka na forumu
106 1817



post # 43 | 16.04.2012 , 6:31 PM

I ja mislim da je to moguce, samo u sledecih 10god....neverujem, mozda za nekih 30/40 godina :D

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










4
poruka na forumu
0 15



post # 44 | 16.04.2012 , 6:44 PM

moguce je da su i to otkrili,ali skoro negdje u svjetskom nuklearnom naucnom institutu su dokazali Teslinu teoriju da takozvane cestice "neutrini" mogu da predju odredjeni put a da imaju negativno vrijeme tj. da brze dođe nego sto pođe i to je za sada prvi znak putovanja kroz vrijeme :D








75
poruka na forumu
12 -4



post # 45 | 16.04.2012 , 6:59 PM

Kako to kada vreme ne postoji???

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









34
poruka na forumu
1 9



post # 46 | 16.04.2012 , 7:52 PM

Jedni kazu ne postoji drugi zivot,tj.vanzemaljci,jedni kazu nemoguce je je upravljati vremenom tj. kisa snijega itd. a sad ih ima koji misle da putovanje kroz vrijeme nije moguce,evo ovako...Prvo za Izvanzemaljace,svemir je nepregledan znaci nema kraja,niti ko zna niti se moze da izmjeri,koliko suncevi sistema ima to niko nezna,samo se moze nagadjati,a mi smo samo jedno zrno pijeska u tome svemu,znaci zamislite da stojite u pustinji i da uzmete jedno zrno pijeska i gledate ga naspram svega toga,i da ne postoji neki drugi oblik zivot,u ovom sam vam primjeru dao jedan razlog za razmisljanje!
Sada ovo drugo sto je se spekulisalo da covjek ne moze da upravlja vremenom,svi kazu da to nije moguce,al ako uzmete da citate malo o Nikoli Tesli naci ce'te zapis da je on 1943 godine vec mogao da prouzrokuje zemljotres koji je mogao da protrese cijelo njegovo imanje,znaci ako je on 1943god imao tehnologiju da protrese svoje imanje,zamislite sta su su danas u mogucnosti da se uradi,tj.to su ovi danasnji zemljotresi cunamiji itd...sve je to ljudska ruka uzrokovala,ko malo vise cita i prati vijesti ili neke naucne emisjie znat ce o cemu govorim...A sad uvezi tog vremepolova i putovanje kroz vrijeme,sve je moguce cak je i Ajnštajn dokazao da se moze putovati kroz vrijeme,tako da ja 100% vjerujem da je to moguce,al nisam siguran da ce do 2013 to moci da se radi :p

http://www.mylivesignature.com/uploads/2853/f404324a4e41f3d66e2720dfd27f86c0.gif









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 47 | 16.04.2012 , 8:16 PM

Moguće je,ali ja ne bi da do takvog otkrića jer će ljudi to iskorištavati. :)






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 48 | 16.04.2012 , 8:22 PM

Moguce je, ali samo u filmovima, a zivot nije film, tako da se nemojte zavaravati. Mnogo gledate fantazije, predjite na neki horor ili komediju. :)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









363
poruka na forumu
65 485



post # 49 | 16.04.2012 , 8:33 PM

Vremeplov xD Molim vas jednu kartu za 1378 godinu u prvoj klasi. tel








75
poruka na forumu
12 -4



post # 50 | 16.04.2012 , 8:34 PM

Quote (Thoughtless)
Jedni kazu ne postoji drugi zivot,tj.vanzemaljci,jedni kazu nemoguce je je upravljati vremenom tj. kisa snijega itd. a sad ih ima koji misle da putovanje kroz vrijeme nije moguce,evo ovako...Prvo za Izvanzemaljace,svemir je nepregledan znaci nema kraja,niti ko zna niti se moze da izmjeri,koliko suncevi sistema ima to niko nezna,samo se moze nagadjati,a mi smo samo jedno zrno pijeska u tome svemu,znaci zamislite da stojite u pustinji i da uzmete jedno zrno pijeska i gledate ga naspram svega toga,i da ne postoji neki drugi oblik zivot,u ovom sam vam primjeru dao jedan razlog za razmisljanje!
Sada ovo drugo sto je se spekulisalo da covjek ne moze da upravlja vremenom,svi kazu da to nije moguce,al ako uzmete da citate malo o Nikoli Tesli naci ce'te zapis da je on 1943 godine vec mogao da prouzrokuje zemljotres koji je mogao da protrese cijelo njegovo imanje,znaci ako je on 1943god imao tehnologiju da protrese svoje imanje,zamislite sta su su danas u mogucnosti da se uradi,tj.to su ovi danasnji zemljotresi cunamiji itd...sve je to ljudska ruka uzrokovala,ko malo vise cita i prati vijesti ili neke naucne emisjie znat ce o cemu govorim...A sad uvezi tog vremepolova i putovanje kroz vrijeme,sve je moguce cak je i Ajnštajn dokazao da se moze putovati kroz vrijeme,tako da ja 100% vjerujem da je to moguce,al nisam siguran da ce do 2013 to moci da se radi


smesno

vreme tece u jednom smeru....tako da se u proslos ne moze vracati a dabi se islo u buducnost treba ici brzinom svetlosti a ni to nije moguce.....da je moguc put kroz vreme neko bi nas vec iz buducnosti posetio...

mali boziji ljudi veruju u gluposti naucnika....

Mir se ne može postići silom. On se može postići razumevanjem.









545
poruka na forumu
58 414



post # 51 | 16.04.2012 , 8:42 PM

Meni ove tehnologije neke koje nam prikazuju da ce mozda biti u buducnosti kao, leteci auti i slicno i nije bas nesto fascinirajuce... I ovako je previse..

<3 Bancy <3







CheateR
672
poruka na forumu
20 424



post # 52 | 16.04.2012 , 8:48 PM

Quote (srbija_king)

Sta vi mislite da li je ovo istina?


Mislim da je istina.

NEMA PARE!









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 53 | 16.04.2012 , 10:17 PM

Vreme je relativna stvar...mislim da proslost ne postoji u materijalnom obliku,samo u nasim umovima.I da tako nesto nije moguce.

Jer bi onda postojalo ''beskonacno'' ''nas'' u koju god sekundu u nazad da se vratis zatekao bi drugog sebe...i obrnuto,tamo neki isti ja bi se vratio i zatekao mene da sam ja njegova proslost...

A to bi onda znacilo da je vec sve zapisano cela nasa sudbina ,nemamo svoju volju nego idemo po nekoj liniji koja je vec odredjena.
kada bi se covek vratio da vidi sebe u proslosti,morao bi prethodno da ima posetu sebe iz buducnosti. Kontate? :)


Poruku je menjao/la Vagabond83 - Ponedeljak, 16.04.2012, 10:22 PM

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









317
poruka na forumu
37 72



post # 54 | 16.04.2012 , 10:36 PM

Ne verujem bas u to...








35
poruka na forumu
1 7



post # 55 | 16.04.2012 , 11:35 PM

moguce.. Tesla zapoceo, a ovi to sad priveli kraju.. :)








125
poruka na forumu
17 184



post # 56 | 17.04.2012 , 11:57 AM

I dont belive... :/












1291
poruka na forumu
106 1817



post # 57 | 17.04.2012 , 9:18 PM

bilo je rec o tome da ako oni npr. danas naprave tej “vremeplov“(uzmimo da je danas prvi u mesecu), a tek sutra pozele da se vrate unazad, mocice da se vratee samo do vremena kad su napravili vremeplov jer moraju negde da se prebace, sto znaci da nemogu da se vrate u vreme pre izuma vremeplova, a da ste malo gledali neke emisije i pratili sta neki mnogo pametniji ljudi od svih nas ovde pricaju, znali bi da su takve stvari vrlo moguce. A sto se tice upravljanja vremenom to je itekako moguce, gledao sam jednu emisiju gde su govorili o tome kako je vojska iznad tamo nekog grada stvorila toliko jaku kisu i oluju da im je sve rasturila..... :D cao

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










1176
poruka na forumu
102 1216



post # 58 | 17.04.2012 , 10:00 PM

Quote (Vagabond83)
Vreme je relativna stvar...mislim da proslost ne postoji u materijalnom obliku,samo u nasim umovima.I da tako nesto nije moguce.

Quote (Vagabond83)
Jer bi onda postojalo ''beskonacno'' ''nas'' u koju god sekundu u nazad da se vratis zatekao bi drugog sebe...i obrnuto,tamo neki isti ja bi se vratio i zatekao mene da sam ja njegova proslost...

Quote (Vagabond83)
A to bi onda znacilo da je vec sve zapisano cela nasa sudbina ,nemamo svoju volju nego idemo po nekoj liniji koja je vec odredjena.
kada bi se covek vratio da vidi sebe u proslosti,morao bi prethodno da ima posetu sebe iz buducnosti. Kontate?

ovako je vidljivije mozda

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 59 | 14.06.2012 , 9:38 PM

jeste,taman je...ja s eskroo vratio,jedv ame pustili na granici

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 60 | 02.08.2012 , 6:35 PM

Mislim da ljudi otkrice putavanje kroz vremena, ali ne u 2013 nego u daleku buducnost.


Forum » Obrazovanje » Nauka » Naucnici otkrili putovanje kroz vreme
Search: