Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Uvreda
Uvreda






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 02.07.2011 , 4:23 AM

Koliko ste spremni da idete daleko kada vas prijatelj uvredi?
Da li treba prećutati i nastaviti dalje kao da ništa nije bilo, raspraviti to odmah i krenuti dalje ili prekinuti odnos?
Koliko ste spremni da trpite? Da li ćete mu/joj oprostiti i drugu ili treću uvredu?
Da li ćete joj verovati posle toga i da li mislite da treba da se osvetite kad-tad bez obzira koliko voleli tu osobu?






our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 2 | 02.07.2011 , 12:38 PM

Ne mogu nista da precutim, odmah vracam duplo.
Quote (TanyaWow91)
Da li ćete joj verovati posle toga i da li mislite da treba da se osvetite kad-tad bez obzira koliko voleli tu osobu?

Sve se vraca, sve se placa, na neki nacin. Kad tad smile









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 3 | 05.07.2011 , 9:11 PM

Odmah treba završiti sa tom osobom, na priseban način ako je moguće. smile
Ne trpeti ništa, ako vas je povredila jednom i drugi put će. Takvi ljudi se nikada ne menjaju.








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 05.07.2011 , 9:40 PM

pa generalno odrasto sam u totalno blesavom drustvu gde smo se vredjali i je*ali sve zivo za dobro jutro tako da me reci ne dodiruju al sada dela pa recimo da sam jako zadrt po tom pitanju i sigurno ne bih ostao duzan... gunsmilie

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 5 | 09.07.2011 , 1:51 PM

Svakome po zasluzi... smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 6 | 01.09.2011 , 11:05 PM

Nisam još doživio da me prijatelj uvrijedi izvan okvira šale. To je vjerovatno zbog uzajamnog poštovanja, jer ja ne vrijeđam njih, pa mi vraćaju istom mjerom.
Uvreda je glas naše umne provincije! angry











1888
poruka na forumu
73 477



post # 7 | 07.09.2011 , 3:00 PM

Quote (luka83)
Nisam još doživio da me prijatelj uvrijedi izvan okvira šale. To je vjerovatno zbog uzajamnog poštovanja, jer ja ne vrijeđam njih, pa mi vraćaju istom mjerom.


Ma dzabe to,nisam ni ja nekog mog druga vredjo,medjutim on je mene,i na kraju mu je celo oko bilo plavo biggrin

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 8 | 07.09.2011 , 3:43 PM

taki odma ga banuj !!! xaxaxaaxa biggrin









Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 9 | 07.09.2011 , 4:16 PM

Veoma zanimljiva tema... wink

Imam 2 dobra druga..za njih dajem sve...Ako me neko od njih uvredi to prihvatam kao zezanje...ako malo pretera...jednostavno kazem i pricamo normalno..Ako i dalje nastavi uvredama....psujem mu sve od cuuuuuuukuuuuun babe i dede pa do nerodjenog deteta..mnogo brzo puknem i u stanju sam svasta da kazem...Nikada ne precutim uvredu i vratim duplo... biggrin Njima ucek mogu da verujem...bez obzira kako razgovarali wink

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









4532
poruka na forumu
946 4023



post # 10 | 14.10.2011 , 11:08 AM

Saslusam sta ima reci a kad ja vrisnem mislim cela Austrija se potrese :D
Znaci nemogu cutati da me ubiju ja cu opet da se borim da objasnem svoje misljenje ili da iznapadam osobu koja me povredila.
U drugom smislu ako me povredi osoba koju volim na neki cudan nacin onda se zatvaram u sebe tugujem placem ali za dan dva nabijem sve na nos

A tako isto se osecam i tugujem kad ja povredim nekog najradije bi ga zagrlila i rekla izvini mislim ovako i ovako a ne onako kako sam rekla jer sam to rekla bez razmisljanja.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










564
poruka na forumu
128 1154



post # 11 | 26.01.2012 , 10:55 PM

dovoljno daleko.. oko za oko zub za zub. :)












2462
poruka na forumu
299 2356



post # 12 | 27.02.2012 , 10:22 PM

Mene se slabo kada uvrijedi. Kada se to desi prijeđem preko toga ili odmah spucam u lice,okrenem se pa neka si misli šta hoće.








35
poruka na forumu
1 7



post # 13 | 27.02.2012 , 10:55 PM

Sve zavisi od mog raspolozenja, nekada me neko moze posteno da povrijedi i da jednostavno predjem preko toga, a neka da me mala sitinica tako isprovocira da "planem'' samo tako (mada to je veoma rijetko)... :D
Uglavnom, pokusavam u svakom trenutku da ostanem smirena i da razmislim o uvredi i o svemu sto mi je neko rekao.. <_<








1520
poruka na forumu
180 1265



post # 14 | 27.02.2012 , 11:47 PM

Mogu da "progutam" dosta toga, ali imam i ja ono enough dugme. Kada ga pritisnem, nemam obzira uopste i obicno se sve zavrsava prekidanjem odnosa. Inace, kada su neke "sitnije" uvrede u pitanju, zanemarim ih. Svi mi nekada pogresimo i kazemo nesto sto ne mislimo. Mada imam nekada potrebu i da uzvratim na suptilan nacin cekajuci pravi momenat za osveticu. :D

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










576
poruka na forumu
34 295



post # 15 | 12.03.2012 , 2:50 AM

Prijatelju uvek oprastam jer ako je pravi prijatelj nikada mi to nebi uradio namerno i verujem u kajanje oprostio bih i vise puta ne samo jednom

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









211
poruka na forumu
175 866



post # 16 | 28.06.2012 , 1:05 AM

Koliko ste spremni da idete daleko kada vas prijatelj uvredi?
Kad me prijatelj uvredi....nznm sto bi to uradila ako mi je prijatelj angry2 , a i ako me uvredi pitala bi sto...ne bih isla dalje.
Da li treba prećutati i nastaviti dalje kao da ništa nije bilo, raspraviti to odmah i krenuti dalje ili prekinuti odnos?
Nznm zavisi, raspavila bih ja to odmah kad bih saznala razlog onda bih odlucila sta da radim
Koliko ste spremni da trpite? Da li ćete mu/joj oprostiti i drugu ili treću uvredu?
Ako su opravdane hocu, recimo ako sam ja povredila neku osobu pa mi ona popuje da sam kucka, oprosticu jer sam kriva, a bezrazlozno nesto, ne bih oprostila, lupila bih joj samar da dođe sebi, a ne iz nekog razloga fizickog nasilja xD
Da li ćete joj verovati posle toga i da li mislite da treba da se osvetite kad-tad bez obzira koliko voleli tu osobu?
Ne bih se osvetila. Nznm na sta mislis tacno, nisam sigurna da li sam se ja spetljala u pitanjima, ako me uvredi bez razloga, pitala bih je koji joj je đavo mada to mi je drugarica najbolja, deo mene volim je vise od sebe, ne bi ona to uradila sigurno, ako nije pod drogama :)

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










87
poruka na forumu
24 343



post # 17 | 28.06.2012 , 1:34 AM

Ne trpim uvrede..

Dzodrz









547
poruka na forumu
46 1072



post # 18 | 28.06.2012 , 3:17 AM

Quote (Marija_Nikola)
Odmah treba završiti sa tom osobom, na priseban način ako je moguće.
Ne trpeti ništa, ako vas je povredila jednom i drugi put će. Takvi ljudi se nikada ne menjaju.


Cek polako malo :p Prijatelj ti nije osoba koja ti uvek govori sve po volji...nekad coveku moras reci neke stvari da bi ga razbudio...Sve zavisi do toga kakav ti je prijatelj,kakvu ti je uvredu rekao i zasto je to uradio...
Tek kad imas sve odgovore valjda treba odluciti sta da uradis...prave prijatelje nemozes tako lako naci...zato treba biti pazljiv...
Nadam se da ces ovo sto kazem prihvatiti kao savet i razmotrit,govorim iz iskustva ne napamet...a ne svatiti tako neku uvredu jer to mi nije namera

Jednom sam imao raspravu s prijateljem koji me je morao malo razbudit...da sam pozurio i odjebao ga...nikada ne bih postigao ovo sto sad trenutno imam u zivotu...Covek mi je rekao istinu ma kako u tom trenutku bolna i teska zvucala (dodje kao jaka uvreda) a kad dodje od nekoga do koga ti je stalo i ko ti je drag...tada najvise i boli


Poruku je menjao/la Hectore - Cetvrtak, 28.06.2012, 3:22 AM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 19 | 28.06.2012 , 4:02 AM

Ako vas neko uvredi a vi niste spremni da mu oprostite. Onda VI NISTE njegov pravi prijatelj.
Svi smo ljudi,svi gresimo,mali broj prasta.Prastanje je plemenita osobina. B)

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 20 | 02.08.2012 , 3:38 PM

Koliko je onda covek nestabilan kada dozvoli da ga uvredi osoba koju smatra da mu je najbolji prijatelj?
Zar nije bolje ziveti u istini?
Ali narod je primitivan, bolje slatka laz, nego gorka istina. Vazda bilo.

E sada, ja sam onaj tip osobe, koja raguje na prvu. Sve sto mi se ne svijda odmah kazem, pa kome po volji.
I zahvaljujuci tome imam par dobrih prijatelja, i to je to. Sto znaci da su i oni kao ja.
I to se postuje.

Namerno nikad uvrediti necu. A niko me uvrediti ne moze osim vlastitog oca!
Ostale tzv. uvrede mi vise dodju kako trenutno misljenje, a znamo da je misljenje kao dupe, svako ga ima.
Ali mogu da odglumim da sam se uvredila, cisto da budem i ja malo zensko i ranjiva.
Ali od prijatelja nikad nisam bila uvredjenja jer smatranje pravog prijatelja moze da bude samo pozitivna kritika.. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Uvreda
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: