Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Istorija » Sve najbitnije o Stevanu Sindjelicu
Sve najbitnije o Stevanu Sindjelicu




AFK
166
poruka na forumu
222 1312



post # 1 | 15.06.2012 , 9:02 PM

:))









Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 2 | 15.06.2012 , 11:33 PM

Znam da se motao oko Nisa. Kada smo se kidali sa Turcima, pucao je u bure baruta i pobio 100.000 Srba i 200.000 Turaka. Sagradjena je kula od lobanja koja se zove Cele Kula, ali mislim da je podignuta i crkva na tom mestu. :) Ima neko iz Nisa, da nam pojasni malo ? :)


Poruku je menjao/la Marko - Petak, 15.06.2012, 11:33 PM

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 15.06.2012 , 11:40 PM

Quote (Marko)
Ima neko iz Nisa, da nam pojasni malo ?


Hahahahah ja mislim da je Tanja najbolja za to, ipak ona bila udata u Niš lol zar nema ništa na googlu o njemu? :o

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 4 | 16.06.2012 , 12:18 PM

MarijanaBK1, znaci cim sam bila udata, sad sam razvedena... :p Pa kad pre? :D Dva puta si me vec udala i jednom razvela, treci put ima da mi krstis dete. lol

Meni istorija nikad nije bila jaca strana, tako da i ne znam nesto preterano o njemu, tacno je ovo sto Marko rece za Cele-kulu. Kula je podignuta od lobanja srpskih ratnika, poginulih na Cegru. Kad su napali Turci, Sindjelic nije imao nikakvo pojacanje, jos ovi bili brojniji, poceli su da ulaze u sanac a Stevan nije hteo da se preda i usao u barutanu i ispalio hitac i tako digao sve u vazduh.
Ko ima priliku da nekad poseti Nis neka obavezno obidje i ovaj spomenik iz Prvog srpskog ustanka. :)
MarijanaBK1, ja cu tebe da vodim. :D :p








91
poruka na forumu
2 92



post # 5 | 08.07.2012 , 4:19 AM

(ako negde grasim,slobodno me ispravite)Rodjen je u selu Vojska,a preselio se u selu Grabovac odakle mu je valjda majka,u Svilajncu (koje je inace opstinsko mesto ovim selima)se nalazi spomenik Stevanu Sindjelicu a u selu Grabovcu se nalazi kuca Stevana Sindjelica...a da i potomci Stevana Sidjelica zive u selu Grabovcu... B)

No pain!!!!
No gain!!!




Forum » Obrazovanje » Istorija » Sve najbitnije o Stevanu Sindjelicu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: