Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Krokodil, najužasnija droga na svetu...
Krokodil, najužasnija droga na svetu...






393
poruka na forumu
36 392



post # 1 | 27.10.2011 , 1:40 PM

UPOZORENJE:NIJE ZA OSOBE SA MEKIM STOMAKOM

Krokodil, najužasnija droga na svetu



Narkomani trule od jeftine ruske droge

Smrtonosna droga Krokodil stigla je u Evropu i hara u gradovima Nemačke, gde je izazvala užas čak i među policijskim službenicima, javlja Bild .
Dok su i druge droge opasne, Krokodil je nešto posebno jer već nakon prvog uzimanja izaziva užasne posledice po korisnika.


Napravljena od teških metala, benzina, crvenog fosfora i kodeina, ova droga je jeftinija od heroina, pa je zovu drogom za siromašne.



Policija naglašava kako neki korisnici ne izdrže ni prvo uzimanje droge, a u najboljem slučaju prežive koju godinu. Odvikavanje je izuzetno teško.
Droga je naziv dobila po ljuskavoj koži ovisnika, prvom stadijumu propadanja koje ih ubrzo košta i života. Dva sata opijenosti dugotrajni narkomani plaćaju truljenjem živog mesa, zelenjenjem kože, otkazivanjem jetre, gnojnim čirevima... Ukoliko požive, jedini spas predstavlja amputiranje obolelog tkiva.





Nemačka policija je uverena kako u Nemačku dolazi iz Rusije. Odlučeno je da neće goniti konzumente ukoliko oni ukažu na dilere.
- Samo ukoliko saznamo ko prodaje ovaj otrov, moći ćemo to i zaustaviti - tvrde u policiji.



U Rusiji je ova droga odnela na stotine života, a jednim od ključnih razloga smatra se i legalni status kodeina, koji je glavni sastojak droge. Dok se u Rusiji može jednostavno nabaviti, u Nemačkoj se dobija samo na recept, čime je otežano stvaranje Krokodila u toj državi.
Čak ni sigurna, strašna smrt ovisnicima često nije dovoljan razlog da obustave konzumaciju Krokodila. Naime, ova droga, koja se relativno lako pravi uz pomoć kućnih potrepština, smatra se nekoliko puta jačom od heroina.


Fajlovi: 5355670.jpg (45.6 Kb) · 2222.php (59.3 Kb)

Poruku je menjao/la Sinisa-Sabac - Cetvrtak, 27.10.2011, 9:20 PM

Live to ride,ride to live...









15
poruka na forumu
4 31



post # 2 | 27.10.2011 , 2:32 PM

Ovo se desava od prenosenja te droge ne od konzumacije ali konzumacijom vam budu ovakvi organi pa vi izvolite.








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 3 | 27.10.2011 , 3:14 PM

:o :o shocked shocked
Mislim da ću se ispovraćati! :o
Šta reći na ovako nešto?
I treba da se raspadnu! Pa neka se drogiraju i dalje.
Ma kako zvučalo, nije mi žao ni malo.
Narkomane ne žalim, svet bi bio lepši bez njih!








979
poruka na forumu
107 551



post # 4 | 27.10.2011 , 4:00 PM

droga za siromašne !

mnogo je tužno šta današnja omladina radio od sebe ! :S












507
poruka na forumu
25 327



post # 5 | 27.10.2011 , 5:14 PM

Odvratno!!!Kada su kreteni da to uzimaju neka se i raspadaju..








159
poruka na forumu
12 117



post # 6 | 27.10.2011 , 7:17 PM

Ovu drogu bi trebalo sto pre da donesu i kod nas ali prethodno da pohapse dilere heroina i da puste krokodil u prodaju... idealno resenje za smanjenje broja narkomana gj








484
poruka na forumu
17 258



post # 7 | 05.11.2011 , 3:12 PM

Je brate fuj..... Cestitam rusima ikorenice narkomane gj treba da pocnu da je mesaju sa heroinom..... bice efikasnije :D Šteta...... pa dobro KO DUVA I BOG GA ČUVA!!!! :D :D <_<


Poruku je menjao/la Ichigo_Kurosaki - Subota, 05.11.2011, 3:13 PM











3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 8 | 05.11.2011 , 3:16 PM

Gledao sam ovo i stvarno je gadno sta sve ljudi rade sebi iako znaju posledice ludiloo :D








1005
poruka na forumu
49 230



post # 9 | 05.11.2011 , 4:44 PM

Fuuuuuj bolest!!!!
Ne mogu da verujem da ljudi ovako unistavaju svoje telo a jos manje da neko navodi te ljude da to rade(mislim na onog ko ih je silom naveo na tu drogu)

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 10 | 05.11.2011 , 6:51 PM

Quote (Kastel)
Ovo se desava od prenosenja te droge ne od konzumacije.

de ne budali bgt :D








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 11 | 17.11.2011 , 2:02 PM

Nikada jos nisam mogla da shvatim osobe, koje dignu ruku na sebe (bilo koji da je problem u pitanju) niti one koji se svesno drogiraju znajuci da je to stetno apropo njih, niti da se opijaju misleci kako je to COOL, a ni svesni nisu koliko je to jadno. U redu je popiti tri cetri ture s jaranima pa i zapiti se kuci, ali javno biti pjan je dno svakog dna, isto tako i drogiran.

Svi oni koji stete sebi samima, ja takvim ne bih pomagala. Jer kako nije slab bio da uzme iste, tako nije slab ni da ih se resi. sve je stvar sopstvene volje. Pa ako se neko truje, ja bih mu jos kupila iste da potone jos vise kad je takvo zlo vec sebi uradio.
Jos imas jednu priliku da stvoris nesto u zivotu, i gazis je nemilice.
Koliko zelis sebi dobro, i ja cu ti toliko pa i vise zeleti.

Na svu nesrecu jos samo ova droga treba da hara Jugom, pa da je sravni totalno.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 12 | 27.02.2012 , 10:04 PM

Mnogo bih vam rekao, ali bolje je da cutim!
Ovom prilikom Vam se obracam, sa molbom da ne vredjate "narkomeane"...

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 13 | 28.02.2012 , 6:34 PM

Čula sam za ovo prošle godine. Katastrofa.








576
poruka na forumu
34 295



post # 14 | 24.03.2012 , 1:18 AM

Nemam reci, bas bzv sta kod nas nece doleteti tako da kazem svasta ljudi rade.

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









57
poruka na forumu
2 45



post # 15 | 24.03.2012 , 1:56 AM

Haj dobro kada ucini neki narkic ovo sranje, jer on zna sta ga ceka, ali ne moze izdrzati, ali sta mislite da vam netko uvali u pice ili bilo kako vam da ovo, kako bi se osjecali, Tesko, nikako, svjet bi vam bio izvrnut naopacke, ne krivim ja narkice jer nemaju pare pa se sa ovim truju, nego one sto ovo sranje prodavaju, tj dilere, njih treba pohapsiti sve jer su oni krivi za sve ovo. U BiH sam prije 5 pa cak i vise mjeseci citao da je dosla ova droga tako da se treba pripaziti da vam netko nesto ne turi :D a pogotovo djevojke xaxaxxaxaxx ;) yes

MK4









896
poruka na forumu
89 981



post # 16 | 01.12.2012 , 8:05 PM

S' jedne strane je odvratno s'druge bas ovo treba da narkomanima,pa da napokon shvate sta uradise...a i oni koji proizvode tu drogu... angry2
E sad da li je ovo izlecivo,ili se od ovog umire raspadanjem tela do smrti??????????????????? :o :o :o :o


Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Krokodil, najužasnija droga na svetu...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: