Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Priroda i ekologija » Zastita pusaca i ekoloske sredine od stetnosti od pikavca (Pusaci su svuda i smrad od pikavaca i djubre na sve strane)
Zastita pusaca i ekoloske sredine od stetnosti od pikavca






8
poruka na forumu
1 0



post # 1 | 22.06.2011 , 2:13 AM

Zastita pusaca i ekoloske sredine od stetnosti od opuska tj. pikavca.
Da li dozvoliti pusacima da gade vazduh napolju?
Naterati ih da pociste djubre za sobom?
Sta kad naprave stetu kao sto je paljevina?








28
poruka na forumu
3 4



post # 2 | 22.06.2011 , 1:03 PM

...ekoloska svijest nema veze sa pušačkim navakama...dakle i ne pušači i pušači ako su nedovoljno razvijene ekološke savjesti mogu da jednako prouzroče štetu...svi bi mi trebali više brinuti o vazduhu koji uzdišemo..ali i jedno o drugima... biggrin








8
poruka na forumu
1 0



post # 3 | 22.06.2011 , 8:46 PM

Navike pusaca su:? Da li je pepeljara puna smrdljivih pikavaca na stolu za objedom samo navika pusaca? Nepusaci rado sede za smrdljivim posluzenjem, kafa im je cak prijatnija u takvom drustvu. Caskanje na bus stanici je normalno dok drugi pusi a potom uredno gadi sve urednim gasenjem cigarete, ili je jednostavno baci u brzini da udje u prevoz. Casa od popijene kave je dobra pepeljara, te je napune pikavcima do vrha. Sigurno je pun ugodjaj popiti kafu u takvom drustvu, pa pojesti na pauzi svoj dorucak pored. Flasu od coca cole napune vodom i pikavcima, idu dotle da je trava i korenje drveca puno pikavaca a nebitno je sto puse ulicom a drugi su tu. O kakvim pusacima je rec kad izadju sa soljom kave i cigaretom isped prodavnice i stojeci gustiraju ugodjaj? Devojke, zrele zene? U pravu si nema veze sa ekoloskom svescu, vec sa snalazenjem u datoj situaciji. Mocnicima improvizacije treba doskociti, imas neki predlog? Sta rade u Zagrebu? Jesi li pusac? Bivsi? Bye








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 4 | 02.07.2011 , 2:59 PM

Trebalo bi zabraniti pusenje na radnom mestu(kod nas je to vec zabranjeno),ali i na javnom mestu.Pusace treba proterati iz kafica,kafana,radnih prostorija,svih javnih mesta itd...
Pusenje steti zdravlju i tacka.
Ako zele sebe da truju nek popiju mishomor ili neki drugi otrov,ja ne dam mene da truju...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 5 | 06.07.2011 , 4:45 PM

Cigare će za neku godinu da se ukinu, ne štampaju džabe one umrlice. Daju ljudima vremena da se odviknu da ne bi posle umrli od zavisnosti. Ima da poskupe za 100%.








8
poruka na forumu
1 0



post # 6 | 07.07.2011 , 7:58 PM

Zdravo SRBIJO!

Cigare ce proizvoditi jer prolaze ateste, ali zato pepeljara efikasno ubija, pa ako ce zbog toga zatvoriti fabrike ostace ludi sve jedno.

Ali zato braca Srbi vise nece biti ludi, jer imaju patent a bice i para! Neka poskupe cigare, a pusaci neka znaju da smrad ostaje kad se gasi cigara jer prska zar. Moje pepeljare 100% neutralisu svu stetu, pa eto! Bice de se zapali po neka, onako uz kaficu!

Love Ljupka!








2595
poruka na forumu
281 2890



post # 7 | 08.10.2011 , 1:43 PM

Quote (ekopik)
Zastita pusaca i ekoloske sredine od stetnosti od opuska tj. pikavca. Da li dozvoliti pusacima da gade vazduh napolju? Naterati ih da pociste djubre za sobom? Sta kad naprave stetu kao sto je paljevina?


cigarete,smrt to je isto








576
poruka na forumu
34 295



post # 8 | 14.03.2012 , 3:01 AM

Quote (ekopik)
Naterati ih da pociste djubre za sobom?

Neko i cisti ima nas koi vodimo racuna o tome

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









51
poruka na forumu
1 34



post # 9 | 14.03.2012 , 3:50 AM

pa ne znam koji je po redu ovo post o cigaretama, kome se pusi neka pusi
zivi svoj zivot i pusti druge

Velicina je bitna.









105
poruka na forumu
641 1525



post # 10 | 14.03.2012 , 11:21 AM

Sklanjam se maksimalno i ne druzim sa zavisnicima. Prva bih napravila velike promene po tom pitanju, kada bih mogla.
Intolerantna sam na pusace i njihove produkte.

...when the rainy days are gone
and the balance returns...










136
poruka na forumu
6 79



post # 11 | 14.03.2012 , 1:20 PM

ma ljubim te u tu zastavicu :D








348
poruka na forumu
103 726



post # 12 | 14.03.2012 , 4:10 PM

Quote (badule)
Trebalo bi zabraniti pusenje na radnom mestu(kod nas je to vec zabranjeno),ali i na javnom mestu.Pusace treba proterati iz kafica,kafana,radnih prostorija,svih javnih mesta itd...
Pusenje steti zdravlju i tacka.
Ako zele sebe da truju nek popiju mishomor ili neki drugi otrov,ja ne dam mene da truju...


Steta prijatelju, bas sam htela da te pozovem da se druzimo, ali posto izricito ne voles pusace...sad si mi slomio srce
cry


Poruku je menjao/la ProkletaJerina - Sreda, 14.03.2012, 4:10 PM

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes








Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 13 | 15.03.2012 , 8:11 PM

Sta vam to toliko smeta ? Ako ne pusis, savi glavu cuti i trpi, ili jednostavno napusti prostoriju gde su pusaci. Svi bi ovde da ocistite okolinu samo od pusaca, a sto imamo flase koje plutaju rekama, otpad u svakom potoku, kesice od cipsa po parkovima...

Quote (ekopik)
Da li dozvoliti pusacima da gade vazduh napolju?

Sta je sa fabrikama koje zagadjuju atmosferu ? Ja ne razumem koko dim od cigarete moze da zagadi vazduh...

Quote (ekopik)
Naterati ih da pociste djubre za sobom?

Ono sto ne zelim da uradim, niko me ne moze naterati, a posebno da ocistim pikavac.. Stalno bacam po ulici, to mi ne predstavlja nikakav problem... I vi bacate ostatke od uzine, pa sto ja da ne bacim pikavac ? :)
Hteo sam da vam kazem, ima mnogo gorih stvari od pusenja, a vi se samo uhvatili za nas kao da nismo ljudi sto pusimo :)

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 14 | 15.03.2012 , 8:29 PM

Što se tiče pušenja neka slobodno puše. I ja sam nekad pušila vani. I to nije ništa kako se okolina zagađuje.

Ali da se pikavci bacaju je malo sramota. Imaš kantu pa ubaci i to je to. :)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 15 | 15.03.2012 , 8:51 PM

Gadi mi se sam miris cigare kada neko pusi u blizini bukvalno mi smeta, jos nista odvratnije kad se curi oseti dah na cigaru...

potpuno podrzavam da se zabrani pusenje na radnim mestima, kaficima itd il nek naprave sekciju za pusace...

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









348
poruka na forumu
103 726



post # 16 | 15.03.2012 , 9:08 PM

Quote (By_The_Way_)
Ali da se pikavci bacaju je malo sramota. Imaš kantu pa ubaci i to je to.

Slazem se mala potpuno. Ali problem je kad se desi da NEMAS kante. :(

Noli turbare circulos meos!
- Archimedes




Forum » Obrazovanje » Priroda i ekologija » Zastita pusaca i ekoloske sredine od stetnosti od pikavca (Pusaci su svuda i smrad od pikavaca i djubre na sve strane)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: