Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Kostolomci
Kostolomci




Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 1 | 28.12.2011 , 7:43 PM

Kako ovo kostolomci zvuci malo strasno, ali ja ne znam nijedan drugi naziv za njih, akoo neko zna neka pise... :D Mislim da svi znaju ko su oni, ali da napisem ipak, to su ljudi koji namestaju kosti bez ikakvih hiruskih zahvata... (naravno osim ako nisu prelomi, to onda ne rade), ali sva uganuca i bolovi bivaju ko rukom odneseni sa samo jednim njihovim pokretom... Uglavno su to stariji ljudi, koji nemaju fiksnu cenu svojih usluga vec koliko im date...
Da li ste posecivali ih, znate li da li ima u vasem gradu? Da li ste protiv njih ili za? Lekari ih osudju, a ja ih podrzavam... :D

Ja jesam kao mala sam bila par puta, kao i moji, kad uganem nogu ili ruku... u BG (Batajnici) ima jedna baba Ruza, a u Sapcu je bio jedan cicica, koji je umro, kazu sad njegov sin to radi, kod sina nisam bila, al kazu da je matori to bolje radio...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 2 | 28.12.2011 , 8:13 PM

Jao, ja mislila, one fine ljude... Što uteruju dugove i lome kosti... lol Pa realno, nisam bila... Ali to se od starijih može čuti, i oni lepo kažu da radi... Pardon, leči! :D

Ko si ti?









393
poruka na forumu
36 392



post # 3 | 28.12.2011 , 8:31 PM

Quote (MarijanaBK1)
a u Sapcu je bio jedan cicica, koji je umro, kazu sad njegov sin to radi


Da bio je deda Radisa ali je on umro pre par godina,svi su znali za njega i dolazili su iz pm da im pomogne i stvarno je jednom reciju bio cudotvorac po pitanju povreda i uganuca...

Live to ride,ride to live...







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 4 | 28.12.2011 , 8:45 PM

Quote (Sinisa-Sabac)
Da bio je deda Radisa ali je on umro pre par godina,svi su znali za njega i dolazili su iz pm da im pomogne i stvarno je jednom reciju bio cudotvorac po pitanju povreda i uganuca...


znam i ja sam bila kod njega kad sam uganula nogu... steta bas za njega, to su ljudi koji se rode sa tim darom...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 5 | 28.12.2011 , 9:00 PM

Quote (MarijanaBK1)
Da li ste posecivali ih, znate li da li ima u vasem gradu? Da li ste protiv njih ili za? Lekari ih osudju, a ja ih podrzavam...

E baš sam bila pre mesec dana. Igrala sam se sa kučetom i čučnula. Tako mi je nešto puklo u kolenu i kao da mi je izletelo u desnu stranu. Više nisam mogla na nogu da stanem. I otišla sam kod dedinog sina (mislim na dedu iz Šapca). Deda je bio majstor ali i ovaj je dobar. Čovek mi je namestio koleno i ja sam odmah stala na nogu. Zahvalna sam mu do Boga i nazad. :)
Što se dede tiče doktori su prvo slali kod njega pa ako on ne može da popravi e onda mora da se operiše. :)

Ja podržavam to ali kao što je bio ovaj deka, koji je proveren, svi znaju da to nije prevara . A ja sam se i sama uverila.
Oni koji imaju pravi dar od Boga nikada to ne naplaćuju, već koliko im daš.
A ovi što imaju tarifu i leče sve živo, prevaranti sto posto! yes








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 6 | 28.12.2011 , 9:08 PM

Ja za tog dedicu nisam cuo, zbog toga sto ja zivim na Kosovu,tacnije na severu Kosmeta ali kod nas u jednom selu ima isto jedna starija baka koja leci uganuca i prelome i tkt. stvari cak su i razni doktori kod nje dovodili decu da im napravi ruku nogu ili sta su vec polomili ili uganuli :)






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 7 | 28.12.2011 , 9:18 PM

U potpunosti podrzavam. Imam iskustva, i dan danas.

. . .









383
poruka na forumu
72 4167



post # 8 | 28.12.2011 , 9:30 PM

Quote (DxD)
Jao, ja mislila, one fine ljude... Što uteruju dugove i lome kosti.


hahahahaah i ja sam isto to mislio :D











564
poruka na forumu
128 1154



post # 9 | 26.01.2012 , 10:43 PM

nisam imao iskustva sa njima.. :)






Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Kostolomci
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: