Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Istorija » Ukidanje odsluzenja vojnog roka
Ukidanje odsluzenja vojnog roka






25
poruka na forumu
1 2



post # 21 | 26.08.2012 , 2:30 PM

Kalamunja druze njima je bitno da oni imaju svaki petak i subotu po 20 evra da piju i da se drogiraju,a kad se zapuca stura preko granice... i onda se otamo k***e satro patriote...more sve bi ja to u vojsku pa da vide kako je :S .... ja sam 93 godiste i krivo mi je sto su ukinuli jer sam htjeo da odem na sluzenje vojnog roka vise nego ista... sta ce nasa omladila ako se zapuca? kao sto je gore jedna osoba rekla "kad ti zakuca na vrata sta ces ti reci majke ti? ,nemoj mene ja nemam nikakve veze sa ratom " ha covjece... neki ocigledno nemaju mozak.tj imaju ali ne zele da ga ukljuce...

aaaaaaa









69
poruka na forumu
6 42



post # 22 | 26.08.2012 , 3:20 PM

pajin
Нису ни та деца крива, они су само продукт садашње ситуације.
Млади, жељни свега, а не могу да испуне жеље, а у главу им се стално тупи како је добро бити педер (а наталитет нам је у к..цу), како требају азили за кучиће ( а имамо толико гладних и без крова над главом http://www.novosti.rs/vesti....kucnika ), гледају како се силне паре дају за смештај лавова, змија и сличних живуљки, а млади људи (бар у мом крају) раде за испод 150 евра месечно. За идоле им се трпа којекаква стока без репа са пинка (фарма), којекакве звезде са запада а у ствари наркомани, криминалци, педери, људи без морала. Кад виде наше политичаре који би требало да се брину о свом народу, а они гледају да што више набију у своје дупе и дупе својих рођака и пријатеља, а народ остављају у беди. Виде да се поштен рад не исплати, а да је бити бити непоштен најисплативије.
Затрпани толиким информацијама окрећу се себи и гледају само свој интерес и потребе да задовоље само своје жеље, а за остало их заболе, поготову за војску, Србију или било шта друго.

Koja je razlika između žene i lešinara?
Lešinar najpre sačeka da umreš pa ti onda jede džigericu.










2523
poruka na forumu
87 1228



post # 23 | 28.08.2012 , 10:57 AM

Na žalost,što pod pritiskom,što iz pohlepe vlast u Srbiji je izvršila demilitarizaciju,dakle srušila vojnu moć Srbije i od vojske uradila to što je uradila
Ukidanje vojnog roka,po meni je idiotski i izdajnički čin prema ovoj zemlji.Svaki punoletan građanin bi trebalo da zna makar osnove rukovanja peš.naoružanjam,kako bi sutra u slučaju potrebe mogao da zaštiti i sebe i svoju porodicu.
Daleko moćnije zemlje od naše nisu ukinule služenje vojnog roka.Vojska se i dalje obavezno služi u Švajcarskoj, Austriji, Grčkoj, FInskoj, Norveškoj i Danskoj. U Švedskoj je tek prošle godine ukinuto obavezno sluzenje vojnog roka.
Ponosan sam što sam gradjanin Republike Srbije. Hoću i borim se za normalnu, demokratsku, evropsku, razvijenu i pravednu Rep. Srbiju, ali ako neko napadne Srbiju i njene granice, onda mi je dužnost i čast da je branim,a da bi to uradio moram biti za to obučen.
U potpunosti se slažem sa stavom i mišljenjem koje je izneo badule,i u celosti bi takve stavove podržao.



Sex je kao skok s motkom,skačeš dok imaš motku










577
poruka na forumu
548 3795



post # 24 | 30.10.2012 , 6:51 PM

Ja bih uvela sluzenje vojnog roka za sve.Ukljucujuci i za zene.U demokratskoj zemlji nemozete uskratiti pravo svima da brane "voljenu"zemlju.Pogotovo ako su bili nepismeni pa izabrali idiote koji su zemlju doveli u ratnu opasnost.Neposteno je da samo manjina vadi kestenje iz vatre.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









17
poruka na forumu
0 0



post # 25 | 30.10.2012 , 9:17 PM

Što smo ratoborni i paranoičniiiii.... :o








577
poruka na forumu
548 3795



post # 26 | 30.10.2012 , 9:28 PM

Fulham, Ko zna zasto je to dobro.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









17
poruka na forumu
0 0



post # 27 | 30.10.2012 , 9:37 PM

Vudi Alen je rekao: "To što sam ja paranoičan, ne znači da mi neko ne radi o glavi". :D

Sad ozbiljno. Vojska je dobra životna škola za nas, muškarce. Vojska tera na bezuslovnu odgovornost u životnoj dobi kada je ova osobina vrlo retka, a potiskivanje iste je stalno na dnevnom redu.

Devojke vidim van te priče, suviše su fizički krhke za višemesečni vojni dril.








577
poruka na forumu
548 3795



post # 28 | 30.10.2012 , 9:55 PM

Fulham, Hm , hm ne budi tako kritičan ako danas djevojke mogu da budu u velikom broju pripadnice oružanih snaga onda mogu i da služe vojni rok .ALi ne vrijedi o tome se sad raspravljati kad više ne postoji ni za muškarce :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









17
poruka na forumu
0 0



post # 29 | 30.10.2012 , 10:07 PM

baš si militantna, hehehe

dobro, devojkama tri meseca obuke: obavezno besprekorno baratanje vatrenim oružjem (to zna da zabavi, a i da ublaži simptome PMS-a, recimo). <_<

u velikom broju? ne bih rekao.








577
poruka na forumu
548 3795



post # 30 | 30.10.2012 , 10:30 PM

Fulham, NE SLAZEM SE.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









17
poruka na forumu
0 0



post # 31 | 30.10.2012 , 11:16 PM

Primio k znanju, ministarko odbrane. :D






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 32 | 31.10.2012 , 1:17 PM

Svaka cast svakom i dobro je i nije. Steknes nove prijatelje, naucis sto nisi znao (o vojsci, rukovanje oruzjem, itd.), ako sutradan izbije rat, da znas da se odbranis. Sve stoji.

Ima i ono kad neko kaze: ''Nisi isao u vojsku da vidis sta je disciplina, sad bi ti ribao wc''. Kao prvo, tu disciplinu treba da ponese od kuce, a ne da ga neko ''celici'' 3-6 meseci pa onda da ''ispadne'' covek. Malo smesno. Ako te tvoji rodjeni ne dovedu u red, onda koliko je sati? I tamo ako te ''preobrate'', kratkog je veka, kao sto je i vojni rok. Valjda je bolje da se urazumis kada ti otac, majka povise ton, a ne da te neko salje da ribas pomenuti wc celi dan. Mada, danas je sve naopacke, ne cudi me.

. . .









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 33 | 19.11.2012 , 3:23 AM

Quote (MarijanaBK1)
Sta mislite o ovome...? iskreno ja sam razocarana, jer obicno muskarci kad su se vracali iz vojske postajali su zreliji, i mislim da je ovo bas bezveze sto su ukinuli, a isto mi je bila bezveze i civilno odsluzenje...

Msm da je Tadic govno od coveka i da bi i svoju guzicu prodao da mu ponude visoku cenu...
To sta se radi u nasoj drzavi, nasoj drzavi , nema nigde... Sta mi sve srbi dopustamo, i to mi nije jasno...
Ukidanje vojnog roka je nesto najgluplje sto je moglo da se dogodi...
Ja sam plakao kada su mi rekli da nemogu sluziti vojsku jer mi je vid na jednom oku slabiji...
svadjao se sa doktorima, i vojnom policijom, ali sta je tu je...
Voleo bih da sam mogao doziveti to jedno iskustvo, a ujedno mi je zao sto mnogi to nece doziveti...
sta reci...

:P









896
poruka na forumu
89 981



post # 34 | 01.12.2012 , 4:36 PM

Ja uskoro idem dobrovoljno na tri meseca :)
Pa meni isto dodje i tako se je sluzenje bas smanjilo ranije je bilo dosta dugo yes yes yes


Forum » Obrazovanje » Istorija » Ukidanje odsluzenja vojnog roka
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: