Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » Zivot
Zivot






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 61 | 16.10.2011 , 11:17 PM

tongue

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 62 | 01.12.2012 , 9:24 PM

Quote (Crazy)
Dali se iko od vas pitao nekad...
Cemu zivot uopste sluzi?
Dali postoji drugi zivot posle smrti?
I kako bilo ko moze da tvrdi da su adam i eva bili prvi ljudi na svetu...
ja verujem u boga...ali ipak se drzim teorije majmuna...xD
I dali bog odredjuje sudbinu?
Ja mislim da na ta pitanja nema odgovora....:/


Zivot je po meni samo jedna vrsta testa,pravi zivot dolazi posle zemaljskog zivota ;)
Sto se tice Adama i Eve,to moze svako da tvrdi ;) pitanje je da li ces ti da verujes u to ili ne ili ces da cekas dokaze koji se mozda ne pojave za ceo tvoj zivot...
Ako verujes u Boga ne znam kako se onda drzis teorije o majmunima lol ali dobro ;)
Sto se tice sudbine,smatram da Bog odredjuje samo jedan deo sudbine ali ne sve u celini ;) to je negde 50:50 po mom misljenju.








896
poruka na forumu
89 981



post # 63 | 03.12.2012 , 2:09 AM

Pa zivot sluzi da se rodis,rastes,razvijas,skolujes,nadjes posao,ozenis se\udas,prosiris porodicu,pozivis jos malo u starosti i umres.
Ljudima su svi vidici kratki i za njih nista drugo ne postoji osim za ovo gore navedeno yes yes yes Ja sam protiv toga :)








411
poruka na forumu
326 425



post # 64 | 29.12.2012 , 10:36 PM

cilj zivota je biti srecan. tj. cilj coveka treba da bude sreca. zivot je vreme koje imamo na raspolaganju da ostvarimo ono iz cega crpimo srecu i ono sto nas cini srecnima.
nije samo religija ta koja govori o zivotu, a samo ona se prozima kroz dosadasnji tekst.
sto se tice sudbine, mislim da nesto slicno postoji, i da nema veze sa crkvenim bogom. kako je jedan pametan covek govorio, "karakter je coveku sudbina."








794
poruka na forumu
26 570



post # 65 | 30.12.2012 , 0:31 AM

Sudbinu odreduje onaj za koj ti racunash deka odreduje bar tako sam primetio ljudi zavisi od situaciju
nekat bog an nekat sam kroish svoju sudbinu Zavisi kako verujesh ja verujem da je to bog
Adam i Eva su prvi ljudi zato shto verujem u bibliju
Ako se pitash za to ondak ne znaci da si pravi vernik jednostavno potrudise da pronadjesh isusa u sebi ondak postajesh pravi





Forum » Obrazovanje » Nauka » Zivot
Search: