Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Izgubiti salo (kako izgubiti salo ?)
Izgubiti salo






102
poruka na forumu
1 5



post # 1 | 28.06.2011 , 3:10 PM

dakle ..salo malo vise oko pupka i tu sa strane ....trenirao sam ranije razne sportove ...imam osecaj kada bih sklonio to salo da bih imao plocice ..iskreno receno....ispod osecam te plocice..ali to salo pravi problem ..taj prednji "pivski stomak" ..nigde nemam problem sem tu sa debljinom ...hvala








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 2 | 28.06.2011 , 5:15 PM

čuj osjećaš biggrin pa svi mi imamo pločice, samo što se nekome ne vide od masnih naslaga. Najlakše izgubiti trčanjem i vožnjom bicikla, pa kad skines masne naslage onda trbušnjaci..








1595
poruka na forumu
37 284



post # 3 | 30.06.2011 , 11:33 AM

Probaj kao sto je i rekao Almir da to izgubis putem trcanja i voznje bicikla ima najbolje ucinke. Mozes i da radis razlicite vjezbe kao sto su trbusnjaci i sve ostalo da bi se vremenom to saniralo. Ali cuo sam da treba vremena znaci da salo nestane a ne da malo radis samo radi iz dana u dan i vidices rezultate.

We do not forgive,
We do not forget,
EXPECT US!!!










882
poruka na forumu
27 382



post # 4 | 30.06.2011 , 1:02 PM

ja trn biciklizam i mogu da se pohvalim da mi se sada pocinju vise istacinjati plocice biggrin













102
poruka na forumu
1 5



post # 5 | 30.06.2011 , 1:19 PM

hvala .. za aktivnost se podrazumeva ..:) ..biciklizam nema kod mene a i nisam preterani ljubitelj toga..a gde mislite trbusnjake ..posto ne idem u teretanu..a kuci sve mislim da nemam nigde pravilno da radim ...jel moze kuci da se radi ..i recite mi npr kolke serije kolko puta dnevno ...ujutru uvece itd.. hvala pozz








213
poruka na forumu
5 74



post # 6 | 30.06.2011 , 1:20 PM

Pogledaj ovaj video
http://www.youtube.com/watch?v=3lSn8K6-z2E
i jos jedna bitna stvar je da ne smijes unositi kaloricnu hranu u organizam 48 sati nakon treninga , ne kazem da ne smijes nikako ali u sto manjim kolicinama jer tada tijelo trosi sopstvene zalihe tj. salo .Nadam se da je ovo pomoglo.








102
poruka na forumu
1 5



post # 7 | 30.06.2011 , 1:44 PM

razmotricu hvala ...pocetkom januara sam imao oko 86 kg ..ali sam u medjuvremenu smrsao na 80 ..pa se automatski pojavilo to salo ....razmisljao sam se ...dali teretana u koju nikad nisam isao .. ili borilacki sport...smatram da je bolje borilacki sport i zdravije ...ovamo u teretani za misice moras piti i one proteine vitamine itd kojekakva sr***....sto smatram da nije zdravo za organizam ..vestacko budzenje itd..da ne sirim temu ...mislim da je idealni borilacki sport..trenirao sam ih dosta do sad ...pa sam napravio pauzu od marta ne treniram nista..ali krenucu o5 uskoro ..i nadam se da ce biti rezultata ..








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 8 | 30.06.2011 , 1:55 PM

Dorja, vožnja bicikla puno-više biggrin

~~

A što se tiče pločica i trbušnjaka, salo ćeostati (istopice se neznatna kolicina) a vi cete "nabiti" pločice, samo što neće biti vidljive ispod sala. Dakle prvo salo riješiti, da bi krenuli na pločice.








484
poruka na forumu
17 258



post # 9 | 30.06.2011 , 2:33 PM

Svako hoce da izgubi salo ali slo se stalno drzi za nas nikako da ispadne sad











102
poruka na forumu
1 5



post # 10 | 30.06.2011 , 2:41 PM

i to sto kazes ...doduse kad pogledas ..covek se ne meri po izgledu nego po dusi smile








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 11 | 01.07.2011 , 9:10 AM

Da a kad si debeo kao ja,onda si i prakticno nemerljiv-neprocenjiv.... biggrin tongue

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 12 | 01.07.2011 , 1:59 PM



Najbolje vjezbe za trbusnjake koje sam ja probao.
Obavezno kombinovati sa trcanjem zbog efikasnijeg i brzeg ucinka.
Srecno


Poruku je menjao/la luka83 - Petak, 01.07.2011, 3:17 PM











102
poruka na forumu
1 5



post # 13 | 01.07.2011 , 9:28 PM

hvala luka smile ...






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 14 | 02.07.2011 , 2:02 AM

stavi oko stomaka, onu providu foliju, i onda se baci na vezbanje... pa kad skines posle vezbanja onu foliju sama voda... biggrin inace kad ides u teretanu ne moras da pijes tu hemiju, to piju osobe koje zele da dodbiju na masi (meni je to iskreno i ruzno i glupo)... poenta je kad krenes u teretanu da mora da se drugacije hrani, ali o tome bi trebali detaljnije da ti kazu u teretani, jer sve zavisi kakve vezbe radis, koji deo tela je problematican i sl...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1982
poruka na forumu
331 4273



post # 15 | 22.10.2011 , 10:37 AM

tako sto ces trcati manje soka manje slatka i vozat bicikl

Svi brisu Sline samo Gareth Bale :)))

Matematika- Kao Kineski Film Bez Prevoda

Ni U Ovom,Ni U Budućem Svijetu,Za Real Madrid Navijati Neću!










647
poruka na forumu
22 461



post # 16 | 22.10.2011 , 10:53 AM

Ma samo manje jedi i redovno vjezbaj 1-2 i to salo ce brzo nestati











78
poruka na forumu
8 81



post # 17 | 06.11.2011 , 2:43 PM

trcanje sigurno...iako nemas kondiciju fazon istrci bez kondicije kilometar,to je kao da je neko u kondiciji istrcao 5..vise se trosis...voznaj bajsa i ne toliko,tu rade misicici nogu samo...i ne trosis se toliko nije previse zamorno...najbolje ti je da par dana radis trbusnjake i kad osetis da te cepa upala i da te bole misici onad kreni da trcis veruj mi ima da sagoris masti ko lud i ne treba da jedes secere,u kombinaciji trcanje i trbusnjaci pod upalom mogo bi da skines 4-5 kg za mesec dana...a onim pilulama za mrsavljenje nemoj ni da razmisljas,s'tim mozes da smrsas,ali kad prestanes da ih uzimas kilaza ti se vrati jos brze , ako imas para idi u teretanu na traku s'obzirom da je sad hladno i tamo taman mozes i po istom trosku da uradis definiciju malo :D a dnevno ti je dovoljno 10 serija po 10 trbusnjaka radis dosta malih serija za definiciju a malo velikih serija za masu i kad dodje leto ima da bude deste *icke stigo stigo Zdravko Colic
Npr ja sam visok 207 m i imam 99 kila i do nove godine moram da skinem 5 kila i da se izdefinisem havarija kako znam i umem :)

Imala je oci boje..jebiga...:) Ne secam se boje..ma skroz je nebitna :)









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 18 | 06.11.2011 , 3:33 PM

Trcanje i trbusnjaci jer trbusnjaci su zakon :D








116
poruka na forumu
29 164



post # 19 | 06.11.2011 , 4:08 PM

evo ovako,kombinuj trcanje sa trbusnjacima,dzak je strasna stvar ako mozes da ga nabavis,ako mozes javi se i objasnicu ti za dzak,a sada ovo.Dole cu ti postaviti video po kom ces raditi trbusnjake svaki drugi dan bukvalno isto kao sto on radi na videu.a trcanje ides dan posle trbusnjaka.to bi bilo npr.ponedeljak sreda i petak trcanje,a utorak cetvrtak i subota trbusnjaci,nedeljom odmaras,naravno to mozes da kombinujes.Sto se tice ishrane jedi sto cesce,a manje.bolje nego 3 puta dnevno u velikim kolicinama,smanji hleb koliko god mozes,manje masno.rezultate ces da vidis posle mesec dana.Proveren program.









78
poruka na forumu
8 81



post # 20 | 06.11.2011 , 6:56 PM

to je mnogo naporan trening za pocetak sto se tice hrane tu se slazem,ali da ide jedan dan trcanje drugi dan trbusnjaci,posle 4-5 dana nece moci da ustane iz kreveta,treba mu prvo batr 2 nedelje da udje malo u kondiciju

Imala je oci boje..jebiga...:) Ne secam se boje..ma skroz je nebitna :)



Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Izgubiti salo (kako izgubiti salo ?)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: