Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Lepota duse
Lepota duse






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 1 | 29.12.2010 , 9:20 PM

Da li ste se ikada zapitali kada vidite lepu osobu da li je on/a dobra???
Da li ste se nekada zamislili i videli unutrasnji svet coveka?
Valjda svi znate poslovicu da je lepota prolazna, ali me zanima sta vi mislite o tome... smile

Ko si ti?









785
poruka na forumu
27 121



post # 2 | 02.01.2011 , 1:49 PM

Quote (badule)
Da li ste se ikada zapitali kada vidite lepu osobu da li je on/a dobra???

Ja nisam nikad...:)
Quote (badule)
Da li ste se nekada zamislili i videli unutrasnji svet coveka?

Jesam,jednom kad sam spavao...:)
Quote (badule)
Valjda svi znate poslovicu da je lepota prolazna, ali me zanima sta vi mislite o tome...

no coment...











8879
poruka na forumu
844 4320



post # 3 | 06.01.2011 , 5:23 PM

nisam mislila na to
mislila sam na dobrotu duse biggrin

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 28.01.2011 , 11:18 AM

Quote (badule)
U zlo doba,lako je uočiti dobrotu... NA DOBRU JE LAKO DOBAR BITI,NA MUCI SE POZNAJU JUNACI...

cica Mrsojine reci smile

Ko si ti?









117
poruka na forumu
7 66



post # 5 | 28.04.2011 , 9:38 PM

pa po meni lepota u dusi kod mene samo jedna osoba to ima a to mi je devojka jako dobru dusu ima i stvarno ruznu rec od nje necu cuti nikad je ni nema

Sve sto vas zanima ili vam treba pitajte me nacicu bilo sta ako je to naravno moguce sve za www.Extra Cafe.rs









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 6 | 07.06.2011 , 2:44 PM

Quote (DxD)
cica Mrsojine reci smile


Jedared mi CHICHA MRSOJE reche-Nije tebe Gospod dao to telo,vec ti je dao dushu... A ti se potrudi da mu je neukaljanu vratis...
A Vi dragi moji forumasi,izvucite poentu....

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?










poruka na forumu
REP OFF



post # 7 | 08.06.2011 , 9:41 AM

Quote (badule)
Nije tebe Gospod dao to telo,vec ti je dao dushu... A ti se potrudi da mu je neukaljanu vratis...

O ovome sam vec govorio u drugim temama....Naredna rechenica se ne odnosi na gore naavedenog gospodina,vec je izrechena u figurativnom smislu...Zapitajte se...JESAM LI "DOBAR" CHOVEK(ZENA)?








4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 8 | 11.09.2011 , 1:41 AM

LJepota duše se ogleda u sposobnosti čovjeka da prepozna i gaji ljepote koje ga okružuju. NJegov duh je stvaralački. Gdje drugi vide ružno, on se divi ljepoti istog. Čovjek koji je spreman da daje i ne traži ništa za uzvrat pojeduje takvu dušu.











4532
poruka na forumu
946 4023



post # 9 | 11.09.2011 , 8:38 AM

Quote (DxD)
Da li ste se ikada zapitali kada vidite lepu osobu da li je on/a dobra???
Da li ste se nekada zamislili i videli unutrasnji svet coveka?
Valjda svi znate poslovicu da je lepota prolazna, ali me zanima sta vi mislite o tome...

Svima nama je druzenje na forumu-netu cisti dokaz kakvu ko dusu ima ne uzimajuci u obzir osobe koje se samo zezaju.
lepota duje je neto sto se osetiti!
Covek stvori sebi u glavi sliku te osobe i ona za nas postaje idealna e sad izgled celokupne osobe je tesko zamisliti
ali to i nije vazno jer kad se neko zavoli u busi onda ta osoba ma neznam kakva da je postaje nam draga.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)











poruka na forumu
REP OFF



post # 10 | 12.09.2011 , 9:37 AM

Samo jaki znaju,priznaju...i teze...
Ne traziti mnogo,a nuditi...biti radostan u svakoj niti dushe...iskonska je lepota!








2595
poruka na forumu
281 2890



post # 11 | 09.10.2011 , 1:57 AM

Quote (DxD)
Da li ste se ikada zapitali kada vidite lepu osobu da li je on/a dobra???


ja se to zapitam ali samo za nepoznatu osobu za drugarice iz sk ne jer znam kakve su one osobe








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 12 | 13.12.2011 , 10:11 AM

Niko nije perfeck na ovome svetu neko ima ovo neko ono a neko obadvoje samo mislim ipak nista nije onako kako izgleda. ;)
Bitan je izgled al djaba od njega ako je dusa pokvarena ili karakter,mada se covek moze lose i proceniti ako ga dogo ne poznajemo tek iz par puta druzenja shvatimo e jbt pa on ili ona bas je ok.
To vam ja kazem za sebe i zivi je dokat da sma znala proceniti nekog na brzinu i zakljuciti da je smor a poslije shvatim pa jbt to nije istina on -ona bas je cool

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










2462
poruka na forumu
299 2356



post # 13 | 27.02.2012 , 10:28 PM

Ljepota mi je na zadnjem mjestu. Baš me briga da li je neko lijep ili ne. Ja nisam savršena i tako gledam i na druge.
I za mene vrijedi prvo upoznati pa onda govoriti nešto. :) Izgled vara.








576
poruka na forumu
34 295



post # 14 | 28.02.2012 , 11:53 PM

Upoznao sam vise osoba sa jako jako dobrom dusom i naravno da mi je to jako bitno kod osobe, mada i lepota nekome nije bitnija od duse :)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









211
poruka na forumu
175 866



post # 15 | 28.06.2012 , 0:51 AM

Mislim da se ta Lepota duse, ili ti ga dobrota stice kroz zivot. Recimo ja kad sam mala bila uvek sam se vodila bajkama, kako sve dobre osobe pate celo vreme, ali na kraju budu srecne, a zlog lika uvek stigne njegova nesreca, tudila sam se ne biti sebicna, deliti sve iako sam jedinica..i slicne stvari. I dan danas sam ubeđena da za svako dobro ima nagrada a za svako zlo ima opomena, i kazna. Nznm trudim se biti normalna, ne previse dobra jer je takvo moje ponasanje naislo na mnoga razocarenja, sa osobama koje su prema meni dobre ja sam jos bolja, koje nisu, jednostavno ih udaljim od sebe jer mi kao takve ne trebaju u mom zivotu. Sreca pa sam okruzena dobrim ljudima, jer da nisam sigurno ja sad ne bih razmisljala ovako.

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 16 | 02.08.2012 , 3:57 PM

Davno sam procitala ovu recenicu od grcke pesnikinje Sapfe: Najlepse je ono sto ljubimo sa slutnjom u dusi.

Quote (DxD)
Da li ste se ikada zapitali kada vidite lepu osobu da li je on/a dobra???

Jesam i uverila se da i nisu dobre.

U vecini slucajeva lepota im nista ne znaci. I ako privuku paznju, vrlo lako je moguce, da se to
cim izgovori jednu ili prvu recenicu promeni :) I da sve padne u vodu.
Retko srecem ljude da su lepi i fizcki ali da imaju ono sto je vaznije lepotu duse, retki su oni sa cistom
neiskvarenom dusom kao sto je Ava Karabatic, lepa, neiskvarena, cak neki kazu da je glupa, a meni je
bas simpaticna jer je detinjasto naivna, kao mali odrasli curetak.
Nju sam dala za primer, navela bih vam i svoju sestru ali je ne znate. :)

Lepi se rodimo i ostarimo, a dusa je nepromenjiva, ili dobra ili losa. Trece nema.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~








Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 17 | 02.08.2012 , 5:49 PM

ma niko nije savrsen,ja prvi nisam :D
i nemam ni srca ni duse lol

Be my love?









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 18 | 20.10.2013 , 5:33 PM

Quote DxD ()
Da li ste se ikada zapitali kada vidite lepu osobu da li je on/a dobra??? Da li ste se nekada zamislili i videli unutrasnji svet coveka?
Valjda svi znate poslovicu da je lepota prolazna, ali me zanima sta vi mislite o tome...

Cesto se to zapitam,lose osobe su mi jako odbojne.Naravno da je lepota prolazna,dok lepota duse nije i zato meni mnogo vise vredi unutrasnjost od lepote ;)


Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Lepota duse
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: