Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Duhovi?
Duhovi?






780
poruka na forumu
22 296



post # 61 | 27.08.2012 , 5:31 PM

Niko nece verovati za ovo moje ali ja verujem vama...necu smeti da spustim noge na pod sada i zvacu mamu da bude
u mojoj sobi jer imam 2 kreveta i da bude upaljeno svetlo :( :o

E ovako bio sam kod komsinice jeo sam kolace,gledao tv,pricali smo,
i kaze ona meni da ide u WC i ja kazem dobro.
Jaoo usro sam se vec,samo se podsecam to je bilo pre 3 meseca,
Bila ona jedno 15 min u WC dodjem ja ispred vrata i pitam ja kad ce ,ona kaze za 2 min,
posle 5 min dodjem pitam kad ce ona cuti nista ne govori ostavio sam je malo jos 2 min i pitam ponovo
ona cuti cuti cuti,ima 31 godinu (mada ne vise),pitao sam milion puta ona cuti ali culo se ovo jako tiho Ah!
Mislio sam da je nesto drugo i da zato cuti xaxa ostavim jos 15 min i dodjem pitam ova cuti i samo je jednom nesto
zaskripelo tiho,bilo je 1 sat posle ponoci jer sam bio sam kuci pa me zvala da mi ne bude dosadno,
dodjem da provalim i nece nece pa nece samo me je neko pipnuo iza ledja i nema nikoga,
onda sam iz zaleta i provalio sam....
Bila je obesena :o :o :o :o :o :o nmg dalje da piseeem,ali ajde pa neka crknem.
Oko joj je bilo iskoceno samo sto nije ispalo i bila je za sijalicu obesena ali je bilo svetla nzm ni ja kako ali za kanap koji
je bio za sijalicu ja sam poceo da vristim najglasnije sto sam mogao i njena kosa je bila ravna,
samo se podigla i opet me je neko pipnuo iza ledja i sutnuo po patici (nazad) pobego sam iz kuce i padao sam dok sam bezao koliko sam brzo trcao ,dosao kuci sam odjednom me je neko gadjao olovkom ali nije nikoga bilo sve sam pretrazio
prosla mi je pored glave,onda sam lepo oko 1:30 posle ponoci otisao biciklom kod babe i nisam dolazio kuci 2-3 nedelje...
Bili su duhovi ma nije tu u 100% nego beskonacno %.
Ne morate mi verovati ali istina je nazalost,a toliko sam je voleo (ne mislim na zaljubio ) nego lepo se ponasala prema meni,ja sam prema njoj bila mi je kao druga mama...Evo sad mi krenule suze...












113
poruka na forumu
86 2717



post # 62 | 29.08.2012 , 8:09 PM

JOVAN !!!!!!!!!

DD11









262
poruka na forumu
49 748



post # 63 | 29.08.2012 , 8:21 PM

Bezi bre....bolje da ne citam :(

Crno-Beli!!!









780
poruka na forumu
22 296



post # 64 | 31.08.2012 , 11:44 AM

Ja sam spavao kod druga i samo su se culi neki koraci a njegova mama i tata su spavali i brate samo nesto seta i seta posle ovaj ustao da proveri i ja isto za njim i ono nista i legli mi da spavamo,bilo sve dobro jedno 2 min ono opet ma bezi bre!
Posle smo skontali da je to njegov brat hahahaha zezao nas je :D












1291
poruka na forumu
106 1817



post # 65 | 31.08.2012 , 12:57 PM

Deniro, ja te molim da te pricice pricas svoim vrsnjacima kad odes u zabaviste, a ne ovde da me nerviras.

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










780
poruka na forumu
22 296



post # 66 | 01.09.2012 , 11:19 AM

Nerviras i ti mene!
Kako ne dobijes ukor!!!
Ja cu za ovo mozda dobiti ali mogu da napravim drugi profil :P
Ja nisam za zabaviste i za obdaniste!
Reci mi koje si godiste ajde ako smes...
Ti si ispod 95 100% mozda i ispod 90 verujem da imas od 30 do 40 godina ali ajde reci!

Added (01 Sep 2012, 11:19 AM)
---------------------------------------------

Quote (CryTek)
Deniro, ja te molim da te pricice pricas svoim vrsnjacima kad odes u zabaviste

Ja cu da odem u srednju skolu za to vreme.


Poruku je menjao/la Deniro_Bre - Subota, 01.09.2012, 11:18 AM












792
poruka na forumu
53 326



post # 67 | 06.10.2013 , 4:31 PM

Mene je jednom dok sam sedeo za kompom nesto ceskalo po glavi,kao da me neko mazi sa ledja itd..ja ono uzivam sve ok,ja se utripovao i poceo da pricam,kad se ja okrenem nikog nije bilo.Mamu mu duhovsku nataknem sta me zeza,sam ispao budala pricao sam sa sobom xD











15
poruka na forumu
0 0



post # 68 | 23.01.2014 , 6:34 PM

Duhovi postoje to je sigurno, za onog ko nevjeruje nek se malo zapita... Ti koji nevjeruju to kazu cisto iz straha da bi stopirali svoj mozak po tom pitanju... Naravno da postoje.. ko vjeruje u Boga mora vjerovati i da postoje duhovi (sveti duh)... Nase tijelo se sastoji od praha zemaljskog (opisano u bibliji) i duha zivotnog, i kada umremo prah zemaljski se vrace u zemlji dok duh zivotni se vrace Bogu koji ce odrediti sta dalje, ali naravno da duh zivotni moze ostati na zemlji, to su takozvani demoni koji nisu nasli mir.. Kojeg god pouzdanog vjernika da pitate rece vam da postoje demoni jer po bibliji postoje. Svi ste culi za prizivanje duhova, sto je jos jedan dokaz da postoje duhovi cim ih mozemo prizvati ( ustvari prizivanje demona). Pozdrav!






Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 69 | 13.02.2014 , 1:01 AM

Onaj koji veruje u boga, shvatit će da postoje, oblast koja se bavi prizivanjem duhova je spiritualizam ...
Al to je druga prica, demonlozi i razni psiholozi susreli su se sa ovakvim slučajevima ...
Čuli ste verovatno i za ezgorcizam koji je usko povezan sa gore navedenim..
Reč je o pshiloškoj igri  koja je tako reći nekima prihvatljiva, a meni nekako odbojna  angry2


Poruku je menjao/la Muh2r3m - Cetvrtak, 13.02.2014, 1:03 AM

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."



Forum » Obrazovanje » Nauka » Duhovi?
Search: