Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Duhovi?
Duhovi?






39
poruka na forumu
1 10



post # 21 | 11.03.2012 , 11:50 PM

Cuo sam neke price ,al nemam iskustva s tim niti bi volio imati :)








365
poruka na forumu
101 771



post # 22 | 12.03.2012 , 0:14 AM

Meni se desilo nesto takvo, umrla mi je baka i malo kasni pos. nekoliko meseci dosla mi je u goste druga baka kevina mama .. Oko 00-10h. ja i burazer gledali tv. U njegovoj sobi, culi smo neke korake kroz dnevnoj sob. Nista ono nismo obratili paznju, posle nekolko min. opet :o mi ono pogledali zaveza se ljulja cvece se ljulja :o a nema nikog odemo do bakine sobe zena spava.. Odemo opet gledati tv. I moj Pas pocne zaurlevati ali vise je licilo kao da place takav jezik zvuk :o U tom trenutku pocne baka da vice , odemo kod nje i pocne pricat kako joj nesto selo na nogama i polako pomeralo se prema vratu i pocelo je davit ..... Kad smo usli u sob upalili svetlo ono je prestalo :o :o sav se najezih dok sam pisao
Imam jos par iskustva tacnije moj cale, kad se ozenio mojom mamom posle god. umro je mamin cale :( i nocima oko 00.00 dolazio je kod mog caleta hvatao ga za nos i zezao setao se po kuci :( :( :( culi se koraci a kad upalis svetlo nema niceg :o

Sta se setas po mom profilu jedan!









72
poruka na forumu
15 194



post # 23 | 20.04.2012 , 6:30 PM

Ne bih da vas plasim ali ovo je istina,jedne noci sam se probudio oko 3 h ,vrata moje sobe su bila otvorena i soba je bila pod blagim osvetljenjem ulicnih svetala sa ulice,pogledao sam i video na vratima kako stoji nesto sto je imalo ljudski oblik,tamno,samo je stojao i blago se njihao napred nazad. zvao sam misleci da je to moj brat ili tata ali nije se odazvao niko samo je stojao tako.srecom pored mene je bio daljinski od tv-a upalio sam tv i srecom ta silueta je nestala. ne znam sta je to bilo.Ali to je bilo pre 3 godine a tad sam tek zavrsio novu kucu i uselio se u nju a kazu da se prividja u novo sagradjenim kucama.Znam da sam video nesto te noci,inace nisam sujeveran i opet ne verujem u duhove. mora da postoji racionalno objasnjenje za to. :o








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 24 | 20.04.2012 , 7:50 PM

Desilo mi se ove godine pored stale nesto strasno
Tata i ja smo isli pokrivati sijeno, u blizini mozda 2 kilometra na brdu je bio ogroman pozar zapalila se suma sve je to normalno ali odjednom pocinje nevjrijeme jak vjetar i lagana kisa u daljini sam vidio neku facu od zene znam da sam se us*ao i poceo trcati odatle nzm sta je to znacilo i zanima me da li je to u nasim mozgovima ili je istina i da kazem to je u blizini stare kuce od mog pra dede i baba koja je srusena proslog ljeta...

A evo jedne price sto mi je pricao djed nesjecam se bas dobro pocetka ali napisacu :D

On je bio na slavi valjda isao je sa motorom bila je noc kad se vracao stopirala je neka zena u bijeloj haljini izgledala mu ej normalno on ju je povezao i pitao je gdje hoce da joj stane ona mu je rekla da ce mu reci i vozili su se oni i poslije nekog vremena djed primjecuje da nema nje iza okrece se i vidi da je nestala, meni je rekao da se tada prepao najvise u zivotu i da nije imao hrabrosti ni da vidi okolo da li je ublizini vec je razgulio kuci bilo mi je smijesno kad je to ispricao ali kad se meni ovo desilo sto sam napisao gore od tada sam sumljiv po tom pitanju








547
poruka na forumu
46 1072



post # 25 | 20.04.2012 , 8:00 PM

Ne ne postoje duhovi samo ljudski strah i masta ...u stvari to je najace oruzije
nisam nikad sreo nijednog duha ili video ili slicno...ali bih volio da ga sretnem cisto da malo procaskamo da mi pojasni eto neke cinjenice koje mi nisu jasne ;)

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









4750
poruka na forumu
495 2877



post # 26 | 20.04.2012 , 8:03 PM

Quote (Hectore)
ali bih volio da ga sretnem cisto da malo procaskamo da mi pojasni eto neke cinjenice koje mi nisu jasne

mozda jeste do straha i maste ali buraz pitao bi te kad se us*r*s od straha da li si raspolozen za caskanje






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 27 | 20.04.2012 , 8:54 PM

LAZICBEJBE, pazi mozda ti se i krave ukazu xD

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










2427
poruka na forumu
345 2552



post # 28 | 20.04.2012 , 9:26 PM

vjerujem da postoje duhovi, ne duhovi kao da nas prepadnu, vec duhovi nama bliskih osoba :)








317
poruka na forumu
25 328



post # 29 | 20.04.2012 , 10:43 PM

Da... otkako sam odgledala dokumentarni film : Zli Duhovi od taboo-a verujem u njih... postoje ali ih se nebojim :D

Added (20 Apr 2012, 10:34 PM)
---------------------------------------------

Quote (Dejan)
Tata i ja smo isli pokrivati sijeno, u blizini mozda 2 kilometra na brdu je bio ogroman pozar zapalila se suma sve je to normalno ali odjednom pocinje nevjrijeme jak vjetar i lagana kisa u daljini sam vidio neku facu od zene znam da sam se us*ao i poceo trcati odatle nzm sta je to znacilo i zanima me da li je to u nasim mozgovima ili je istina i da kazem to je u blizini stare kuce od mog pra dede i baba koja je srusena proslog ljeta...

A evo jedne price sto mi je pricao djed nesjecam se bas dobro pocetka ali napisacu


video si demona... cim je tu bio pozar..... strasnoo....

Quote (Dejan)
On je bio na slavi valjda isao je sa motorom bila je noc kad se vracao stopirala je neka zena u bijeloj haljini izgledala mu ej normalno on ju je povezao i pitao je gdje hoce da joj stane ona mu je rekla da ce mu reci i vozili su se oni i poslije nekog vremena djed primjecuje da nema nje iza okrece se i vidi da je nestala, meni je rekao da se tada prepao najvise u zivotu i da nije imao hrabrosti ni da vidi okolo da li je ublizini vec je razgulio kuci bilo mi je smijesno kad je to ispricao ali kad se meni ovo desilo sto sam napisao gore od tada sam sumljiv po tom pitanju


Meni se takve stvari bas cesto desavaju

Recimo jednom kad sam bila u dvoristu i bilo je oko 12 sati... jos da kazem kuca mi je blizu groblja.... videla sam coveka u zutonm odelu kako ide ulicom.... i samo sam se okrenula il nzm nija sta i kad sam ponovo pogledala nestao je ali nem,oguce je da je nestao za tako brzo.....

Takodje jednom prilikom sam valjda putoivala kroz vreme nzm ni ja sta...... Isla sam jutros u skoli i prolazila ulicom gde obicno i idem.... i znam da sam prosla pored jedne kuce gde je bio jedan pas (vucijak) i pomazila sam ga... medjutim kada sak krenula dalje nekoliko kuca kad sam prosla..... ponovo sam prosla pored te iste kuce i videla tog kera.. nzm sta je to bilo jednostaavno ko da sam bila vracena u proslost 2 puta sam prosla pored iste kuce ....i obicno imam problema sa kerovima..cesto mi se desavaju cudne stvari sa njima ali jedno znam da imam sposobnost da pricam sa zivotinjama ne svim ali narociti mogu komunicirati na neki nacin sa kerovima....sada mi je ta sposobnost oslabila ali secam se pre da kad bih nesto rekla psu on bi to poslusao bar moj pas ....... malo sam i omasila temu al nmvz :D

Added (20 Apr 2012, 10:43 PM)
---------------------------------------------
Postoje razne stvari u sveti i natprirodne pojave ali najbolje oruzje protiv njih je vera u boga......


madness.....









219
poruka na forumu
57 643



post # 30 | 20.04.2012 , 11:34 PM

MolderFBI ovaj video sa duhom u dukserici AHAHAHAHAHHAHAH... pa brate ovo neki moderan duh i duksu obuko AHAHAHAHHAHA oplakujem... al sve u svemu dobar video...

e ovako a sad moja prica bez zajebancije i majke mi mile istinita... kunem se svim svetim da jeste

jebote kako sam se najezio dok ovo pricam

jedne noci oko 8 sati sam se vratio kuci kao i obicno i sjeo za kompach... tu sam nasao neku igricu na ovoj stranici i odmah sam je skinuo... igrao sam je sve do ujutro... bilo je 3 ili 4 sata ujutro kad sam legao... kao i obicno pokrio sam se pokrivacem ali sam do ramena i ruke stavio preko prekrivaca... znate ono kad dugo buljite u komp pa ne mozete kasnije da zaspete, e meni se to isto desilo... proslo je oko pola sata nakon sto sam legao u krevet i tako pokusavajuci da zaspem cuo sam neku neobicnu melodiju koju nikad u zivotu nisam cuo... na pocetku je bila opustajuca i mislio sam da sanjam sve dok me neko nije pokrio pokrivacem preko ramena... u tom trenutku mi je to bilo ono znate, nesto se ludo desava kod mene u sobi, a ja sam svjedok tome covjece... ali kad se melodija utisala i kad sam osjetio da sam pokriven sve do vrata, a da to ja nisam uradio usro sam se od straha... poslije tog sam se pravio da spavam jer mi je svasta padalo na pamet kao sta ako to sto me pokrilo skonta da sam budan, mozda me sj***... tako sam lezao ukocen i sokiran opet jedno pola sata i na kraju sam odlucio da se okrenem naglo pa sta bude neka bude... to sam i uradio ali soba je bila prazna kao da nikad niko u nju nije usao... sve na svom mjestu... ali ipak sam se bio toliko prepao da sam docekao izlazak sunca budan pa tek onda ustao... od tada kad god krenem na spavanje provjerim jesu li mi ramena pokrivena da mi se opet to ne bi dogodilo...

ovo je sve istina iako mi to nikad niko nije povjerovao... i sada dok sam ovo pisao neki me ludi strah obuzimao citavo vrijeme... yes



Njega moze samo jedna zena u zivot da vrati :)










317
poruka na forumu
25 328



post # 31 | 21.04.2012 , 2:24 PM

Quote (demonlog)
jedne noci oko 8 sati sam se vratio kuci kao i obicno i sjeo za kompach... tu sam nasao neku igricu na ovoj stranici i odmah sam je skinuo... igrao sam je sve do ujutro... bilo je 3 ili 4 sata ujutro kad sam legao... kao i obicno pokrio sam se pokrivacem ali sam do ramena i ruke stavio preko prekrivaca... znate ono kad dugo buljite u komp pa ne mozete kasnije da zaspete, e meni se to isto desilo... proslo je oko pola sata nakon sto sam legao u krevet i tako pokusavajuci da zaspem cuo sam neku neobicnu melodiju koju nikad u zivotu nisam cuo... na pocetku je bila opustajuca i mislio sam da sanjam sve dok me neko nije pokrio pokrivacem preko ramena... u tom trenutku mi je to bilo ono znate, nesto se ludo desava kod mene u sobi, a ja sam svjedok tome covjece... ali kad se melodija utisala i kad sam osjetio da sam pokriven sve do vrata, a da to ja nisam uradio usro sam se od straha... poslije tog sam se pravio da spavam jer mi je svasta padalo na pamet kao sta ako to sto me pokrilo skonta da sam budan, mozda me sj***... tako sam lezao ukocen i sokiran opet jedno pola sata i na kraju sam odlucio da se okrenem naglo pa sta bude neka bude... to sam i uradio ali soba je bila prazna kao da nikad niko u nju nije usao... sve na svom mjestu... ali ipak sam se bio toliko prepao da sam docekao izlazak sunca budan pa tek onda ustao... od tada kad god krenem na spavanje provjerim jesu li mi ramena pokrivena da mi se opet to ne bi dogodilo...

Hehe tako je i meni jedne noci kad sam bila kasno na kompu.... otisla sam u krevet i ugasila svetla naravnoo.... Onda sam se okrenula da yaspim ali nisam mogla..... jer je neko celu noc dirao vlase u kojima je bila voda.... ja sam se usrala tako da sam bila ukocena neko vrema i kada sam resl\ila da se okrenem na drugu stranu odjnom je taj neko prestao sa tim.... iako se nisam bila glasna........i posle opet nastavio ali kad sam se okrenula i kad je na sekund prestala ta buka osetila sam kao da je to nesto blizu mene i biloo je uzasnoo....................... kasnije sam zaspala neznam ni ja kako....

I Jos da kayem sto ima cudno u mom kraju jeste to da u noci oko 1, 2 sata u mom kraju svi kerovi iz tog kraja pocnu da zavijaju i laju nekih 10 min ..ali uvek u isto vreme i to svi kerovi ..... zaista je jezivo cuti ih ....

madness.....









373
poruka na forumu
11 216



post # 32 | 30.05.2012 , 1:57 PM

Pa ja mislim da postoje :)

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 33 | 03.06.2012 , 2:23 PM

bro nisam vjerovo,ne vjerujem ni sad bas...al u petom razredu,zima,ono smrklo se 6 sati jbg,idem kuci i prolazim pored neke veeelike crne kapije,tuda se ince i sad plasim proci a tek kad sam bio mladji pfff....e sad ja onak ubrzano prolazim i negdje taman da je prodjem ona zaskripa,otvara se aa broo men kosa ko kod jeza (tad nisam imao dlake po rukama i nogama al da sam imao vjerujem da bi se i one nakostresile),pocnem bjezati a nmg ko da me nesto drzi bem ti sve,a valjda ono snjeg led pa nemos...stigo kuci bjel ko krech,sve mokro na meni od znoja

e sad moze bit da nije duv xD duh ....ono otovorila se od vjetra ili sama od sebe....al problem sto nije od vjetra a sama od sebe ne moze

Be my love?









18
poruka na forumu
1 0



post # 34 | 10.06.2012 , 3:57 PM

Mislim da postoje :) imaju cak i emisije vezane za to kao npr Ukleta kuca na Discovery kanalu ;)

msn: ismir1993@hotmail.com
fb: www.facebook.com/ismirko










49
poruka na forumu
2 32



post # 35 | 10.06.2012 , 5:59 PM

Nezz baš koliko su te priče istinite...Jedino što znam da su se pojavile još u srednjem vijeku kada su ljudi koristili fenjere i onda se im u noći prikazivale razne stvari a pogotovo kada neko umre oni su pored vatre viđali kao duhove te umrle osobe i tako se to prenosilo sa koljena na koljeno ali postoje razne stare slike na kojima se vide neka lica nekih ljudi ali tada tehnologija nije bila ravijena pa su te njihove kamere davale razne odsjaje a danas postoje dobre kamere ali naravno tu je Photoshop.Ja i dalje nisam siguran u duhove,naučnici tvrde da je to stvar naše mašte i kada na nešto mislimo to nam se pred očima stalno pojavljuje ali toliko puno ljudi tvrdi da je to istina.Ipak još ništa nije dokazano a ja lično mislim da ne postoje iako su mi se također dešavale razne čudne stvari yes








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 36 | 10.06.2012 , 6:30 PM

Quote (Ismir)
imaju cak i emisije vezane za to kao npr Ukleta kuca na Discovery kanalu

Aha. A ima i ona - Lovci na duhove...

Dok se ne uverim sama u duhove, ne verujem u to. Mada postoji nesto sigurno. :D
Znam mnogo tih strasnih prica vezanih za duhove. Pre u srednjoj kad sam bila, skupimo se tako na nekom mracnom mestu i kad krenemo sa pricama... Posle ne smes sam kuci da odes.

Je l` zna neko iz Ks-a onu pricu o zeni u vencanici kad je zaustavila taksistu?








5
poruka na forumu
3 30



post # 37 | 10.06.2012 , 6:38 PM

mozda moguce da postoje

neki









56
poruka na forumu
2 7



post # 38 | 12.06.2012 , 8:41 PM

brate mene brat od 5 godina smara da je video duha vec mesec dana i pre jedno 5 nedelja video sam jednu zenu u kuci bez ikoga da zivi u njoj i po tome sto mi je brat opisao nju shvatio da sam da je to ta zzena a plasio sam se da udjem unutra a kad sam pitao komsije rekli su da tu niko ne zivi

i'm The Lord of the Rings.









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 39 | 12.06.2012 , 8:46 PM

Skakljiva tema. Ja uvek imam o necemu da pisem .no ovde ne znam sta reci.
mozes gledati ka podu i videti zmiju.Kad upalis svetlo vidis da je kabel...

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









56
poruka na forumu
2 7



post # 40 | 12.06.2012 , 9:04 PM

i to je moguce ali ovo je stvarno

i'm The Lord of the Rings.



Forum » Obrazovanje » Nauka » Duhovi?
Search: