Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » operacije vena laserom
operacije vena laserom




pričljiva
2
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 21.11.2013 , 0:54 AM

Imam velikih problema sa venama već duži niz godina,a sada kada sam u srednjim godinama htela bih što bezbolnije da ih se rešim.Zanima me kako izgleda operacija laserom,da li je neko radio ? Da li rade samo privatno ? čula sam već za ordinaciju "Dragić" u Beogradu nju dosta žena spominje.Kako se zakazuje pregled?postoji li neka lista čekanja ili ?








2
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 26.11.2013 , 2:20 AM

Radila je moja školska drugarica posle porođaja u toj ordinaciji pa sam od nje čula a potom sam i sama uradila prvo pregled pa posle dve nedelje operaciju.Kako da ti prenesem iskustvo a da te ne uplašim? Pregled je najobičniji prelaze ti preko noge onim nekim belim uređajem vide šta nije u redu a onda na osnovu toga zakažu operaciju.
Operacija mi je bila sasvim bezbolna ako izuzmem onaj prvi ubod igle za lokalnu anesteziju.Više me ništa nije bolelo.
Kad je odradio doktor me je terao da hodam u čekaonici a onda poslao kući pa zakazao pregled za sledeći dan.Ove moje sa posla nisu verovale da mi je te vene uklonio za jedan dan.Mislile su da sam napuderisala nogu.








792
poruka na forumu
53 326



post # 3 | 27.11.2013 , 3:30 PM

desanka72, Nabavi broj pa zakazi,ili idi tamo pa to uradi









pričljiva
2
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 21.12.2013 , 10:45 PM

Nazvala sam ih zakazali su mi pregled u ponedeljak.Nekako mi je lakše ali me drma trema stalno.Valda će sve biti bezbolno ako moram da se operišem.








2
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 17.03.2014 , 10:01 AM

Quote desanka72 ()
Nazvala sam ih zakazali su mi pregled u ponedeljak.Nekako mi je lakše ali me drma trema stalno.Valda će sve biti bezbolno ako moram da se operišem.

Šta bi jesi bila na pregledu ?


Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » operacije vena laserom
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: