Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Vidovitost (Iskustvo?Vas stav o tome?)
Vidovitost






896
poruka na forumu
89 981



post # 1 | 08.12.2012 , 3:51 AM

E ovako :) xexexe pa da imamo i ovu temu,ako vec ne postoji :)
Svi znate da u svetu ima dosta vidovitih ljudi ali i onih koji to misle da jesu,predstavljaju se kao bogom dati ljudi samo da bi zaradili novac-Sarlatani.
Ja mislim da tu ima necega,mislim na to da stvarno postoje ljudi sa takvim darom...samo sto mnogi to zloupotrebljavaju. yes :yes: yes

Da li uopsteno verujete u vidovitost ljudi?
I da li ste nekad dosli u kontakt s'njima?


Poruku je menjao/la Max_Peric - Subota, 08.12.2012, 3:52 AM








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 2 | 08.12.2012 , 5:18 AM

Quote (Max_Peric)
Da li uopsteno verujete u vidovitost ljudi?

verujem da postoje ljudi koji imaju takozvano 6-to culo... da mogu da osete tu neku silu koju nemogu ostali ljudi...
isto tako verujem da je takvih osoba malo, a da je sve vise prevaranata, nazalost... msm, na zalost ljudi koje koriste novcano, mene sigurno nece iskoristiti... :D

:P







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 08.12.2012 , 2:00 PM

Postoje takvi ljudi. To se zove moć podsvesti. Nažalost krenula sam da čitam o tome, pa nisam završila jer mi druge obaveze ne dozvoljavaju. Ali znam da to može da se postigne sa mnogo vežbanja, ima čak i film snimljen na tu temu (dokumentarac) proveriću kako se zove pa vam javljam. Može se reći da su to ljudi koji koriste veći % mozga od nas. Kao što kažu da bi ljudi leteli da koriste 100% mozak tako i to...
Naravno na stranu stavljamo razne prevarante koji hoće da se obogate.
Inače, super teme. ;)

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 4 | 08.12.2012 , 3:14 PM

Quote (Max_Peric)
Da li uopsteno verujete u vidovitost ljudi?


Postoje sigurno takvi ljudi, sta je sa onom indigo decom oni su vidoviti i dokazali su to, ali ima i onih koji se bave tom nekom belom i crnom magijom isto su vidoviti ima ih dosta znam nekoliko primera tih ljudi sto su pomogli mnogima u mnogo cemu... Znaci na neki nacin su obdareni znaju nesto sto obican covek samo moze da nagadja. :)

Quote (Max_Peric)
I da li ste nekad dosli u kontakt s'njima?


Znam ih nekoliko ali nisam dosao u kontakt sa njima jer mi jos nisu potrebni... :D








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 5 | 08.12.2012 , 3:49 PM

Quote (Max_Peric)
Da li uopsteno verujete u vidovitost ljudi?

Verujem da postoji. Ali ne bih volela da imam taj dar. ;)
Quote (Max_Peric)
I da li ste nekad dosli u kontakt s'njima?

Nisam, a nemam ni zelju. Plasim se da cujem kakva me buducnost ocekuje. :p








896
poruka na forumu
89 981



post # 6 | 08.12.2012 , 6:16 PM

Bio sam jednom sa drustvom cisto iz radoznalosti.....i mogu reci da je nesto i pogodila...... :D :D Ali kad smo silazili niz stepenice je i drug smo prokomentarisali da je kao sve laz i da je izmislila i u tom trenutku smo oboje pali a bila je zima-Januar mesec :D :D
U poverenju :o :o ja mislim da je ona vestica yes yes yes






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 7 | 08.12.2012 , 8:39 PM

ogledaj te film Tajna, biće vam jasnije neke stvari.

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










547
poruka na forumu
46 1072



post # 8 | 09.12.2012 , 0:15 AM

Ja sam vidovit covek...i evo svima cu da vam pogodim ponesto onako "grupno" i da pojasnim...nego da neduzim pricu da pocnem:
1.Sve vas ocekuje neka velika sreca (Svaki covek na planetu ima nesto cemu se nada i nesto sto ocekuje)
2.U vasem zivotu postoji neko ko vas mnogo mnogo voli (Svakog neko voli...ako ne nista bar roditelji)
3.Imate nekoga u inostranstvu kome nedostajete (Neko od rodbine,prijatelj,drugar itd...uglavnom svi imaju nekoga vani pa cak i ako su oni u inostranstvu)
4.Neko od vase rodbine je bolestan (Pa cak i da je 10-to koleno ali ipak uvek se nadje neko koga bar boli nesto)
5.Neki bifsi prijatelj misli vam zlo (ljudi su takvi da uvek ima neko koga smo se resili u proslosti i nismo u najboljim odnosima ili cak mozemo bacit sumlju na nekog poznanika)
6.Vasa bifsa devojka/decko vas jos uvek voli i jako mu nedostajete (99.9% ljudi je prekinulo neku vezu nausprot zeljama svojeg partnera)
7.Uskoro ces sresti tebi neku jaku dragu osobu (to moze da bude prijatelj,devojka,neki dragi rodjak ali uvek se nadje neko koga ces sresti negde)

Svi ti "vidoviti" govore uobicajene stvari kao i neodredjene stvari...varaju ljude i uzimaju im novac...da su oni stvarno vidoviti verovatno bi igrali igre na srecu ili kladionicu a njihove usluge nebi bas bile jeftine
Ja jos nisam cuo za nekog Vidovitog kod koga covek ode prvi put a on mu kaze "E tvoji roditelji se zovu tako a tvoji baba i deda tako" u roku od 5-10 dana desice ti se tacno "To i To"...odnosno da da tacne cinjenice a ne nesto neodredjeno
Iz moje kolekcije "Vidovitog coveka" zelim jos jednu stvar za kraj da vam predvidim
U roku od 3 dana svi ce te otic do u Kupatilo...a i svi ce te u narednih 100 godina da umrete...100% tacno ali me ne cini nikakvim "Vidovnjakom"

Verujem da postoje ljudi koji imaju neki "Osecaj" ali taj "Osecaj" je daleko od vidovitosti i tako tih stvari


Poruku je menjao/la Hectore - Nedelja, 09.12.2012, 0:25 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









896
poruka na forumu
89 981



post # 9 | 09.12.2012 , 0:44 AM

Quote (Hectore)
U roku od 3 dana svi ce te otic do u Kupatilo...a i svi ce te u narednih 100 godina da umrete.


Ne moze ti neko predvideti tacnu buducnost zato sto se ona menja svakom tvojom odlukom,svakog dana se menja na osnovu stvari koje uradis :)

Quote (Hectore)
6.Vasa bifsa devojka/decko vas jos uvek voli i jako mu nedostajete (99.9% ljudi je prekinulo neku vezu nausprot zeljama svojeg partnera)


Ovo i da nije tacno neko lakomislen bi i poverovao da je istina :)

Da dosta ljudi imaju dar za predvidjanje buducnosti npr. cuveni Nosterdamus...onda se i u Bibliji spominju vidovnjaci yes yes
70% zavisi od buducnosti i od sudbine sta ce nam se desiti a manji udeo ali ne i slab zauzima nas udeo malih 30% koji kao sto sam naveo menja buducnost,odnosno mi sami jer su odluke na nama.....ostalo je prepusteno sudbini yes
To je cela filozofija :D


Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Vidovitost (Iskustvo?Vas stav o tome?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: