Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Cedomorstvo (stav i mišljenje o tom fenomenu)
Cedomorstvo






62
poruka na forumu
5 143



post # 1 | 31.05.2013 , 10:52 PM

Da čujem, šta vi znate o toj pojavi i kakvo je vaše mišljene po tom pitanju  yes








390
poruka na forumu
20 673



post # 2 | 01.06.2013 , 0:31 AM

za mene to nije fenomen, to je bolest.






Ako imas cilj,nacices i put...
762
poruka na forumu
1386 7080



post # 3 | 01.06.2013 , 0:36 AM

Ne razumem kakva to osoba treba da bude da bi mogla tako nesto da uradi tek rodjenoj bebi.. Bas bolesno..

Život je ono što ti se dešava, dok ti praviš planove za život...










390
poruka na forumu
20 673



post # 4 | 01.06.2013 , 0:44 AM

♥Ivana♥, Bolesna






Ako imas cilj,nacices i put...
762
poruka na forumu
1386 7080



post # 5 | 01.06.2013 , 0:57 AM

ERROR404, Naravno..Tezak psihicki poremecaj..

Život je ono što ti se dešava, dok ti praviš planove za život...










547
poruka na forumu
46 1072



post # 6 | 01.06.2013 , 1:19 AM

Covek vec rece...nije to fenomen vec ubistvo...
Mogu da razumem abortus...desi se...zna da nemoze da njivi i nema nacina da izvede to dete na pravi put...i mogu da svatim da zena abortira iako ni to nije nimalo niti lako niti mnogo bolje od clasicnog ubistva ali opet mogu dea razumem...medjutim kad se beba vec rodi nema opravdanja da se ubije...po meni mentalno zdrava osoba nemoze da bude sposobna na to jer kako bilo da pogledamo ta beba zavisi od svoje majke

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 7 | 03.06.2013 , 8:01 PM

Ja nisam baš dovoljno "pametna" kada je ovo u pitanju. Jedino što znam o tome jeste da to može biti poslijeporođajni psihički poremećaj. Mnogo toga može da se promjeni u glavi žene tokom i nakon trudnoće. Ipak je to nešto što nas može promjeniti iz korijena.
Ne podržavam takav čin,ali sam tu da se tim ženama pomogne,ako se ustanovi tačan razlog zašto je to učinjeno.

Prije par godina sam upoznala čovjeka koji se bavio isključivo tim.
Rekao mi je da se mnogo žena "vadilo" na takve stvari i da je uzrok zašto je to učinjeno jako teško ustanoviti.

Evo imam jedan slučaj što i nije čedomorstvo,ali je i dalje ubistvo.

Nakon smrti mog pradjeda,moja prabaka je ostala truda sa drugim muškarcem. Htjela je to dijete i rodila ga. Žene iz sela su ga "ukrale" i utušile u potoku. Moja prabaka to nije htjela,ali su joj ubili dijete. Nakon toga je odslužila zatvorsku kaznu.

Kako bilo da bilo,ovo je ubistvo. Svako ubistvo ima svoj razlog. Na osnovu toga dolazi kazna,pomoć ili rješenje. :)








16
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 22.06.2013 , 10:50 AM

bolest drustva.


Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Cedomorstvo (stav i mišljenje o tom fenomenu)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: