Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Izduzene lobanje... Ko su bili ti ljudi?
Izduzene lobanje... Ko su bili ti ljudi?






1320
poruka na forumu
133 2344



post # 1 | 05.10.2011 , 5:20 PM

Izduzene lubanje? Pronadjene u sibirskom gradu Omsku?
Sto sve jos skriva zemlja? A mi ukupno znamo manje od 1/5 zemaljske povijesti... i pravimo se pametni... oh " mi ljudi ".


Divovi su u odnosu na nas danas i postpotopni period - bili svi prijepotopni ljudi! Svi su bili visoki (preko 4 metra, a divovi su u ono vrijeme bili i visi). To su uistinu bila cudovišta koja su koracala ovom zemljom! Cudovista koja su u borbi ubijali - dinosaure...!! I to one najopasnije... to je masa gledala, to su bili spkektakli! Ali su i Divovi ginuli od - dinosaura... pronadjene su plocice... gline, na kojoj se jasno vide prikazi borbe ljudi i 'zmajeva' vidi se jasno da su to - dinosauri cak su znanstvenici odredili i o kojoj vrsti dinosaura se radi!
Prijepotopni divovi su bili visoki ( i skladno gradjeni prema toj visni) oko 5,2 metara!!! Da, da... strahota! Imali su NADLJUDSKU fizicku snagu i brzinu, ali i psihicku i mentalnu snagu...



Museum Iraq

Stoljecima iza potopa, ljudi su jos uvijek bili, kao normalno - visoki oko 3 metra, pojedine rase i više... oko 400 godina iza potopa, pocinje... nagali pad visine ljudske rase... zbog promjenjene klime, zbog sve vece upotrebe mesa... alkohola i bluda... kaže u Bibliji " Podrezao si im zile..." da ne budu vise " kao hrastovi basanski "!



Observe the monstrous size of the "god-king" that

Giant Axes fond in Sumer. Bagdad Museum Iraq.Ima nesto interesantno iz islama, gdje se kaze, da ce pravednici koji budu " ponovno ozivljeni " - uskrsnuti, biti " visoki kao Adem (Adam), plemeniti kao Ibrahim (Abraham) i lijepi kao Jusuf (Josip) " I Adam je bio veoma visok, kolliko tocno, ne znamo... vjeruje se samo... za celo nizi od andjela... ( celo - simbol uma, intelekta, ali i vlasti...) Eva je bila za glavu niza od Adama... ne slucajno... jer to je duhovno pokazivalo tko je glava novostvorenog svijeta. Zato je svijet pao - tek kad je Adam progutao dio jabuke...

Interesantno je da Biblija spomjinje iz vrmena David i Golijata da je ondaSnji div imao - " po Sest prstiju na rukama i nogama"! To je vjerojatno genetska DEFORMACIJA!



Giant Axes fond in Sumer. Bagdad Museum Iraq.



Prema hadisu, Adem je bio visok 60 lakata, što je otprilike visina palme. Imao je bujnu kosu... tako da sva ova prica ima smisla i uklapa se.







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 2 | 16.10.2011 , 7:53 PM

Čitao sam u Trećem oku da su ljudi-džinovi pronađeni u onom tunelu u Beogradu, ali je to BIA zataškala.








2595
poruka na forumu
281 2890



post # 3 | 16.10.2011 , 8:12 PM

Brt kako je ovo moguce wow vidi koliki je to covek ?








245
poruka na forumu
9 56



post # 4 | 16.10.2011 , 8:46 PM

Dobar ti je ovo brate dokument, lijepo je da si se sjetio ovo napisati, pokusat cu i ja naci nesto i ubaciti kada budem imao vremena biggrin

Mk4









1320
poruka na forumu
133 2344



post # 5 | 16.10.2011 , 10:04 PM

GameLord, jbg neznam biggrin
Ilir, ok ubaci i ja cu kad budem imao vremena.. biggrin








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 6 | 31.10.2011 , 10:07 PM

Wow, bre . . . ogromni su, koma zirafa im nije ravna. . .
ma nije ni cudo sto smo poceli da se smanjujemo :p











2963
poruka na forumu
797 10239



post # 7 | 21.12.2011 , 3:18 PM

ovo je haos! Ako su ovi ljudi postojali, sta im se desilo, itd itd... i zasto smo mi tako mali? :D

:P









363
poruka na forumu
29 337



post # 8 | 21.12.2011 , 7:33 PM

Znam i ja za ovo... Za ovog faraona se sumnja da je pripadao vanzemaljcima i da su oni njega poslali na zemlju i pomogli mu da izgradi piramide... Sto je i moguce sa obzirom da mu je lobanja tako velika da je imao veci mozak i da su vanzemaljci inteligentiji, jer su oni pronasli nas a ne mi njih... Sto se tice ovih ljudi jedan profesor je tvrdio da su zaista postojali toliki ljudi, ali da su godinama postajali sve manji i manji jer ih je nesto sprecavalo da evoluiraju u ovako velike ljude.. Ja mislim da je sve ovo istina, a ove slike su dokazi... shocked uzid vutra vitez


Ја сам године провео са тобом, теби дао све за тебе живео...










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 9 | 30.12.2011 , 3:01 AM

Quote (MolderFBI)
ma nije ni cudo sto smo poceli da se smanjujemo

Pa da smo ostali toliko veliki ne bi svi stali u ovu Srbiju,trebala bi nam veca,a onda bi svi okolo galamili da nam je na pameti samo Velika Srbija....
A vidi sto ima glavurdu.... Pa taj je u kapu mogao da turi dzak krompira...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 10 | 30.12.2011 , 3:09 AM

Jbt... ogromni su izgleda da smo mi sve manji i manji docicemo svi na velicinu onih elfa iz crtaca :D


Forum » Obrazovanje » Nauka » Izduzene lobanje... Ko su bili ti ljudi?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: