Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Ulcerative Colitis
Ulcerative Colitis






11
poruka na forumu
1 2



post # 1 | 22.07.2012 , 1:42 AM

Da li je neko imao Ulcerative Colitis bolest i da li je iko uspeo da sredi to dosta sam citao o ovome i retko ko uspe da izleci a da mu se ne navrati pa pitam ovde ako je neko imao ili ima jos uvek kakvu terapiju pije ili sta je korsitio da bi se izlecio

meni su dijagnozu dali i rekli da mi je zbog nerviranja inace sam veliki zivac i problemi ove bolesti mi se navracaju svaki put kad se nesto zestoko iznerviram pa pokusavam da nadjem neki caj ili nesto sto bi moglo da pomogne oko ovoga da se resim jednom za svagda

i dal je iko operisao debelo crevo i kakva je procedura operacije posto sam sportista i nesmem da imam dugu pauzu inace sam dizac tegova tako da zbog rane bi morao da imam dugu pauzu kako to ne bi puklo pa pokusavam da nadjem alternativno resenje inace ni doktori mi nisu ponudili operaciju ali ako ovo nastavi ovako moracu da insistiram da mi to operisu jer taman krenem da nabacam masu i krenem zestoko da treniram i onda se iznerviram nesto zestoko i posle me muci stomak po 20 i vise dana i za taj period se osusim kako smrsam


Forum » Lepota i Zdravlje » Zdravlje » Ulcerative Colitis
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: