Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Nega zadnjice (Za zene naravno !)
Nega zadnjice






577
poruka na forumu
548 3795



post # 1 | 05.12.2012 , 9:52 PM

Za grubu kožu i bubuljice na zadnjici najviše je krivo sjedenje po više od osam sati dnevno, ne vježbanje, loše držanje tijela, uska odjeća, a naročito ona od sintetike. Naravno, tu je i loša ishrana s previše masti i šećera. A svi ovi faktori udružuju se baš u jesen i zimu. Šta možemo da uradimo da nam guza bude njegovana, lijepo oblikovana i glatka..

PILINGUJTE GUZU
• Dvaput nedeljno istrljajte guzu lufa rukavicom.
• Osim što otklanja izumrle ćelije, piling ubrzava cirkulaciju, a dobra cirkulacija smanjuje rizik od bubuljica.
• Poslije kupanja taj dio tijela namažite losionom koji sadrži određeni procenat uree.
• Povremeno možete sebi priuštiti i salonski tretman s algama iz Mrtvog mora, koje odlično utiču na poboljšanje izgleda kože na zadnjici.

PAZITE NA DRŽANJE
Loše držanje dovodi do slabije cirkulacije i stvaranja celulita na zadnjici. Dokazano je da žene koje stalno nose visoke potpetice imaju nisku i mlohavu guzu, što je posljedica lošeg držanja kičme. Vaš stav pri hodu treba da bude uvijek uspravan, jer to pomaže da mišići zadnjice ostanu čvrsti.

VJEŽBAJTE
Pješačite, trčite, vozite bicikl kad god ste u prilici. Idite na fitnes, gdje će vam trener preporučiti vježbe za mišiće zadnjice. Za one koje ne vole da vežbaju i koje nisu aktivne u toku dana takođe postoji rješenje. Bodi progres je aparat koji koristi struje, infracrvene zrake i ultrazvuk. Struje utiču na zatezanje mišića i podizanje zadnjice, infracrveni zraci zatežu kožu, dok ultrazvuk razbija celulit. Preporučuje se serija od sedam do 10 tretmana, dva puta nedeljno.

NOSITE PAMUK
Vaša odjeća treba da bude od prirodnih materijala i ne bi trebalo da vas steže. Veš mora da bude pamučan kako bi koža mogla da diše, a kad je o hulahopkama riječ, takođe treba da birate one koje ne stežu.

MASAŽA, ZAKON ZA GLATKU KOŽU
Masaža je možda najvažniji element u njezi zadnjice. Možete se masirati u kupatilu poslije tuširanja kružnim pokretima sa blagim prtiskom. Takođe, možete uraditi limfnu drenažu koja poboljšva cirkulaciju i samim tim kvalitet i tonus kože.

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 2 | 08.12.2012 , 6:01 PM

Svaka cast za temu yes Zanimljivo :D Nemam bas problema s tim.. Al Njege nikad dosta..
BOLJE SPRIJECITI NEGO LIJECITI :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 3 | 09.12.2012 , 3:22 AM

Njega straznjice PALE. :D :D :D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 4 | 09.12.2012 , 3:50 AM

Vezbacemo,nosicemo pamuk i cura ce me svaki dan masirati... I ima guza da mi bude extra! ahahaahha :D

:P









12
poruka na forumu
1 2



post # 5 | 06.09.2013 , 11:02 PM

dupe mora da se neguje i tu nema sta da se zamera. svoje redovno pilingujem i mazem, dal anticell gelom ili hidrantnim mlekom za telo, sta mi prvo dodje pod ruku. i mogu se pohvaliti izuzetnom pozadinom, obzirom na svoje godine, sto se kaze ko plivadon. i partneru se jako dopada, voli da ga obuhvati rukama tokom odnosa, hahahaha








46
poruka na forumu
1 26



post # 6 | 06.09.2013 , 11:06 PM

aaaaaaaaa ja ne verujem  xD








12
poruka na forumu
1 2



post # 7 | 06.09.2013 , 11:18 PM

lol








790
poruka na forumu
58 477



post # 8 | 08.09.2013 , 12:27 PM

Zaboravili su ono kljucno, Pustajte golubove :) hahahahaha.

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










792
poruka na forumu
53 326



post # 9 | 13.10.2013 , 8:41 AM

Neka vezbaju  whip





Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Nega zadnjice (Za zene naravno !)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: