Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Veliki problemi sa spavanjem
Veliki problemi sa spavanjem






577
poruka na forumu
548 3795



post # 41 | 03.11.2012 , 4:08 PM

Obično sam bila budna do tri-četiri po ponoći.Obzirom da sam morala da ustajem rano zbog obaveza na fakultetu i poslu to mi je predstavljalo veliki problem.Onda dođe nizak prag tolerancije na zvuke iz okoline-dovoljan je bio šum da se probudim a zamisli tek sestru koja hrče cijelu noć.Tako se razvila i blaga anksioznost tj. zabrinutost zbog nesanice(obično počneš da razmišljaš šta je to što će ti ove noći razbiti san-da li će doci brat puštati muziku ili će sestra ponovo da testeriše ili nešto sasvim deseto...).Sutra dan, se cijeli dan osjećaš umorno i neispavano a ne možeš da spavaš što ima odraz na tvoje psiho-fizičko stanje.To je klasična slika neorganske insomnije.E sad, postoji i organska insomnija vezana za mnoga druga psihotična stanja.Ona se potpuno drugačije liječi.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









326
poruka na forumu
317 2359



post # 42 | 03.11.2012 , 5:32 PM

Umesto vi da kontrolisete san i sve ostalo, dopustili ste da san i sve to ostalo kontrolise vas... malo je grubo ali istinito zapitajte se sami sta vas umara najvise i sta kod vas izaziva san ... ako pocnete tablete da pijete e onda to ne valja po vas nikako niti vas organizam ... samo navikavate vase telo na odredjene tablete gde kasnije dolazi do ne reagovanja te jedne doze nego uzimate duplu ili troduplu dozu naravno postajete imuni ali sta ste postigli NISTA vec samo naskodili svom organizmu itd...

Malo vise odvikavanja od tehnologije i bice vam san lepsi i sladji ;)








20
poruka na forumu
1 0



post # 43 | 03.11.2012 , 10:28 PM

ja nema problema sa spavanjem.ko ima uzme tabljete od kojih se spava i resen problem








8
poruka na forumu
6 24



post # 44 | 03.11.2012 , 10:57 PM

nesanica moj velik problem nemogu nikako da zaspim prije 4 sata :(

princeza i super marijo









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 45 | 03.11.2012 , 11:45 PM

Au :) e ajmo lol Khm <_< Pre(kada kazem pre mislim na pre 20-tak dana lol ) sam spavao kao beba,cim legnem posle par minuta zaspim i ne budim se do ujutru yes ali(kad kazem ali to znaci da nesto ne valja lol ) u poslednje vreme kad legnem,krenem da razmisljam o mnogim stvarima svog licnog zivota,ljubav,posao,porodica itd... i realno ne mogu da zaspim satima angry2 stvar je u tome sto ja sebi svaki put kazem nemoj da razmisljas,prosto spavaj lol ali ne i ne i mož ga khm lol Neverovatno je koliko ja daleko odem u tom sanjivom razmisljanju da to traje toliko dugo...








150
poruka na forumu
5 208



post # 46 | 04.11.2012 , 1:09 AM

ja zaspem bez problema jos kad je zima utoplim se i za 5 min vec zaspem :D





Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Veliki problemi sa spavanjem
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: