Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Suplementi i pomocna sredstva (sta koristite, sta preporucujete?)
Suplementi i pomocna sredstva






400
poruka na forumu
56 795



post # 1 | 14.08.2012 , 4:57 PM

Evo otvorio bih ovu temu, zanima me sta vi koristite, šta vam pomaže u vežbanju?

Ja koristim: L-karnitin, ATP ili adapten energy, neka voda sa magnezijumom i elektrolitima, naravno i kafica neka, sat vremena pred trening ili neko energetsko piće.

Povremeno surutku posle treninga, ili rasol (zbog vitamina i diuretičkog svojstva).
I viusid (jednom nedeljno koktel aminokiselana).

Uglavnom sve što koristim, koristim za podizanje energije.
ne znam ni jedan dobar fat burner.

Šta vi koristite, šta bi ste preporučili?


Poruku je menjao/la ure3808 - Utorak, 14.08.2012, 5:26 PM

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









138
poruka na forumu
114 392



post # 2 | 08.09.2012 , 10:11 PM

Nikada ništa koristila nisam, jer neću sve i svašta sad da unosim u organizam, pa posle kad budem matora da imam problema.
Čula sam da mnogi koriste Animal Cuts, i da neverovatno skida masti, ali su mnogi imali problema, pa previše smršaju i ne mogu da se ugoje..
Ne preporučujem ništa da se koristi, najbolje je kroz hranu unositi sve, a ne kljukati se kao pile..
Treniram samo kada imam snage za trening, ne na silu, niti koristim išta za podizanje energije.
Svaki mišić koji sam napravila, i jačina udarca koju imam, stekla sam redovnim vežbanjem, i sa mnogo truda.
Posle nekih 5 godina redovnog treninga mogu da kažem da sam napokon zadovoljna bila. Uostalom perfektno telo ne može da se dobije posle 2 meseca vežbanja!

Neuspeh nije opcija!










765
poruka na forumu
88 1029



post # 3 | 08.09.2012 , 10:20 PM

Nista :D ,samo dosta vode popijem prije treninga i to je to :D

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 4 | 08.09.2012 , 10:27 PM

Proslog leta sam uzeo BETA K(to je mesavina amino kiselina i kreatina) daje snagu i povecava izdrzljivost.Ja sam tip koji ne voli te suplemente i volim prirodno da treniram ali me naj ortak nagovorio,pio sam mozda malo vise od pola te bocice i prestao sam,ima sporedne efekte da te peckaju dlanovi i to je sve,osetio sam mozda malo veci adrenalin i mozda malo vecu izdrzljivost i to je sve,jos uvek imam malo ali ne uzimam,kada mi bude dunulo mozda cu da dovrsim zapoceto :D I ne idem u teretanu,ona te samo gruva i usporava ;)


Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Suplementi i pomocna sredstva (sta koristite, sta preporucujete?)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: