Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Uvreda
Uvreda






2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 21 | 20.08.2012 , 11:23 PM

Zavisi ko me vredja :D











1291
poruka na forumu
106 1817



post # 22 | 21.08.2012 , 0:14 AM

U jedno sam siguran, a to je da uvredu nikad necu precutati, uvek cu vratiti gore nego sto sam dobio, tako bi bar znali s kim imaju posla.

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 23 | 22.09.2012 , 2:21 PM

Quote (Tanja91)
Koliko ste spremni da idete daleko kada vas prijatelj uvredi?
Da li treba prećutati i nastaviti dalje kao da ništa nije bilo, raspraviti to odmah i krenuti dalje ili prekinuti odnos?
Koliko ste spremni da trpite? Da li ćete mu/joj oprostiti i drugu ili treću uvredu?
Da li ćete joj verovati posle toga i da li mislite da treba da se osvetite kad-tad bez obzira koliko voleli tu osobu?

Tanjci :D Zavisi kakva je uvreda u pitanju ;) Pa ako si siguran ili sigurna da se ta uvreda nece ponoviti nekada je i bolje precutati,ne bih da zbog toga prekidam odnos ali ako se preteruje sigurno cu je opomenuti i vise puta ako je potrebno.Pre sam mogao bas dosta da trpim ali sada sam malo vise impulsivan ;)








896
poruka na forumu
89 981



post # 24 | 25.09.2012 , 3:08 PM

Dobro navikao sam da oprastam sve to u afektu,ako osoba to kaze u trenutku besa...ali ako me osoba vredja zato sto hoce da me uvredi...brt vracam odmah yes yes yes
Iz iskustva znam da me ogovaraju i vredjaju iza ledja osobe koje bi zelele za budu kao ja a ne mogu,i one osobe koje mi nisu ni do malog prsta :D








486
poruka na forumu
673 4564



post # 25 | 13.11.2012 , 8:27 PM

Mnogo toleriram takve ispade,mozda cak i previse,to su jednostavno osobe iz mog okruzenja koje ,ja koliko god zelela da izbjegnem moram viđati svaki dan,a ne vrijedi biti u svađi,malo se distanciras od tih ljudi,i naucis tako ziveti...nekada ces im trebati,ali neces biti tu...zivot ima plan,znam to ;)

♥♥♥♥"Ne postoje ljepše riječi, a ni zvuk, od njegovog "Volim te"! ♥♥♥♥




Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Uvreda
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: