Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Nervoza (Kako je prepoznati? Uzroci i simptomi!)
Nervoza






3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 1 | 09.08.2012 , 2:43 AM

Cesto se ljudi zale, kako su ’’nervozni’’. Da li ste cesto nervozni ? Oko ceka se najvise nervirate ? Da li brzo pucate u odredjenim situacijama ? Kako sprecavate nervozu ? da li jedete sta stignete, grickate nokte, isplacete se, izderete se, pucate u sebi ? Sta mislite da je glavni uzrok nerviranja ?





Kakvo je vaše iskustvo? :)


Fajlovi: 9553242.jpg (7.3 Kb) · 0899765.jpg (7.2 Kb)








188
poruka na forumu
15 170



post # 2 | 09.08.2012 , 3:13 AM

Nemam razloga da se nerviram. Imam tek 18 godina i zasto bih se nervirao? Nemam kes, nemam kola ali zato uvek imam drustvo i to je ono sto je najbitnije. Kad bih se ja nervirao za svaku sitnicu kao neki ljudi pa ja bih poludeo. Samo iskurilam i kontrolisem svoje ponasanje. To je najbitnije. Kontrola i niko te ne moze iznervirati. Ne razumem ljude koji su nervozni sve vreme. Pogotovo mlade generacije, mislim ono ne radis nista, drvis kurac i nervozan si? Zbog cega? Tvoji roditelji jedva prezivljavaju i resavaju razne probleme tipa pare, posao i drugo pa nisu nervozni a ti ce se nerviras. Mislim nemas pravo da se nerviras. Tu treba odma dva samara da ga rasvestis i posaljes ga da se proseta i tolko.








792
poruka na forumu
183 1143



post # 3 | 09.08.2012 , 10:24 AM

Au...pucam u sebi...dok jednog dana ne puknem angry2 u drustvu ili roditelji kad pocnu da mi pricaju za komp...kako sam mnogo kako mi ne valja itd.... lol :p

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










154
poruka na forumu
7 73



post # 4 | 09.08.2012 , 10:58 AM

imam obicaj da grickam nokte to mi je neka nervoza











105
poruka na forumu
2 22



post # 5 | 09.08.2012 , 11:23 AM

Nisam nervozan , skoro nikad.

ПАТРИЈАРХ СРБСКИ ПАВЛЕ !!!









979
poruka na forumu
107 551



post # 6 | 09.08.2012 , 11:41 AM

Ma pojedem Boga oca :) onda se smirim fino odpusem i opet idemo dalje :)












3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 7 | 09.08.2012 , 5:19 PM

Quote (_Nazgul_)
nervozan si? Zbog cega? Tvoji roditelji jedva prezivljavaju i resavaju razne probleme tipa pare, posao i drugo pa nisu nervozni a ti ce se nerviras. Mislim nemas pravo da se nerviras. Tu treba odma dva samara da ga rasvestis i posaljes ga da se proseta i tolko.


Potpuno se slazem sa tobom, ja mislim da na ljude danas najvise utice sve brze i brze razvijanje tehnike,vecina ljudi ne moze da isprati to i zato su nervozni. Mada isto tako mislim da se vecina ljudi sve vise nervira bez ikakvog razloga, potpuno polude na neke sitnice sto je stvarno glupo. Evo recimo nekoliko likova koji se nerviraju bez razloga. :D

\







Likovi su totalno ludi, ne nervozni. :D








4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 11.08.2012 , 2:34 PM

Nervozu mozemo prepoznati vrlo lako.
Dovoljno je da ta osoba samo napise jednu recenicu, da se zna da li je nervozan ili ne.

To su obicno deca ako govorimo o njima, koji samo u zivotu znaju da igraju igrice, ili gledaju filmove,
za koje roditelji nemaju vremena, jer su prezaposleni, pa bili su pre i nasi roditelji zapoleni pa nisu zanemarivali dete.
Ali 21. vek je.

Obicno su to deca sa slabom komunikacijom vanjskom, koji uzivo ne znaju da izuste vise od 2 recenice slozene.
I vecinom su nervozni sto ih se odvojilo od kompjutera, te lete kucama kako bi opet buljili pred njima.
Znam mnogo takve dece. I zalim ih.

Licno sto se mene tice, nervozna mogu da budem, kada mi dan krene po zlu, obicno zakasnim na posao, pri tome udarim se od stok vrata, ili slicno tome, ali nervoza me brzo prodje.
Obicno tada popijem kafu, ili odem da trcim. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










119
poruka na forumu
2 44



post # 9 | 11.08.2012 , 2:50 PM

Vrlo sam nervozna osoba u nekim situacijama ali dosta te nervoze mogu da sakrijem od drugih i nisam siguran koliko je to dobro.Možda za jednu staloženu i osobu punu samokontrole je to ipak normalno








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 10 | 11.04.2013 , 6:28 PM

Cesto se ljudi zale, kako su ’’nervozni’’.
Da li ste cesto nervozni ?
Oko ceka se najvise nervirate ? Da li brzo pucate u odredjenim situacijama ?
Kako sprecavate nervozu ?
da li jedete sta stignete, grickate nokte, isplacete se, izderete se, pucate u sebi ili jedete cokoladu?
Sta mislite da je glavni uzrok nerviranja ?

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 11 | 13.04.2013 , 10:48 AM

Nisam cesto nervozna, ali poznajem dvije vrste nervoze: pozitivnu i negativnu.

Pozitivna je ona slatka simpaticna i konstruktivna, nju  volim! :D
Recimo osjetim je pred neki meni vrlo vazan dogadjaj, u prisustvu neke trenutno vrlo vazne osobe,...
Ona je pokretac dobrih osjecanja, elana, osmijeha,...

Negativna nervoza u mom slucaju je pretezno prouzrokovana ljudskim faktorom, a ono malo osjetljivo kenjkavo u meni ne moze da izignorise iste (i istu) pa i nije bas prijatna... cak nasuprot, destruktivna je!

Volim da je izbjegnem koliko god mogu, a kad se v ec desi... uzmem papir i olovku i nizem recenice... vjerodostojne trenutku nastajanja.. ta emocija se poslije (kad se slegne) ne moze kvalitetno prenijeti.. :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









411
poruka na forumu
326 425



post # 12 | 14.04.2013 , 9:18 PM

Quote (-Mallena-)
Nisam cesto nervozna, ali poznajem dvije vrste nervoze: pozitivnu i negativnu.
takodje. kod pozitivne, to je obicne razgovor sa nekom devojkom, ili samo kada je vidim, tada mi se trenutno napravi knedla u grlu. ali ova knedla je prijatna, kao da vas neko ceska, ili onda kada ne govorite nista, jer tisina sve govori.

kod negativne je malo drugacije. ponekad, kada me neko nervira, cutim. tada zelim da eksplodiram. kada ne cutim, obicno suzdrzano sam zivahan. ako jedem, tada gotovo neprimetno ubacujem hranu u usta. obicno sam posle takvih razgovora psihicki umoran (kao kada igra partizan u evroligi). ali ono sto je kod svake nervoze kod mene primetno je:" ne plakati, ne smejati se, ne mrzeti, ne protestovati, nego razumeti"


Poruku je menjao/la Kokiko92 - Nedelja, 14.04.2013, 9:19 PM






Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 13 | 15.04.2013 , 11:28 PM

Quote (Kokiko92)
" ne plakati, ne smejati se, ne mrzeti, ne protestovati, nego razumeti"

Nek ti je na čast ova rečenica!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









1449
poruka na forumu
105 688



post # 14 | 15.04.2013 , 11:55 PM

nikada me krupne stvari u zivotu nisu mogle nervirati
uvek su u piitanju one male beznacajne sitnice
ali sam razumna osoba i situacije resavam verbalno koristeci  malo zdravog razuma i intelekta - dok sam ranije kao mladji umeo da planem i pokusam fizicki to resiti

ipak nekazu dzabe da - u vecini slucajeva osoba godinama postaje mudtija

!!!







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 15 | 16.04.2013 , 0:11 AM

Kada si nervozan potrudi se da to ne reflektujes na ostatak sveta, jer je velika verovatnoca da  ces time da mrzis sve u okolini, samo zato sto ti je upala trepavica u oko! 

Neka razum vlada! 

Nazalost, retko ko to moze da iskontrolise. . .

. . .







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 16 | 21.04.2013 , 3:41 PM

Quote (Srcemoje)
Da li ste cesto nervozni ?
Pa i ne bas al onih "dana " u mjesecu me svi nerviraju lol

Quote (Srcemoje)
Kako sprecavate nervozu ?


Pustim muziku i opustim se.. najbolji lijek...

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









86
poruka na forumu
4 44



post # 17 | 21.04.2013 , 5:03 PM

Cesto sam nervozan angry2









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 18 | 21.04.2013 , 5:26 PM

Cesto sam nervozan , pucam na male sitice. Tada se svasta desi , al' bude kasno. lol Posljedice su ogromne. lol

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










1333
poruka na forumu
533 3782



post # 19 | 23.07.2014 , 4:00 PM

Quote Srcemoje ()
Cesto se ljudi zale, kako su ’’nervozni’’. Da li ste cesto nervozni ?
Oko ceka se najvise nervirate ? Da li brzo pucate u odredjenim situacijama ?
Kako sprecavate nervozu ?
da li jedete sta stignete, grickate nokte, isplacete se, izderete se, pucate u sebi ili jedete cokoladu?
Sta mislite da je glavni uzrok nerviranja ?

Nisam često nervozan ali ponekad jesam naravno, tada baš nisam prijatno društvo.  lol Sve zavisi, uglavnom su to sitnice.Nekada sam imao puno puno strpljenja, toliko da sam se sam sebi divio zbog toga ali sada mi je fitilj mnogo kraći a explozija mnogo većih razmera.  lol Ne, niti jedem šta stignem, niti grickam nokte  xD  uglavnom mi je potreban mir dok "pucam u sebi" , kada se stabilizujem, sledeći put sam još čvršći.Nekada moje strpljenje preovlada pa prećutim neke stvari iako znm da sam u pravu, samo da ne bih ulazio u raspravu, sve zavisi o čemu se radi.

Inače, spojena tema  ;)


Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Nervoza (Kako je prepoznati? Uzroci i simptomi!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: