Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Zgibovi: kako povecati lepeze
Zgibovi: kako povecati lepeze






53
poruka na forumu
6 39



post # 1 | 17.07.2011 , 2:49 AM

E ovako, ne bi bilo lose ako imate vec dovoljno slobodnog vremena da izdvojite za zgibove bar 1 sat dnevo....
ovaj program sto cu sam dati radi se 5 dana u nedelji ali ukoliko zelite rezultate oni ce biti znato vidiljivi tek posle 6-8 nedelja zato ne bi trebalo da prestajete sa vezbanje, takodje ne bi bilo lose da ujutru kad ustanete da uradite sklekove do iscrpljivosti a zatim posle 2-3 preci na zgibove smile Takodje je jako BITNO koju tehniku koristite nije bitno dali ce te uraditi 2 ili 20 u seriji sasvim je nebitno najvaznije je da radite pravilo smile

Prvi dan: uradite 5 serija zgibova do otkaza. Izmedju serija pravite pauzu od 90 sekundi. Nemojte se opterecivati brojem zgibova, vodite racuna o tehnici. Primeticete da ce se napredak ovde ispoljiti tako sto cete moci da radite veci broj zgibova u poslednje dve serije pre nego u maksimalnom broju zgibova. Vodite racuna da svaka serija bude do otkaza!

Drugi dan - piramida: pocnite prvu seriju "piramide" sa jednim zgibom. U drugoj seriji uradite dva zgiba i tako nastavite povecavajuci broj zgibova u narednoj seriji za jedan sve dok ne dodjete do serije kada vise ne mozete da povecate broj zgibova. Tada ponovite jos jednom tu seriju. Pauze izmedju serija su 10 sekundi.

Treci dan: uradite 9 radnih serija zgibova sa po 60 sekundi pauze izmedju svake serije. Ono sto se ovde naziva radnom serijom zahteva malo objasnjenje: u radnoj seriji neko moze raditi po 7 zgibova, neko vise od toga a neko manje. Vi to morate odrediti sami za sebe. Obratite paznju da treba da uradite 9 radnih serija sa po 60 sekundi pauze izmedju. Cilj je izdrzati svih 9 serija sa istim brojem zgibova a ne prekinuti na petoj seriji ili slicno. Bolje je uraditi 9 serija makar po dva zgiba umesto da uradite 6 zgibova u prvoj, 3 u drugoj 1 u trecoj i tu prekinuti.

Cetvrti dan: uradite maksimalan broj radnih serija koliko mozete sa pauzom od 60 sekundi izmedju serija. Prekinite sa radom kada vise ne budete mogli da uradite dobro izvedenu radnu seriju. Ako budete mogli da uradite preko 9 radnih serija, sledece nedelje povecajte vasu radnu seriju za po 1 zgib.

Peti dan: ponovite dan iz nedelje koji vam je bio najtezi za rad. On moze biti drugaciji iz nedelje u nedelju. Mozete cak da probate da radite i zgibove sa opterecenjem.

Evo dole cu vam ostavi ti sliku da vidite koji se misici najvise razvijaju wink


Fajlovi: 3548386.jpg (34.5 Kb)

Poruku je menjao/la Branke - Nedelja, 17.07.2011, 2:50 AM











123
poruka na forumu
5 14



post # 2 | 27.08.2011 , 11:53 PM

Ispade da gym ni nije potreban nego samo kupite vratilo i nabildovacete se,ko je ovde lud?? wink








717
poruka na forumu
38 281



post # 3 | 28.08.2011 , 0:53 AM

Quote (CI222)
Ispade da gym ni nije potreban nego samo kupite vratilo i nabildovacete se,ko je ovde lud??

ja sam ovdje lud biggrin
a mislim bolje išta nego ništa XD











389
poruka na forumu
28 101



post # 4 | 28.08.2011 , 1:32 AM

Neka hvala,dosta su mi jedne pripreme od 10 dana da ne znam za sebe.... biggrin

Samo Da Se Sredim,Nisam Ja Navucen:)









69
poruka na forumu
3 9



post # 5 | 28.08.2011 , 2:47 AM

Nije ti potrebno sat vremena uopste....ja sam za 45 dana povecao sa 4 na 9 u seriji...btw to ti je Armstrongov program za zgibove osmisljen za marince,program je naporan koliko i dobar,ali ga sigurno mozes odraditi za 20 minuta max...








428
poruka na forumu
70 648



post # 6 | 25.09.2011 , 9:03 PM

zgib zgib
jedan dva
ukocim se odah ja smile [color=red]











254
poruka na forumu
81 1657



post # 7 | 05.11.2011 , 10:58 PM

bolje da se radi propadanje nego zgibovi, zgibovi su vise za ramena B)












172
poruka na forumu
3 38



post # 8 | 20.03.2012 , 8:10 PM

mozes uraditi 50 zgibova i 100 serija ... DZABE ako se zdravo ne hranis i ako ne spavas dovoljno.











3
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 20.03.2012 , 8:39 PM

ja radim zgibove i kasnije pijem pivo i napredujem








15
poruka na forumu
1 25



post # 10 | 20.03.2012 , 8:48 PM

koja je najbolje vježba za grudi? :))
ako neko zna:) da nabijem grudne mišiće :D








213
poruka na forumu
5 74



post # 11 | 20.03.2012 , 10:05 PM

StigoSam, Sklekovi ili ako već ideš u teretanu bendž klupa.








1
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 20.03.2012 , 11:47 PM

Quote (Branke)
Ispade da gym ni nije potreban nego samo kupite vratilo i nabildovacete se,ko je ovde lud??


Gym ti i nije potreban sve sto ti treba jeste vratilo... radi sklekove, cucnjeve,trbusnjake i zgibove nabildovat ces se posle pola godine cak i vise nego kad ides u gym naravno ako radis redovno i sto je najvaznije da dovedes ishranu na 7-8 manjih obroka dnevno i do 4l vode da pijes dnevno... B)








116
poruka na forumu
29 164



post # 13 | 20.03.2012 , 11:59 PM

kakve sam sve ovde stvari procitao :) sto rece covek,ako zelite sirovu silu,a da budete spori kao puzevi izvolite u teretanu ;) zgibovi,sklekovi,sklekovi u uporu (propadanja),trbusnjaci,cucnjeve i razne varijacije i kombinacije tu mozete da ubacite,penjanje uz sipku ili konopac,plivanje itd itd,napredovacete fino sto se tice misicne mase,zadovoljavajuce,a i bicete u raznim drugim aspektima odlicni ;) zgibovi su ti za ceo gornji deo tela zavisi kako ih radis,ne samo za ramena :D








123
poruka na forumu
5 14



post # 14 | 26.03.2012 , 9:00 PM

Quote (Bogi94)
Gym ti i nije potreban sve sto ti treba jeste vratilo... radi sklekove, cucnjeve,trbusnjake i zgibove nabildovat ces se posle pola godine cak i vise nego kad ides u gym naravno ako radis redovno i sto je najvaznije da dovedes ishranu na 7-8 manjih obroka dnevno i do 4l vode da pijes dnevno...


A jel ,da vidim kako ti to izgledas ot tih tvojih sklekova... cekam sliku B)

Added (26 Mar 2012, 9:00 PM)
---------------------------------------------

Quote (komsha)
kakve sam sve ovde stvari procitao sto rece covek,ako zelite sirovu silu,a da budete spori kao puzevi izvolite u teretanu zgibovi,sklekovi,sklekovi u uporu (propadanja),trbusnjaci,cucnjeve i razne varijacije i kombinacije tu mozete da ubacite,penjanje uz sipku ili konopac,plivanje itd itd,napredovacete fino sto se tice misicne mase,zadovoljavajuce,a i bicete u raznim drugim aspektima odlicni zgibovi su ti za ceo gornji deo tela zavisi kako ih radis,ne samo za ramena


Procitaces ti jos svakakvih bisera svi su ovde cini mi se najpametniji a kad ih pogledas izgledaju ko vrec govana okrenuta naopacke cao








228
poruka na forumu
9 89



post # 15 | 17.04.2012 , 6:17 PM

Kako me zivcira ovo pametovanje za teretanu ocu da udjem kroz monitor i da vas zadavim sad :D

Ajde leba vam ,evo nabildovan sam ko svinja jebena, ko istrci vise od mene vremenski, i me me izlupa ja idem odmah da se obesim, i ko uradi vise zgibova i sklekova i trbusnjaka od mene aghhgghggh :@@ "
Vise vi i te predrasude,evo sada svima kazem ko kaze da gym usporava itd itd itd , ajde da vidimo, samnom na trcanje neko ko je toliko pametan,ajde na 15min makar na strunjacu,pa da vidimo :@ zjoj kako sam besan sad
CI222 jel mi verujes ? koliko sam sad :@ :D

Ajde odi komso da vidimo tu sirovu silu :@ aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ludim sad :D








6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 16 | 17.04.2012 , 7:46 PM

Branke http://www.youtube.com/watch?v=NnN8ksvVRIQ ? lol
Quote (StigoSam)
koja je najbolje vježba za grudi? :))

Sklekovi.
CI222 Što si ti toliko zaljubljen u teretanu? Nije ti potrebna teretana za mišiće. Sklekovi, zgibovi i propadanje ti čine jake i duotrajne mišiće koje ne moraš održavati svaki dan i čija masa ostaje duže nego od onih iz teretane. Izvoli primer u kojem nije korišćena teretana, nego park! I još nešto, frend mi ide u teretanu 8 meseci po sat vremena dnevno, 5 dana u sedmici, ja sam radio samo sklekove (303) 4 meseca po 13 minuta dnevno, 7 dana u sedmici i naravno da sam ja mnogo bolje ispao nego on.
Quote (Dzontras)
ko uradi vise zgibova i sklekova i trbusnjaka od mene aghhgghggh :@@ "

Što se tiče trbušnjaka javi mi se. lol








111
poruka na forumu
6 83



post # 17 | 17.04.2012 , 8:40 PM

Quote (panke95bre)
bolje da se radi propadanje nego zgibovi, zgibovi su vise za ramena


haha boze mili ti ga lupis i ostanes ziv.
Ovo je super citati ljudi svasta lupaju ovdije,aj bar sam se nasmijao :)

Added (17 Apr 2012, 8:40 PM)
---------------------------------------------

Quote (Dzontras)
Kako me zivcira ovo pametovanje za teretanu ocu da udjem kroz monitor i da vas zadavim sad


hehe nema ti svrhe da se zivciras ljepo se zavali i uzivaj


Poruku je menjao/la Gatsu - Utorak, 17.04.2012, 8:38 PM








228
poruka na forumu
9 89



post # 18 | 17.04.2012 , 10:34 PM

Hocu obavezno ;) hihihi

Gatsu i to sto kazes..mada nervira me to :S a krivu drinu ne vredi ispravljati :S








116
poruka na forumu
29 164



post # 19 | 27.05.2012 , 7:18 PM

Quote (Dzontras)
Ajde odi komso da vidimo tu sirovu silu


ja sam lepo napisao brzina.....nisam nigde pominjao izdrzljivost...mesas babe i zabe,posto je ocigledno da se ne razumes nemoj ni da lupas....jasno je da ti je pokretljivost u zglobovima manja i nema potrebe da ti iznosis neke gluposti tipa ko me izlupa i slicno...a sto se tice vremenskog trcanja,mozemo kad god pozelis da trcimo.....








73
poruka na forumu
8 73



post # 20 | 14.06.2012 , 1:08 PM

gola voda..... :/

"Ja sam svoju glavu dao za svoju riječ!"



Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Zgibovi: kako povecati lepeze
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: