Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Decak koji se seca proslog zivota
Decak koji se seca proslog zivota






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 1 | 01.06.2012 , 7:22 AM

Kameron Mekoli pričao je o beloj kući i ženi za koju je rekao da je njegova "stara" mama te igrama sa drugom decom i psom

GLAZGOV - Kameron Mekoli iz Glazgova imao je dve godine kad je prvi put počeo da govori o svome prethdnom životu na ostrvu Bari nedaleko od škotske obale. Pričao je o beloj kući i ženi za koju je rekao da je njegova "stara" mama te igrama sa drugom decom i psom. Jednom je sve to i nacrtao.

- Njegov tata je živ, a iako ne živimo zajedno, niko od nas ga nikad nije odveo tamo. U početku se nismo brinuli, ali on je postajao sve zabrinutiji jer je daleko od svoje porodice na Bariju - ispričala je majka Norma.

Vaspitačici u vrtiću pričao je kako je u beloj kući imao tri kupatila, a da u stanu u Glazgovu ima jedeno. Kad bi govorio o drugom tati Šonu Robertsonu, rekao je da je umro jer nije "pogledao na obe strane", misleći verovatno da ga je udario automobil. Majka ga je na kraju odvela na ostrvo, prenosi sajt Depo.

- Na Kameronu sam videla oduševljenje. Sleteli smo na plažu baš kako je rekao. Rekao mi je i da misli da bi se "stara" mama i ja dobro slagale. I tad me pitao verujem li mu sada - priča Norma. Posetili su istoričara, koji im je rekao da je porodica Robertson postojala i da je 70-ih imala belu vikendicu. Kad su tamo stigli, razigrani dečak odjednom je postao tih i povučen.

Našli su sve detalje oko kuće kako ih je opisao. Našli su i Gilijan Robertson, koja živi u Škotskoj i koja je letovala u beloj kući. U veme kojeg se Kameron seća, Gilijan je bila dete i ona se također seća istoga psa kojeg on spominje, ali tvrdi da tada nije bilo Šona Robertsona niti smrti u porodici.

Iako su se većina Kameronovih sećanja potvrdila, i dalje ne postoje odgovori na neka pitanja. Nakon putovanja Kameron sve manje priča o Bariju.

VIDEO SNIMAK DOKUMENTARNE EMISIJE O OVOM DECAKU OBAVEZNO POGLEDAJTE

-DA LI MISLITE DA JE OVA PRICA ISTINITA ILI NIJE!?


Poruku je menjao/la MolderFBI - Petak, 01.06.2012, 9:23 PM











978
poruka na forumu
107 1318



post # 2 | 01.06.2012 , 8:48 AM

Evo, prvi sam pregledao tvoj frisko postavljeni snimak.
Ono sto je zanimljivo je to da je mali pricao mnogo stvari za koje se covjek zapita jel to moguce, nesto je omasio ali...
Ja bih prvi voljeo da postoji zivot posle smrti, ali nazalost ovo me nije ubjedilo, zanimljiv je snimak.
Mada ima nejasnoca, mali djeluje kao da glumi, uopste svi oni :D a i usli su u napustenu kucu u kojoj je mali nekad zivjeo i koja je sada napustena a vatra u kaminu gori ;)
al hajde, progledacu im kroz prste za to, ipak je to emisija koja treba da pokaze nesto a ne bude realna, zar ne?
Tema je stvarno zanimljiva...
MolderFBI trebao si stavit i anketu da vidimo ko je za sta, je li ovo istina ili ne?


Poruku je menjao/la IgorPhotography - Petak, 01.06.2012, 12:02 PM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










150
poruka na forumu
5 208



post # 3 | 01.06.2012 , 1:49 PM

ovo sam ja vec bio postavio











2963
poruka na forumu
797 10239



post # 4 | 01.06.2012 , 10:08 PM

Quote (jolejolejole)
ovo sam ja vec bio postavio

i ja odavno....

:P









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 5 | 02.06.2012 , 1:53 PM

Da,gledao sam i ranije...
I meni se cini kao gluma...
Bre ljudi,ja se ne secam sta je juce bilo,on se seca proslog zivota!? Sta reci...? ;)

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 6 | 02.06.2012 , 3:01 PM

ovo je duboka tema.A s' obzirom da vecina pola nerazume o cemu inace pisem,a druga polovina ni ne procita.Drzacu se po strani.
Uz jednu recenicu. Ako je snazno bio vezan za prethodni zivot,moguce je da u detinjstvu(dok ga jos nije povukao sadasnji) da vidi sve ovo. Postoje dokazi gde deca pricaju jezikom kojim se njihovi roditelji uopste ne koriste.IPak je moralo biti dve recenice. :p

Najlakse je biti skeptik i kriticar.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









373
poruka na forumu
11 216



post # 7 | 05.06.2012 , 11:26 AM

Ja mislim da je ovo fake...pare su u pitanju :)

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









125
poruka na forumu
17 184



post # 8 | 06.06.2012 , 8:48 AM

Pogledao sam ovo, veoma cudno i misticno, ali sve ce se to razresiti kad on poraste i sazre... :)












373
poruka na forumu
11 216



post # 9 | 06.06.2012 , 11:56 AM

Quote (Puss)
razresiti kad on poraste i sazre...

Ma opet nista :)

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 10 | 08.06.2012 , 3:26 PM

Quote (Stefan-)
Ako je snazno bio vezan za prethodni zivot,moguce je da u detinjstvu(dok ga jos nije povukao sadasnji) da vidi sve ovo. Postoje dokazi gde deca pricaju jezikom kojim se njihovi roditelji uopste ne koriste.

taman,slazem se...upravo sam pogledao snimak,zanimljivo,i sami kraj teksta je sumanuto dobar...sve manje klinac prica o tome,o Bariu...mnogo teorija,mada kontm da nije smisljeno namjenski,ne znam pojma

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 11 | 10.06.2012 , 3:45 PM

Zasto bi konkretno ovo bilo lazno. Sta iko dobija ovim?

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









56
poruka na forumu
2 7



post # 12 | 12.06.2012 , 8:46 PM

ma laznjak

i'm The Lord of the Rings.









288
poruka na forumu
11 77



post # 13 | 15.06.2012 , 9:59 PM

Реинкарнација или препорађање (лат. re-incarnatio - поновно утеловљење) је веровање о поновном враћање душе у земаљско тело.

Према овом учењу, човек се након смрти поново рађа, односно његов дух се преноси у неко ново биће или особу. Тако долази до континуираног живота, односно до бесмртности душе.[1] У варијантама овог учења, душа после смрти проводи неко време на оном свету, пре но што опет сиђе на Земљу да се сједини с једним новим људским бићем.

Схватање о животу као цикличном процесу, тј. проласку душе кроз различита тела, изводи се код многих древних народа на основу појава рађања и смрти, и преношења породичних особина код деце. Појам веома сличан реинкарнацији је и метемпсихоза, с једином разликом што се ту душа може уселити и у различите животиње и биљке.




Gavran seje smrt na grani drži šmajser , zajeban je šmajser koji ima laser.








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 14 | 28.06.2012 , 10:43 AM

hooojoooj :D ev sjecam se i ja proslog zivota :D
zvao sam se Robert Nesta Marley,rodio sam se 6 februara 1945 u Nine Mile, Saint Ann, Jamaica
bio sam pjevac rege muzike,d000v0 ko promaja... :D ee et oce me neko odvesti na jamajku da potvrdim to sve!!?!? :D

Be my love?







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 15 | 29.06.2012 , 9:40 AM

JahRastafarI93, PRVA HILJADA VISKA, UPLACUJEM TI ODMOR TAMO DA SKONTAS KOLIKO IDEALIZUJES JAMAJKU!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 16 | 29.06.2012 , 10:32 AM

Quote (Mallena:))
JahRastafarI93, PRVA HILJADA VISKA, UPLACUJEM TI ODMOR TAMO DA SKONTAS KOLIKO IDEALIZUJES JAMAJKU!


EEEEEJJJSSS???!?!??!??! :D aaaa :D e a znas kad ces ti imati hiljadu viska? a i da je imas ko da bi potrosila na nekoga za dzaba pfff lol lol :D
al hvala ti ipak...to mi jos niko nije rekao do sad :D

Be my love?









896
poruka na forumu
89 981



post # 17 | 29.06.2012 , 1:14 PM

Quote (MolderFBI)
-DA LI MISLITE DA JE OVA PRICA ISTINITA ILI NIJE!?


Naravno da je istina...sve se to zasniva na reinkarnacijii.
Kao decko iz Indijskog plemena Tlingita u A merickoj drzavi Aljaska.Decakovi roditelji izjavili su dA njihov sin govori jezikom koji oni ne razumeju.Poznati naucnik Stivenson je ispitivao decaka i utvrdio da se radi o Sanskritu starom indijskom jeziku.
Hudisti budisti i pripadnici drugih religija veruju u ono sto govore."Mi smo vec ziveli i posle kraja sadasnjeg zivota (reinkarnacija)-zivecemo novi od latinske reci reincarnatio-Ponovo postati meso.
U ovo su verovali i rani hriscani da se dusa cisti tokom reinkarnacija koje slede jedna za drugom.........
Dakle zivot posle smrti.......ipak postoji```








117
poruka na forumu
1 11



post # 18 | 13.07.2012 , 1:24 PM

Quote (RoobieVamps)
Naravno da je istina...sve se to zasniva na reinkarnacijii.
Kao decko iz Indijskog plemena Tlingita u A merickoj drzavi Aljaska.Decakovi roditelji izjavili su dA njihov sin govori jezikom koji oni ne razumeju.Poznati naucnik Stivenson je ispitivao decaka i utvrdio da se radi o Sanskritu starom indijskom jeziku.
Hudisti budisti i pripadnici drugih religija veruju u ono sto govore."Mi smo vec ziveli i posle kraja sadasnjeg zivota (reinkarnacija)-zivecemo novi od latinske reci reincarnatio-Ponovo postati meso.
U ovo su verovali i rani hriscani da se dusa cisti tokom reinkarnacija koje slede jedna za drugom.........
Dakle zivot posle smrti.......ipak postoji```

Cista glupost....nema sanse :)








10
poruka na forumu
0 6



post # 19 | 13.07.2012 , 3:11 PM

Kameron Mekoli pričao je o beloj kući i ženi za koju je rekao da je njegova "stara" mama te igrama sa drugom decom i psom

GLAZGOV - Kameron Mekoli iz Glazgova imao je dve godine kad je prvi put počeo da govori o svome prethdnom životu na ostrvu Bari nedaleko od škotske obale. Pričao je o beloj kući i ženi za koju je rekao da je njegova "stara" mama te igrama sa drugom decom i psom. Jednom je sve to i nacrtao.

- Njegov tata je živ, a iako ne živimo zajedno, niko od nas ga nikad nije odveo tamo. U početku se nismo brinuli, ali on je postajao sve zabrinutiji jer je daleko od svoje porodice na Bariju - ispričala je majka Norma.

Vaspitačici u vrtiću pričao je kako je u beloj kući imao tri kupatila, a da u stanu u Glazgovu ima jedeno. Kad bi govorio o drugom tati Šonu Robertsonu, rekao je da je umro jer nije "pogledao na obe strane", misleći verovatno da ga je udario automobil. Majka ga je na kraju odvela na ostrvo, prenosi sajt Depo.

- Na Kameronu sam videla oduševljenje. Sleteli smo na plažu baš kako je rekao. Rekao mi je i da misli da bi se "stara" mama i ja dobro slagale. I tad me pitao verujem li mu sada - priča Norma. Posetili su istoričara, koji im je rekao da je porodica Robertson postojala i da je 70-ih imala belu vikendicu. Kad su tamo stigli, razigrani dečak odjednom je postao tih i povučen.

Našli su sve detalje oko kuće kako ih je opisao. Našli su i Gilijan Robertson, koja živi u Škotskoj i koja je letovala u beloj kući. U veme kojeg se Kameron seća, Gilijan je bila dete i ona se također seća istoga psa kojeg on spominje, ali tvrdi da tada nije bilo Šona Robertsona niti smrti u porodici.

Iako su se većina Kameronovih sećanja potvrdila, i dalje ne postoje odgovori na neka pitanja. Nakon putovanja Kameron sve manje priča o Bariju.

VIDEO SNIMAK DOKUMENTARNE EMISIJE O OVOM DECAKU OBAVEZNO POGLEDAJTE

-DA LI MISLITE DA JE OVA PRICA ISTINITA ILI NIJE!?

CZV1234



Forum » Obrazovanje » Nauka » Decak koji se seca proslog zivota
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: