Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Istorija » Vojislav Seselj
Vojislav Seselj




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 1 | 29.08.2011 , 11:56 AM



prezirem politicare i politku, ali ovog coveka toliko gotivim... du*e im pomera u Hagu... biggrin
kakvo vi misljenje imate o njemu?



Fajlovi: 9008564.jpg (65.9 Kb) · 7801387.jpg (19.1 Kb)
''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 2 | 29.08.2011 , 4:11 PM

Toliko ga volim, da sam par puta gledao RTS zbog njega... wink

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 29.08.2011 , 6:03 PM

Quote (Mortal)
Toliko ga volim, da sam par puta gledao RTS zbog njega...


ma covek ih vuce za nos samo tako.... kad bi sutra izasao i kandidovao se za predsednika, odmah bih glasala za njega... biggrin

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 4 | 29.08.2011 , 6:08 PM

Izbio bi ustanak kada bi se vratio u Srbiju biggrin

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 5 | 29.08.2011 , 9:15 PM

Covek ima zvaku....
Ima znanje...
Ima i hrabrosti da se usprotivi svima...
Ja vise ne glasam iz principa ni za jednog politicara...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4750
poruka na forumu
495 2877



post # 6 | 29.08.2011 , 9:18 PM

Haha ma legenda...Gledo sam dosta sudjenja (presuda sta vec) jednom prilikom sam gledao kad je ispitivao nekog svijedoka izbezumio je cojvjeka toliko da je reko j*bis* i izasao tongue

I znam za onu nzm jel istina kad je magistriro za Doktora Tito mu prilazi i cestita kaze CESTITAM DOKTORE a seselj mu odgovara HVALA MAJSTORE...

A sada samo da bi ga zadrzali sude mu zbog nepostovanja suda....






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 7 | 30.08.2011 , 0:46 AM

Quote (jasambudala)
CESTITAM DOKTORE a seselj mu odgovara HVALA MAJSTORE...

A svi znamo ko je bio Tito...bravar....Trebas da imas mu*a kad djule da mu mu to rekao...i u takvoj situaciji kada ti on cestita, da se setis...Za to moras da znas nesto... biggrin

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 8 | 30.08.2011 , 2:21 PM

Genijalan je, uvek mu se valjam od smeha! biggrin






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 9 | 10.09.2011 , 5:44 AM

pre svega je totalno normalan covek, nije ko ostali politicari da vuku za sabom po 20 gorila, dok nije otisao u hag, setao je ulicama kao obican gradjanin, moja mama se zakucala jednom u njega... biggrin

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 10 | 10.09.2011 , 6:30 AM

Ma covek je pametan,ima svoju ideologiju i sledi je.... e sad da li se to meni svidja ili ne to je druga prica...
Mada mi nije jasno sto je u Hagu...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 11 | 10.09.2011 , 1:03 PM

Quote (badule)
Mada mi nije jasno sto je u Hagu...


iskreno ni meni, nikad se za to nisam interesovala, bas cu da vidim da izguglam neki dan, znam samo da je dobrovoljno otisao.... biggrin

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 12 | 10.09.2011 , 2:01 PM

Mislim ,znam ja da je dobrovoljno i za sta ga optuzuju...ali mi nije jasno sto je jos tamo....
Koliko se secam ,nit je rukovodio,a svi radikali su bili pod upravom ili JNA ili teritorijalaca...niti je on licno negde ratovao...
A radikali koji su bili dobrovoljci uvek su radili pod komandom oficira JNA i radili su najteze poslove i isli na nateze polozaje...
Tako da ne vidim sta ce on vise tamo...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









1005
poruka na forumu
49 230



post # 13 | 10.09.2011 , 3:05 PM

Sta ste drugo ocekivali od velikog Srbina i coveka kome je IQ iznad 200?
Ja ga obozavam..vise volim da gledam njegovo sudjenje nego neku komediju...

Twitter: https://twitter.com/marestrpc







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 14 | 14.09.2011 , 11:58 PM

Quote (badule)
Mislim ,znam ja da je dobrovoljno i za sta ga optuzuju...ali mi nije jasno sto je jos tamo....
Koliko se secam ,nit je rukovodio,a svi radikali su bili pod upravom ili JNA ili teritorijalaca...niti je on licno negde ratovao...
A radikali koji su bili dobrovoljci uvek su radili pod komandom oficira JNA i radili su najteze poslove i isli na nateze polozaje...
Tako da ne vidim sta ce on vise tamo...


nemam pojma zaista.... osladilo se holandjanima da im srbi sede u hagu... znate onu foru koji je drugi gl grad srbije - hag... :
svasta se prica, ja sam cula informaciju da uskoro treba da izadje... mada ko ce znati sta tadic muti, taj bi najrodjenije prodao za vlast i pare...


Poruku je menjao/la MarijanaBK1 - Sreda, 14.09.2011, 11:59 PM

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 15 | 15.09.2011 , 4:34 AM

MarijanaBK1, ti si cura koja ima dosta jasne poglede na svet...
Momci ,kontaktirajte je,borite se za njenu naklonost...
To je prava devojka respect

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 16 | 15.09.2011 , 9:32 PM

Quote (badule)
MarijanaBK1, ti si cura koja ima dosta jasne poglede na svet...
Momci ,kontaktirajte je,borite se za njenu naklonost...
To je prava devojka


shy shy shy shy shy jaooo sad sam se postidela... smile ima ovde nas dosta koji dosta lepo razmisljaju... ma ja volim da o svemu komentarisem i razgovaram sa razlicitim osobama, nekad se desi da mi neki razgovori znace mnogo ako imam neku dilemu ili nesto... mada ova tema mi je ovako pala napamet... ko ce ga znati cemu bi mogla da posluzi... smile

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










2523
poruka na forumu
87 1228



post # 17 | 16.09.2011 , 10:27 PM

Vojo je genijalac



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku




Forum » Obrazovanje » Istorija » Vojislav Seselj
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: