Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Sta znaci zivot? (Rezultat dosade :D)
Sta znaci zivot?






702
poruka na forumu
172 1634



post # 1 | 26.04.2011 , 7:36 PM

Jos jedan suton dana,dolazi jos jedna noc...Sedim i sredjujem ormar svojih misli.U mom ormaru ima svega ali je sve ispreturano...Razni dogadjaji ..po neka zvezda padalica..
Puno ljudi koje volim,cini mi se da ne bi mogla da podnesem da ih nema..Cesto cujem da kazu da nekoga vise nema i zaboravim.....Ali to je neciji zivot, tada znam da je i moj zivot isto toliko vredan...Isto toliko su vredne i moje zelje i nade,moji snovi koji imaju posebno mesto u mom srcu i mom ormaru...pomislim koliko u stvari jedan zivot znaci.
Pomislim o dnevnim brigama i setim se da ce sve jednom prestati,,,i zadrhtim...Ispustila sam tu misao,namerno,ne zelim da bude deo moje vitrine vise .
Ja sam samo jedno zalutalo zrno u odnosu na ceo svet ,a ponekad se opet osetim tako bitnom.
Osecam da je dovoljno da me samo bar neko voli da bi se iz zrna razvilo nesto vise.Ali jednom ce vetar duvati i odneti sva zrna i sta ce onda ostati???I sta je onda zivot???Vitrinu cu ipak ostaviti pomalo neurednu,nikako ne mogu da napravim korak i pospremim je do kraja.
Zadrhtim od same pomisli da cu mozda izgubiti nekoga koga najvise volim..Vitrina se zaljulja...Odlucih da je primirm,neke stvari ce zauvek ostati u njoj,previse su snazne da bi ih odbacila.Kada zivimo u ovako burnom svetu ,moramo znaci vrednosti zvota,jer svako bice zasluzuje da zivi ,zar ne?

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









215
poruka na forumu
52 311



post # 2 | 27.04.2011 , 2:50 AM

lol cool











861
poruka na forumu
42 212



post # 3 | 27.04.2011 , 4:40 AM

super cool svako zasluzuje zivot


Poruku je menjao/la nikola666 - Sreda, 27.04.2011, 4:56 AM

nidzaa :D









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 4 | 27.04.2011 , 6:15 AM

Tekst je upravo primeren tvom uzrastu. I sva pitanja i slutnje koje iz njega izviru. A upravo će ti život dati odgovore na sve to. I to je život. Skup svih pitanja i odgovora koje postaviš i daš. Bravo devojko ! smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









702
poruka na forumu
172 1634



post # 5 | 27.04.2011 , 11:16 AM

E pa hvala biggrin Bas sam htela da cujem malo strucnije misljenje o tome biggrin .
Quote (badule)
I to je život. Skup svih pitanja i odgovora koje postaviš i daš.

Jako lepa definicija wink

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









77
poruka na forumu
14 70



post # 6 | 27.04.2011 , 11:36 AM

ZIVOT znaci SRANJE....








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 7 | 27.04.2011 , 12:11 PM

Ha to mnogo pametnije i mudrije osobe od nas ne znaju, ja mislim da za svakoga ima drugaciji smisao koji sami treba da otkrijemo... smile

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view










poruka na forumu
REP OFF



post # 8 | 27.04.2011 , 7:16 PM

Uzmi kad ti se daje!!! biggrin biggrin biggrin biggrin








117
poruka na forumu
7 66



post # 9 | 28.04.2011 , 9:30 PM

zivot po meni znaci velika radost sto ga imam ali nemam pojma zasto uopste covek zivi nismo mi da pravimo smece i da zagadjujemo vazduh nego da cuvamo zemlju makako god ona bila ja se drzim toga ali kolko njh se nedrzi to je jedno 20% prema 80%

Sve sto vas zanima ili vam treba pitajte me nacicu bilo sta ako je to naravno moguce sve za www.Extra Cafe.rs









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 10 | 29.04.2011 , 9:06 AM

Nikada u životu ne okrecite ledja pruženim šansama,jer možda više nikada necete imati mogucnost izbora. Život je kratak i potrebne su nam lepe reci, topli osmesi, skriveni pogledi, nežna osecanja, ljubav. Za tugu uvek ima vremena...











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 11 | 30.04.2011 , 2:47 PM

Grouchy132, e odlicno..
imam ja neki esej koji sam pisala iz dosade..
napisacu kada dodjem kuci...
pa zivot je jedna velika definicija koju niko ne moze shvatiti biggrin
zivot kao zivot je jedno prolazno vreme koje se ne moze vratiti...
mene je to pitanje mucilo oko 3. meseca...
i dalje nemam odgovor...
ali znam da svaku sekundu zivota trebam da iskoristim najbolje sto znam i da vremenske kazaljke nikada nece stati..
e zato treba ziveti..
ako ni zbog koga, onda zbog sebe i zbog svog ponosa smile biggrin

Ko si ti?









8
poruka na forumu
3 0



post # 12 | 30.04.2011 , 6:31 PM

U danasnjem ruskom rec "zivot" znaci "trbuh" (mada pre par stotina godina imala je isti smisao kao i u srpskom). Prijateli, mozda se negde tu i nalazi odgovor bez bilo kakve romantike :D. Salim se, naravno. Ali kod nas se govori da svaka sala uvek ima deo istine.








1065
poruka na forumu
225 1145



post # 13 | 01.05.2011 , 11:46 AM

Zasto zurimo iz detinjstva da odrastemo, a kad odrastemo zeleli bismo da opet budemo deca? Zasto trosimo zdravlje da bismo stekli novac, a onda trosimo taj isti novac da bismo vratili zdravlje? Razmisljamo o buducnosti zaboravljajuci sadasnjost i na taj nacin ne zivimo ni u sadasnjosti, ni u buducnosti? Zato treba nauciti da: “Nikoga ne mozes da prisilis da te voli, mozes samo da ga volis,da naucis da nije bogat onaj koji ima najvise vec onaj kome najmanje treba,da je potrebno nekoliko sekundi da se povredi voljeno bice, a potom su potrebne godine da se izleci, da naucis da oprostis sebi“











702
poruka na forumu
172 1634



post # 14 | 01.05.2011 , 12:44 PM

Quote (suzana85)
Zasto zurimo iz detinjstva da odrastemo, a kad odrastemo zeleli bismo da opet budemo deca? Zasto trosimo zdravlje da bismo stekli novac, a onda trosimo taj isti novac da bismo vratili zdravlje? Razmisljamo o buducnosti zaboravljajuci sadasnjost i na taj nacin ne zivimo ni u sadasnjosti, ni u buducnosti? Zato treba nauciti da: “Nikoga ne mozes da prisilis da te voli, mozes samo da ga volis,da naucis da nije bogat onaj koji ima najvise vec onaj kome najmanje treba,da je potrebno nekoliko sekundi da se povredi voljeno bice, a potom su potrebne godine da se izleci, da naucis da oprostis sebi“

Savrseno

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 15 | 07.06.2011 , 2:39 PM

ZIVOT je nit koju su u tebe upleli tvoji preci sa zadatkom da se trudis da se ta nit ne prekine,vec da istu upredas sa nekom drugom niti i stvaras neke svoje nove mustre i niti i sare... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?










poruka na forumu
REP OFF



post # 16 | 08.06.2011 , 10:03 AM

Quote (badule)
ZIVOT je nit koju su u tebe upleli tvoji preci sa zadatkom da se trudis da se ta nit ne prekine,vec da istu upredas sa nekom drugom niti i stvaras neke svoje nove mustre i niti i sare...

Mudre rechi staroga govornika...
Ovako slikovitom objashnjenju nemam shta da dodam...








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 17 | 15.09.2011 , 1:45 PM

Zivot je sam jedna sansa!
Ako nju prokockamo drugu sansu ne dobivamo:)

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2595
poruka na forumu
281 2890



post # 18 | 09.10.2011 , 1:56 AM

Quote (Passusa)
Ja sam samo jedno zalutalo zrno u odnosu na ceo svet


ovo sve obnjasljava








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 19 | 13.12.2011 , 10:05 AM

Borba !!!! Najveca prilika !!!!

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










275
poruka na forumu
487 4191



post # 20 | 13.12.2011 , 10:28 AM

ZIvot...zivot je cudo ...ako si okruzen ljudima koji te vole i koji su uvek za tebe i uz tebe u bilo kojem momentu znaci da mozes da kazes da si proziveo zivot

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !



Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Sta znaci zivot? (Rezultat dosade :D)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: