Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum moderator: MarijanaBK1  
Forum » Obrazovanje » Priroda i ekologija » Ekologija (sta mislis o ekologiji-ukazi na problem)
Ekologija






731
poruka na forumu
726 2357



post # 41 | 22.11.2011 , 10:07 AM

Quote (badule)
Moguce je da ja gresim

Nimalo ne grijesis. Cesto se srecu pokondirene tikve ("gospoda u odjelu"), kako lagano ispuste papiric i jos ponesto iz ruke. Tako da mnogo vise ima grada u postenom seljaku. :)

“I kad budem najstariji
razumecu djake
koji zvacu zvake,
i kad budem najstariji…”










74
poruka na forumu
113 396



post # 42 | 23.11.2011 , 12:50 PM

ma neynam jel video neko kako je Leskovac prljav,yalosno,a tek Vlasotince ma tamo treba komunalna policija sto pre hitan slucaj ljudi

"Trebalo bi ubijati prošlost sa svakim danom što se ugasi. Izbrisati je da ne postoji, da ne boli. Lakše bi se podnosio dan što traje, ne bi se mjerio onim što više ne postoji. Ovako se miješaju utvare i život, pa nema ni čistog sjećanja, ni čistog života."









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 43 | 24.11.2011 , 3:14 AM

Komunalna policija je dobro resenje,ali treba i na druge nacine uticati na ljude koji prljaju. Treba svako da ih opominje. Msm,svako kome je stalo do ciste zivotne sredine...

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 44 | 14.06.2012 , 4:40 PM

"Gori more,tope se planine,umrla je ekologija!"

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









162
poruka na forumu
231 973



post # 45 | 14.06.2012 , 6:40 PM

Nepominjite mi ekologiju zamalo da zavrsim na popravnom zbog ekologicara xd

http://u.to/D91fAg







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 46 | 15.06.2012 , 1:17 PM

Quote (Ljubo@)
Ja u nedelju od 9-11 skupljam otpad po ulici. Uvek skupim jedan dzak. Ljudi bacaju svasta po ulici. Još uvek mi se smeju što to radim.
i ostali komentari d ane citiram sve...
svaka cast,fenomenomentalno...ja ponekad,ne stalno,ali ponekad sa ekipom imamo "cas"ekoloske svesti,skupimo se i uz gitaru i caj i sokove odemo u park da ga komplet ga osistimo ga od kojekavih palsticnih patuljaka,flasurina veliakckih limenka proizvodjaca,rekalmnih kesa koje su poderane i same,ostataka vegetarijnske i mesozderske hrane,kutija ekoloskih cigareta i staklenih flasica lepih napitaka z adjecu i odrasle...eko svest ljudi je zaprljana cistocom!!!
moj naklon Ljupki inovatoriki,divna prezentacija...mislim da ce btii resen globalni sistem navodnjavanja pepeljara :)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









153
poruka na forumu
3 34



post # 47 | 19.07.2012 , 5:57 AM

Ekologija se mora poštovati kolko tolko ne valja biti uljup :D

Nemam potpis :D xD









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 48 | 02.08.2012 , 1:14 AM

Quote (Ljubo@)
Nepominjite mi ekologiju zamalo da zavrsim na popravnom zbog ekologicara xd

Mislim da u ovom svetu svi zivimo tako da, ne pocituj ekologiju zbog njega nego zbog tebe, tvoi bliski i svi ostali!






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 49 | 05.03.2014 , 8:52 PM

Ekologija je zec,prljav zec.

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Obrazovanje » Priroda i ekologija » Ekologija (sta mislis o ekologiji-ukazi na problem)
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: