Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Depresija/tuga
Depresija/tuga






545
poruka na forumu
58 414



post # 1 | 17.03.2012 , 0:28 AM

Sta uraditi, kada ste depresivni vec duze vrijeme (mjesecima, mozda i godinama) ??

Ja kada malo razmislim, zadnje 2,3 godine sam vecinom u depresiji. Kada sam bio mladji imao sam isto problema mnogo ali sam bio dijete, pa sam znao nekako i da se oraspolozim, sitnice su me zadovoljavale. Imam 17 godina, patim vjerovatno od depresije i pun sam kompleksa. Jedva cekam da se osamostalim (punoljetnost, sloboda, nezavisnost) jer mislim da se trebam od svega malo odvojiti. Kao mali sam vrijeme dobro iskoristavao u igri, zabavi, prijateljstvu a sada recimo otkad sam u srednjoj, jedino sto mi se dogadja u zivotu je to sto idem u skolu, ne druzim se, ne izlazim u grad, vrijeme prolazi u nicemu. Sve nesto mislim, ma bice bolje, uspjet cu u zivotu, bicu neko i nesto ali kako starim ta misao sve vise blijedi i blijedi. Muka mi je vise od usamljenosti i nerazumijevanja. Vecina ljudi sto me znaju vjerovatno ne primjecuju ovo, zapravo SVI. Znam biti nasmijan u skoli, u gradu, ali to je privremeno jer kada dodjem kuci odmah ista stvar. Ko zna mozda je i kuca ukleta ? :D
Ima jos stvari koje nisam htio da pisem, jer je previse za javnost, mada je i ovo sto sam dosad rekao ali mi je lakse kada to sa nekim podijelim. Nadam se da sam u pravilnu kategoriju napisao ovu temu.
Pa sad, sta Vi mislite o mojoj situaciji i opcenito o depresiji ?? Kako dalje ??

<3 Bancy <3









139
poruka na forumu
27 728



post # 2 | 17.03.2012 , 0:46 AM

Ma kakva depresija tuga i ostali bakraci idi malo napolje uzivaj u zivotu izadji malo sa drustvom prosetaj malo,izvedi devojku neku na pice,jednom recju uzivaj dok si mlad,a ne svaki dan skola-kuca,moras vise da izlazis napolje :) eto to je neki moj savet :D











2427
poruka na forumu
345 2552



post # 3 | 17.03.2012 , 0:48 AM

Nađi sebi djevojku rođak, više se druži sa ljudima, upadni u neku ekipu, napij se nekad sa istima. Nemoj da te stid, ili da brigaš šta će ko pomislit na tvoje ponašanje ili nešto što si uradio :) Ako ti je već dosadno u kući, bježi iz nje - kuća ima rogove (krovna građa xd). Ide ovo lijepo vrijeme, prošetaj malo. Iskreno nemam problema sa time.








2462
poruka na forumu
299 2356



post # 4 | 17.03.2012 , 0:52 AM

Prošla sam kroz to. Isti slučaj. Izgubila sam samopouzdanje,postala zatvorena,a drugi su mislila da je sve ok.
A onda sam pronašla nešto što mi je dalo samopouzdanje.Počela "pod moranje" izlaziti i postala otvorenija.Kući to nećeš nikako riješiti.

Ja se sada osjećam predobro. I nemam više onoga kompleksa da sam manje važna ili da sam ružna i ostalih gluposti. Čak sam sada i ponosna na sebe takva kakva jesam.








545
poruka na forumu
58 414



post # 5 | 17.03.2012 , 0:55 AM

I za druzenje trebaju prijatelji, ne znam bas da nadjem prijatelje xD

Cesto sam ja napolju, pogotovo kada je lijepo vrijeme (vozim biciklo, setam, vodam psa) ali opet osjecam tu neku prazninu.. A sto se tice cura, ne vole one niske momke, imam kompleks od visine. Ja se jos uvijek tjesim da mogu jos da rastem, ali koliko je to moguce hmmm 1 : 900 000 000 ? xD
Bog me prokleo, jbg mora i to nekoga. :)


Poruku je menjao/la lemedragon - Subota, 17.03.2012, 0:56 AM

<3 Bancy <3









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 6 | 17.03.2012 , 0:59 AM

Quote (lemedragon)
Bog me prokleo, jbg mora i to nekoga.

To sam i ja mislila.Ako ne možeš pronači društvo ponađi nešto što te čini važnim i ponosnim.








39
poruka na forumu
1 10



post # 7 | 17.03.2012 , 1:02 AM

Izadjes vani koji put , Subotom navece popijes koju sa prijateljima , malo se zabavi da imas nekih dogadjaja za sjecat se..
Djevojke i sve ostalo ce samo doc, malo se zabavljaj,uzivaj u zivotu.
I ja imam 17 god, svakog petka i subotom izadjem vani , petkom sa djevojkom a subotom sa drustvom .. i fino mi je








139
poruka na forumu
27 728



post # 8 | 17.03.2012 , 1:12 AM

hahahahha a ja nalazim sve neke niske metar i sumska jagodica 1,70 max :D a ja ko drvo 1,87, pa vidi ne mozes da nadjes prijatelja na ulici njega moras da steknes svojim dobrim osobinama :D

Added (17 Mar 2012, 0:12 AM)
---------------------------------------------

Quote (MrBak3)
svakog petka i subotom izadjem van

pa sto ne izadje veceras ???











1520
poruka na forumu
180 1265



post # 9 | 17.03.2012 , 1:25 AM

Lemedragon, ne budi tako strog prema sebi i ne ocajavaj... Ja sam nekada bio u tom tvom sadasnjem fazonu (da tako kazem), a vidi me sada. :)

Ovde vazim za jednog od najvecih kenjatora po forumu, za ambicioznu kucku, za nekog britkog jezika, inteligentnog, spontanog, duhovitog, bezobraznog itd. Zavisi kako me ko dozivljava, a to je sve, samo nije depresija. Zamolio bih te da mi se javnes na pp. ;)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










139
poruka na forumu
27 728



post # 10 | 17.03.2012 , 1:27 AM

Quote (Bobby88)
za ambicioznu kucku,

hahahahahahahahahhahahahahahahah Care !!!!!!!!! xD xD xD xD











39
poruka na forumu
1 10



post # 11 | 17.03.2012 , 1:29 AM

Quote (sta3l3r)
pa sto ne izadje veceras ???


Vec sam bio :)








139
poruka na forumu
27 728



post # 12 | 17.03.2012 , 1:30 AM

pa kad pre dodje sunce ti :D











1520
poruka na forumu
180 1265



post # 13 | 17.03.2012 , 1:31 AM

Quote (sta3l3r)
hahahahahahahahahhahahahahahahah Care !!!!!!!!!


P' da! :D Zato sto sam saznao od drugih da ja ustvari pucam na funkciju moderatora ovde, pa imam skrivene namere i ugrozavam ovde druge. :p Hit!!! lol

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










139
poruka na forumu
27 728



post # 14 | 17.03.2012 , 1:36 AM

Quote (Bobby88)
pa imam skrivene namere i ugrozavam ovde druge.

hahahahahahahah ajde cuti molim te os da umrem od smejanja :D hahahahahhahahahahhahahahhahahahahahahha ima da me nosis na dusi :D











39
poruka na forumu
1 10



post # 15 | 17.03.2012 , 1:36 AM

Quote (sta3l3r)
pa kad pre dodje sunce ti


Ah ma djevojka mi izasla poslje skole pa moze ostat do 9 :D








1520
poruka na forumu
180 1265



post # 16 | 17.03.2012 , 1:41 AM

Quote (sta3l3r)
hahahahahahahah ajde cuti molim te os da umrem od smejanja hahahahahhahahahahhahahahhahahahahahahha ima da me nosis na dusi


Ja ti malopre rekoh da vazim za kucku, tako da sta ocekujes onda od mene? :D lol
P.S. Ja nemam dusu. :D lol

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










834
poruka na forumu
212 1454



post # 17 | 17.03.2012 , 9:13 AM

rodjak potpuno te razumem ,nisam ni ja puno bolji ..ali ne dam se ja tako lako ....elem ...da su mi tvoje godine nazad gde bi mi bio kraj,odvoji se od kuce i neta,to ubija u pojam ..nadji drustvo pa makar i lose :D ,uzivaj dok mozes,jer kad se osamostalis onda ces biti u depresiji sto nemas posla ..itd itd...potrudi se da steknes samopouzdanje,prilazi devojkama...nemas cega da se plasis,visina ti kod devojaka ne igra ulogu ,nego samo cvrst stav i tona samopouzdanja..tako da pali u zivot malo i koristi sve sto ti se nudi i sto zelis jer ces kasnije da se kajes ako propustis ...veruj mi .. :D








4290
poruka na forumu
228 2087



post # 18 | 17.03.2012 , 3:12 PM

Bobby88, MrBak3, sta3l3r, prestanite da spamujete, nema veze sa temom to što pričate.
Quote (lemedragon)
A sto se tice cura, ne vole one niske momke, imam kompleks od visine.

Koliko ja vidim, nemaš ti kompleks samo od visine.
Ti nemaš samopouzdanja uopšte!
Ko kaže da devojke ne vole niske?
Neko voli mršave, neko punije, neko voli morske plodove a meni je to sra**.
Veruj u sebe, upoznaj ljude, nemoj da se stidiš, izađi iz kuće.
Pa niko nije savršen.
Ja imam prirodno veću zadnjicu, pa još od vežbanja meni izgleda k'o kineska glasačka kutija, kolika je. lol
Pa šta da radim, ja je volim a i moj dečko. :D
Neko voli mršave štapove bez dupeta.
Ne mogu ja da budem depresivna zbog toga!
Desi se nekad da sam tužna, da mi nije dan, ničim nisam zadovoljna, ali to je normalno, sutradan me prođe.
Ali ti preteruješ. Moraš pod hitno da radiš na samopouzdanju! Važi? yes :)








545
poruka na forumu
58 414



post # 19 | 17.03.2012 , 6:14 PM

@Marija_Nikola

Poradit cu na samopouzdanju, pa Vam javim kako ide, jbg na primjer ja i kada gledam film opet mislim o svojim problemima i losim stvarima, kao da sam vise zaboravio da budem sretan, znaci jedan dan ne moze da prodje normalno. Ali dobro, upravu si moram se malo promjeniti pa cemo vidjeti kako ide. :) :)

<3 Bancy <3



Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Depresija/tuga
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: