Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Nauka » 3 Svetski rat!
3 Svetski rat!






119
poruka na forumu
2 44



post # 41 | 10.08.2012 , 9:30 PM

Po meni treći svijetski rat je već počeo i traje više od 50 godina.








107
poruka na forumu
13 185



post # 42 | 10.08.2012 , 10:20 PM

Quote
Po meni treći svijetski rat je već počeo i traje više od 50 godina.

A izmedju koga se vodi???








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 43 | 10.08.2012 , 10:31 PM

Quote (NarutoShippuden)
A izmedju koga se vodi???

''svetski'' misli se na ceo svet. ;)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









125
poruka na forumu
17 184



post # 44 | 11.08.2012 , 2:19 PM

Quote (m0n5trum)
mislim da ce sledeci veliki rat izazvati Islamski svet

ne blebetaj zivota ti, amerika je vec zapocela rat, sta rade po siriji, ubijaju milione civila... tako da te molim da ne dijelis ne osnovane savete, raspitaj se malo pa ces videti ko ce ga zapoceti... izmanipulisani... -.-'












39
poruka na forumu
4 -26



post # 45 | 11.08.2012 , 5:16 PM

Quote (Puss)
raspitaj se malo pa ces videti ko ce ga zapoceti...

A gde da se raspitam po komsiluku ne lupetaj molim te gluposti smejace ti se neko! Amerikanci ce propasti u svom svom nemoralu promiskuitetu i svim posastima koje donosi tehnoloski i socijalni razvoj ista stvar se desila svim veikim civilizacijama Od Egipta pa sve do Rima i modernih carstva Ruskog i Engleskog i tako dalje! A sto se tice rata moje misljenje da je trenutno Islamski svet najpogodniji za manipulacije i kontrolu zbog svoje zaostalosti u religijskom i socijalnom aspektu nesto sto se desavalo Hriscanstvu u srednjem veku ali naravno te stvari ne mozes da poredis jel su mnogo drugacije u Hriscanstvu je ipak do nekle prisutna slobodna volja! A sto se tice reputacija i tvojih poklona u PP nista me ne interesuju jer ja ne zivim od lajkova! Ali imam jedno pitanje po cemu sam ja rasista i nacista po tebi nazvan zato sto imam svoje misljenje! I objasnicu ti jednu stvar Rasista mrzi drugu rasu znaci Belac mrzi Zute ili Crne ili Crvene i tako dalje mrzi me da permutujem! Znaci rasizam nema veze sa religijskim pripadanjem! A nacizam je politicko ubedjenje i nacita moze da bude bilo ko i Hriscanin i Jevrej i Musliman i Belac i Crnac i Zuti kao sto moze da bude i komunista i socijalista i radikal i demokrata! Tako da te dve stvari nemaju nikakve veze sa 3 svetskim ratim i molim te ne smaraj me u PP nego se malo raspitaj i nauci osnove socijologije istorije i gradjanskog prava!!!!!!!








317
poruka na forumu
25 328



post # 46 | 11.08.2012 , 6:41 PM

Ja mislim da se blizi....

madness.....









1
poruka na forumu
0 4



post # 47 | 08.09.2012 , 6:01 AM

Mislim da ce treci svetski rat zapoceti u Grckoj.Ne znam zasto,ali mi nesto govori da ce prvo tamo vatra da bukne!I to ce da je napadnu dve zemlje - Turska i Albanija.Kada budu videli da od velikih dugova nemaju kud,Grcke vlasti pocece da prodaju ostrva i to ce saopstiti svom gnevnom narodu u lice.Izbice veliki nemiri unutar Grcke,a turci ce to da iskoriste za napad.

Sto se tice nas,ja se ne bi bojao Amerike,jer mislim da oni za nas vise nisu opasnost.Ono sto mislim je da ce nas napasti - Nemacka!I to onako kurvinjski,kad se najmanje budemo nadali.Svabe su davno zacrtale Evropu za sebe,a napali su nas vec dva puta i napasce nas i treci put.Imacemo velikih problema sa madjarima.

Svetska ekonomska kriza (koja je vestacki izazvana) i koja je pocela 2007-me,potrajace 10 godina.

Evropa ce se raspasti do 2017-te,a tada bi i trebalo da dodje do rata.

Za nas ce bolje biti da ne udjemo u uniju,jer kad bude pocela da se raspada (a vec se raspada), svako ce traziti svoje.

Slovenija i Hrvatska ce upasti vecu finansijsku krizu i od Grcke!

Kada nas budu napali,branicemo se motkama,jer necemo imati drugog oruzja.Sadasnja vlast je postavljena da unisti vojsku i svo oruzje sto imamo,kako bi pripremili teren onima koji ce nas napasti i koji ih,ujedno i finansiraju za to.Sva ova "kriza" po Evropi je zapravo - PRIPREMANJE TERENA za njih koji dolaze da nas pokokaju!!! Drzave moraju da oslabe,narod da izgladni,pa kad krenu ljudi da se sami medj sobom "jedu",oni ce doci da pokokaju tu sacicu gladnih koja preostane,jer s' njima ce lako posle izaci na kraj.
Druga stvar,narod je toliko gladan i ozlojedjen da mnogi jedva cekaju da "pukne puska".Ovako se vise ne moze!
Zar nekom od vas bar jednom nikad nije doslo da npr. ubije komsiju - nepopravljivog robijasa iz zgrade koga mrzi cela zgrada?Ili da ispraznim sarzer u nekog kapitalistu i profitera koji vozi BMW od 100.000. evra???E pa meni jeste.E toga ce i biti!Sva ova nesloga koja nam se desava dovesce nas da cemo na kraju sami da se pokokamo medju sobom!


Poruku je menjao/la Vlada983 - Subota, 08.09.2012, 6:06 AM


Forum » Obrazovanje » Nauka » 3 Svetski rat!
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: