Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Numerologija: koji je vas životni put?
Numerologija: koji je vas životni put?




♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 1 | 12.12.2012 , 10:07 AM

Životni put – vaš glavni broj u numerologiji

Vaš životni put je vaš glavni broj u numerologiji: pokazuje kakve prilike će vam se naći na putu, te koji su vaši talenti i područja uspjeha. Izračunava se zbrajanjem brojeva datuma rođenja, čiji je rezultat jednoznamenkasti broj.

Na primjer, izračunajmo životni put Johnnyja Deppa. Depp je rođen 9.6.1963.g. Prvo zbrojimo sve znamenke njegovog datuma rođenja (34); tada zbrojimo svaku od dobivenih znamenki dok nam ne ostane jednoznamenkasti broj - 7 (ako smo dobili broj 11 ili 22 ne trebamo zbrajati znamenke).

6 + 9 + 1+9+6+3 = 34;
3 + 4 = 7

Životni put Johnnyja Deppa je 7.

Postoji 9 glavnih kategorija životnih puteva. Osim toga postoje i 2 podkategorije koje odgovaraju glavnim brojevima 11 unutar životnog puta 2 i 22 unutar životnog puta 4. Ali, to su podkategorije glavnih životnih puteva. Dolje je popis svih sa kratkim opisom svakog.


Životni put (1) Put vođe

U ovom životu vaš je cilj biti samodovoljan i stajati na svojim nogama. Ovi ljudi uzimaju stvari u svoje ruke. Vrlo su motivirani i fokusirani, oni su ambiciozni, ali ne primaju rado tuđe savjete. Isto tako pokušavaju biti perfekcionisti i ne mogu tolerirati pogreške u svom radu.

Životni put (2) Put suradnika

U ovom životu vaš je cilj svladati vještine suradnje. Ovi ljudi imaju veliko suosjećanje za druge. Oni su prirodni diplomati i uvijek pokušavaju riješiti probleme među ljudima kompromisom. Oni su pošteni i skromni, te daju inspiraciju ljudima oko sebe. Oni imaju probleme sa natjecateljskim okruženjem i ne podnose dobro pritisak.

Životni put (3) Put zabavljača

U ovom životu vaš je cilj zabavljati druge i činiti ih sretnima. Ovi ljudi trebaju puno ljubavi i pažnje, a to pokušavaju dobiti svojom bujnom maštom i ošroumnošću. Ovi ljudi kao da žive čaroban život, pun sretnih okolnosti, privlačeći bogatstvo i uspjeh uz malo truda. Ne mogu podnijeti dosadu i usamljenost. Mogu imati probleme sa pametnim ulaganjem novca.

Životni put (4) Put graditelja

U ovom životu vaš je cilj izgraditi uspjeh u životu svojim radom i trudom. Ovi ljudi su pedantni organizatori, štedljivi, praktični i obožavaju vidjeti rezultate svog rada. Oni su ujedno vrlo konzervativni i nefleksibilni u svojim razmišljanjima. Često se boje novih i neiskušanih ideja.

Životni put (5) Put prodavača

U ovom životu vaš je cilj stvoriti slobodu, unoseći promjene u svoj život i u život ljudi oko sebe. Ovi ljudi vole promjene. Oni su dinamični, prilagodljivi, svestranih talenata; ukratko – rođeni prodavači. Ove ljude motivira natjecanje i želja uspjehom. Vrlo dobro podnose pritisak. Neuredan stil života i riskiranje mogu im predstavljati problem.

Životni put (6) Put učitelja

U ovom životu vaš je cilj stvoriti ravnotežu i odgovornost u svom životu i životu ljudi koji vas okružuju. Ovi ljudi vole ljepotu, sklad i osobni mir. Oni su pouzdani, vjerni i privlače razne odgovornosti na sebe. Oni mrze nepravdu, a vole korektnu i fer igru. Imaju sklonost previše se miješati u život svojih prijatelja i previše se zabrinjavaju oko nebitnih stvari.

Životni put (7) Put usamljenika

U ovom životu vaš je cilj naučiti stvari iz osobnog iskustva. Ovi ljudi su individualci. Njima je dnevno potrebno vrijeme samo za sebe, kako bi ostali razboriti. Imaju vrlo izraženu intuiciju i snažnu moć razumijevanja. Oni su perfekcionisti i mrze raditi za druge ljude. Isto tako teško primaju savjete od drugih i mrze fizički rad.

Životni put (8) Put ratnika

U ovom životu vaš je cilj postavljati male zadatke i tada ih ostvarivati kroz borbu. Ovi ljudi vole borbu za moć, koja upotpunjuje njihov život. Oni su snažni, tvrdi i nemilosrdni na putu k ostvarenju svoga cilja. No uspjeh ne dolazi lako ovim ljudima, već ih moraju ostvariti borbom. Oni su zvijeri u poslovnoj džungli. Oni imaju probleme sa pokazivanjem naklonosti voljenim osobama, te u uravnoteženju svog poslovnog i privatnog života.

Životni put (9) Put humanitarca

U ovom životu vaš je cilj suosjećati sa svijetom. Ovi ljudi žele promijeniti svijet i učiniti ga boljim mjestom za sve. Oni su karizmatični i kreativni, kao što i pristoji nekom sa tako uzvišenim ciljevima. Često se nalaze na vodećim pozicijama u humanitarnim pokretima ili u religijskim sektama. Oni su isto tako tolerantni prema potrebama i željama drugih. Mogu biti prilično impulzivni kad je ugrožen njihov cilj. Obično ne obraćaju pažnju na detalje.

koji je vaš životni put?

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







I <3 Paris!
468
poruka na forumu
860 5850



post # 2 | 12.12.2012 , 12:07 PM

Quote (Bosankaaa)
Životni put (8) Put ratnika

U ovom životu vaš je cilj postavljati male zadatke i tada ih ostvarivati kroz borbu. Ovi ljudi vole borbu za moć, koja upotpunjuje njihov život. Oni su snažni, tvrdi i nemilosrdni na putu k ostvarenju svoga cilja. No uspjeh ne dolazi lako ovim ljudima, već ih moraju ostvariti borbom. Oni su zvijeri u poslovnoj džungli. Oni imaju probleme sa pokazivanjem naklonosti voljenim osobama, te u uravnoteženju svog poslovnog i privatnog života.

:o

Prokleto zao mi, sto talenat za ljubav Bog mi ne podari!









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 12.12.2012 , 1:47 PM

Quote (Bosankaaa)
Životni put (1) Put vođe

U ovom životu vaš je cilj biti samodovoljan i stajati na svojim nogama. Ovi ljudi uzimaju stvari u svoje ruke. Vrlo su motivirani i fokusirani, oni su ambiciozni, ali ne primaju rado tuđe savjete. Isto tako pokušavaju biti perfekcionisti i ne mogu tolerirati pogreške u svom radu.


Manje više to je i istina. :)








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 12.12.2012 , 4:17 PM

Quote (Bosankaaa)
U ovom životu vaš je cilj suosjećati sa svijetom. Ovi ljudi žele promijeniti svijet i učiniti ga boljim mjestom za sve. Oni su karizmatični i kreativni, kao što i pristoji nekom sa tako uzvišenim ciljevima. Često se nalaze na vodećim pozicijama u humanitarnim pokretima ili u religijskim sektama. Oni su isto tako tolerantni prema potrebama i željama drugih. Mogu biti prilično impulzivni kad je ugrožen njihov cilj. Obično ne obraćaju pažnju na detalje.

Ja u sekti? o.O

Ko si ti?









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 5 | 12.12.2012 , 4:25 PM

DxD, Sta znaci rec 'sekta'?

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 6 | 12.12.2012 , 4:34 PM

Šta je "sekta"?

Ova reč je u današnje vreme (na balkanu) dobila potpuno novo značenje. Ona je sinonim za nešto što je mračno, zlo i što zaslužuje svaki prezir - nešto veoma "pogano". (od čega i sam đavo beži). Dok kod definisanja toga "ko je sekta" vrše samopozvani govornici javnog mnjenja - razni crkveno-politički izaslanici i zaštitnici naroda i tradicije - "sektu" ovu ili onu prezentuju kao ljutog "neprijatelja naroda". Najčešće, oni to čine kroz svoje slepe (i nepoštene) kriterijume a ne kroz detaljne (i nepristrasne) analize frakcije - pojave. Tako je ova reč "sekta" među nama postala ono što nije.

Šta je zapravo izvorno značenje ove "babaroga" reči?

Reč sekta vodi poreklo od latinske reči sect - "frakcija", "škola mišljenja" ili "politička partija". Tako, ako bi pristalice neke političke partije nazvali "sektašima" ne bi uopšte pogrešili.

Rečnik "American Heritage Dictionary" sektu definiše kao "religijsko telo, telo koje se razišlo sa većom denominacijom.

"U okviru hrišćanske tradicije sekta sačinjava istrajnu i odvojeno organizovanu grupu vernika koji odbacuju ne biblijsku crkvenu tradiciju ili od države uspostavljene crkvene autoritete (ili učenja) a tvrde da isključivo žele da slede izvorne elemente hrišćanske vere - doktrine onako kako je to činila apostolska Crkva.

Stoga termin "sekta" može da se odnosi i na dosledne hrišćanske grupe "koje su se distancirale od "svetske" crkve i od predominantne (turbo) kulture u nekom društvu kako bi naglasili jedno ili više verovanja za koje osećaju da je izgubljeno i da ga treba obnoviti. Bla, bla, bla...

Ko si ti?









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 7 | 12.12.2012 , 4:44 PM

Quote (Bosankaaa)
Životni put (9) Put humanitarca

U ovom životu vaš je cilj suosjećati sa svijetom. Ovi ljudi žele promijeniti svijet i učiniti ga boljim mjestom za sve. Oni su karizmatični i kreativni, kao što i pristoji nekom sa tako uzvišenim ciljevima. Često se nalaze na vodećim pozicijama u humanitarnim pokretima ili u religijskim sektama. Oni su isto tako tolerantni prema potrebama i željama drugih. Mogu biti prilično impulzivni kad je ugrožen njihov cilj. Obično ne obraćaju pažnju na detalje.

hahaha :D DxD, i ja sam lol








1176
poruka na forumu
102 1216



post # 8 | 12.12.2012 , 9:11 PM

Quote (DxD)
Reč sekta vodi poreklo od latinske reči sect - "frakcija", "škola mišljenja" ili "politička partija". Tako, ako bi pristalice neke političke partije nazvali "sektašima" ne bi uopšte pogrešili.


Ovo sam ti trazio.

I bas kao sto wikipedia ili neki drugi izvor ''pisu'' rec 'sekta' na balkanu ima totalno drugo znacenje.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....







Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 9 | 12.12.2012 , 9:20 PM

Quote (Bosankaaa)
Životni put (9) Put humanitarca

U ovom životu vaš je cilj suosjećati sa svijetom. Ovi ljudi žele promijeniti svijet i učiniti ga boljim mjestom za sve. Oni su karizmatični i kreativni, kao što i pristoji nekom sa tako uzvišenim ciljevima. Često se nalaze na vodećim pozicijama u humanitarnim pokretima ili u religijskim sektama. Oni su isto tako tolerantni prema potrebama i željama drugih. Mogu biti prilično impulzivni kad je ugrožen njihov cilj. Obično ne obraćaju pažnju na detalje.


ho ho hooo :D

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 10 | 12.12.2012 , 10:29 PM

Quote (Vagabond83)
Ovo sam ti trazio.

I bas kao sto wikipedia ili neki drugi izvor ''pisu'' rec 'sekta' na balkanu ima totalno drugo znacenje.

Da, ali ko kaže da ja volim partije ili nešto nalik tome? o.O

Ko si ti?









1291
poruka na forumu
106 1817



post # 11 | 12.12.2012 , 10:39 PM

Quote (Bosankaaa)
Životni put (7) Put usamljenika

U ovom životu vaš je cilj naučiti stvari iz osobnog iskustva. Ovi ljudi su individualci. Njima je dnevno potrebno vrijeme samo za sebe, kako bi ostali razboriti. Imaju vrlo izraženu intuiciju i snažnu moć razumijevanja. Oni su perfekcionisti i mrze raditi za druge ljude. Isto tako teško primaju savjete od drugih i mrze fizički rad.

:o

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 12 | 14.12.2012 , 8:48 PM

ja imam samo jedan put,nacin i smisao...ne trebaju mi brojevi :)

Be my love?









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 13 | 20.12.2012 , 12:50 PM

13+8+1+9+8+7 = 46

4 + 6 = 10

???

:P







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 14 | 20.12.2012 , 3:25 PM

Quote
Životni put (6) Put učitelja

U ovom životu vaš je cilj stvoriti ravnotežu i odgovornost u svom životu i životu ljudi koji vas okružuju. Ovi ljudi vole ljepotu, sklad i osobni mir. Oni su pouzdani, vjerni i privlače razne odgovornosti na sebe. Oni mrze nepravdu, a vole korektnu i fer igru. Imaju sklonost previše se miješati u život svojih prijatelja i previše se zabrinjavaju oko nebitnih stvari.

lol

Quote (Deki87)
13+8+1+9+8+7 = 46

4 + 6 = 10

???

Ti nemas svoju put xD :p

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 15 | 20.12.2012 , 4:48 PM

Quote (Ammir)
Ti nemas svoju put

Pa jasno ko dan... pffff...
Da li je ovo uopste moguce?!?! :D lol

:P







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 16 | 20.12.2012 , 4:58 PM

Quote (Deki87)
Pa jasno ko dan... pffff...
Da li je ovo uopste moguce?!?!

hahah, pa vidis da jeste :p xD

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










2963
poruka na forumu
797 10239



post # 17 | 20.12.2012 , 5:54 PM

Quote (Ammir)
hahah, pa vidis da jeste

pffff, koja glupost... znaci, ja sam nedefinisan... :o

A jesam se celi zivot neckao da li nesto da uradim ili ne, mozda je ovo uzrok svemu :D lol

:P







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 18 | 21.12.2012 , 11:50 AM

Deki87, moras ti biti izuzetak xD ruganje

Added (21 Dec 2012, 10:50 AM)
---------------------------------------------
Kao i ja. lol

1+4+7+1+9+9+6 = 37

3+7 = 10 shocked



Poruku je menjao/la Bosankaaa - Petak, 21.12.2012, 11:46 AM

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









84
poruka na forumu
13 227



post # 19 | 21.12.2012 , 12:30 PM

Quote (Bosankaaa)
Životni put (3) Put zabavljača

U ovom životu vaš je cilj zabavljati druge i činiti ih sretnima. Ovi ljudi trebaju puno ljubavi i pažnje, a to pokušavaju dobiti svojom bujnom maštom i ošroumnošću. Ovi ljudi kao da žive čaroban život, pun sretnih okolnosti, privlačeći bogatstvo i uspjeh uz malo truda. Ne mogu podnijeti dosadu i usamljenost. Mogu imati probleme sa pametnim ulaganjem novca.


Zasto mi svi astrolozi i numerolozi (pojma nemam da li je to jedno te isto ili postoji razlika) prognoziraju da cu imati problema sa kockom ili ulaganjem novca?? o.O

izgubljeno je samo ono, cega smo se odrekli..









834
poruka na forumu
212 1454



post # 20 | 21.12.2012 , 4:12 PM

Quote (Bosankaaa)
3+7 = 10

1+0=1 lol
Quote (Bosankaaa)
Životni put (5) Put prodavača

U ovom životu vaš je cilj stvoriti slobodu, unoseći promjene u svoj život i u život ljudi oko sebe. Ovi ljudi vole promjene. Oni su dinamični, prilagodljivi, svestranih talenata; ukratko – rođeni prodavači. Ove ljude motivira natjecanje i želja uspjehom. Vrlo dobro podnose pritisak. Neuredan stil života i riskiranje mogu im predstavljati problem.

skoro pa istina ... :D


Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Numerologija: koji je vas životni put?
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: