Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Bubuljice po licu
Bubuljice po licu






2477
poruka na forumu
63 201



post # 1 | 11.05.2011 , 8:12 PM

Uzeti 1 supenu kasiku sitno iseckanog pivskog kvasca i blago ga zagrejati na pari. Namazati posle toga bubuljice ujutro, u podne i navece. Za to vreme piti svezeg soka od mrkve, po 100 grama posle jela. Bubuljice moraju nestati u roku od 5 dana.









Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 2 | 11.05.2011 , 11:04 PM

ja imam problematicno lice u poslednje vreme... ali nemam problema sa gnojavim bubuljicama, nego budu crvene, a kad prodju ostaje crvenilo.l.. da li ce i meni to pomoci ili je to za one kako ih ja zovem ''pubertetske bubuljice'' ?

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 3 | 11.05.2011 , 11:07 PM

MarijanaBK1, pokusaj sa kremama nekim smile

Ko si ti?









191
poruka na forumu
11 89



post # 4 | 11.05.2011 , 11:29 PM

umivaj se sto cesce

"one man's fun is another's hell"









904
poruka na forumu
96 378



post # 5 | 15.05.2011 , 11:53 AM

Quote (MarijanaBK1)
ja imam problematicno lice u poslednje vreme... ali nemam problema sa gnojavim bubuljicama, nego budu crvene, a kad prodju ostaje crvenilo.l.. da li ce i meni to pomoci ili je to za one kako ih ja zovem ''pubertetske bubuljice'' ?

I meni se desava isto. Bila sam kod dermatologa i rekla mi je da je to "promena vremena i sekiracija"
Nemazi lice nikakvim kremama jer su masne, na masno se lepi prasina i onda bude jos gore.

Uzmi svako vece skuvaj caj od kamilice, ja to radim ovako... skuvam pola litre vode nekad i litar i onda uzmem caj od kamilice koji sam kupila u Bio hrani/ Zdrava hrana/ Bio spajz ( to je jedno te isto samo se drugacije zove) i u to stavim 2-3 supene kasike caja i poklopim 5 min.

Stavim posudu u kojoj je to na sto pokrijem se peskirom preko glave i parim lice. Ako nemas vremena za taj "ritual" ti skuvaj caj i potopi tufere u njega i stavi na lice. Krastavac je neverovatno dobra stvar, iseces ga na tanke kolutice i poredjas na licu. Lice postaje mekano, nezno i ima vlagu.

To crvenilo ce da nestane odma drugi- treci dan.

I JOS NESTO MNOGO VAZNIJE, BATALI PUDERE ZA LICE, OD TIH GLUPOSTI DOBICES ODVRATNE MITISERE KOJI CE TI NAPRAVITI RUPE PO LICU! AKO JE NEKI PROBLEM PA MORA DA SE KAMUFLIRA NESTO TI LEPO KUPI NIVEINU TONIRANU KREMU, KAD JE NAMAZES PREKO NJE STAVI PUDER U KAMENU. NIKAD VISE NECES IMATI PROBLEMA SA BUBULJICAMA TO TI GARANTUJEM.












1065
poruka na forumu
225 1145



post # 6 | 15.05.2011 , 11:59 AM

Nemam problema s time...









Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 7 | 16.05.2011 , 9:02 PM

Quote (DxD)
MarijanaBK1, pokusaj sa kremama nekim

kreme ne koristim, imam prirodno masnu kozu i kad stavim kreme imam osecaj kao da mi guse facu...

Quote (neko1902)
umivaj se sto cesce

to radim stalno... biggrin

Quote (sandra1000)
I JOS NESTO MNOGO VAZNIJE, BATALI PUDERE ZA LICE, OD TIH GLUPOSTI DOBICES ODVRATNE MITISERE KOJI CE TI NAPRAVITI RUPE PO LICU! AKO JE NEKI PROBLEM PA MORA DA SE KAMUFLIRA NESTO TI LEPO KUPI NIVEINU TONIRANU KREMU, KAD JE NAMAZES PREKO NJE STAVI PUDER U KAMENU. NIKAD VISE NECES IMATI PROBLEMA SA BUBULJICAMA TO TI GARANTUJEM.

ma toniranu kremu i koristim, stavljam samo kad idem u skolu, cim dodjem kuci skidam jer ne podnosim da mi dugo sminka bude na licu... bila sam i kod kozmeticarke, rekla mi je da moram da idem na te tretmane lica, ocistilo mi se dosta lice i smiri se posle tretmana, ali i dalje se crveni... takodje mi je rekla da zimi slobodno mogu da stavljam puder, jer on stiti kozu od pucanja, ali ne i leti (mada ja ga tad i ne koristim)... probacu to sa kamilicom i krastavcima... i mislim da je nesto drugo uzrok tim bubuljicama, da to nije ni puder, a ni pubertet posto sam pubertet prosla, a nisam imala ni jednu jedinu bubuljicu... verovatno je taj stres... a mozda sam alergicna na neku hemikaliju sa kojom radimo u skoli, mada ne verujem, jer prve dve godine isto mi je lice bilo cisto, ali poslednjih 7-8 meseci postalo je katastrofa... :///


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










1888
poruka na forumu
73 477



post # 8 | 06.06.2011 , 6:08 PM

Ja imam te tako zvane ,,pubertetske bubuljice " ali skoro da ih nema..Apoteka je najbolji lek,oni ce vam sve detaljno objasniti i preporuciti najbolje za vas.Ako imate bubuljice u velikom broju u pocetku treba koristiti nesto za ispiranje.
Ovako to izgleda
Ova druga desno je za ispiranje smile Iva svacega...

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!










347
poruka na forumu
24 174



post # 9 | 22.06.2011 , 2:37 PM

Umesto kupovnih skupih kremica i maski koje sadrze salicilnu kiselinu i beta hidroksilnu kiselinu,kojekakve konzervanse koji omogucuju da sve to duze stoji u prodavnici, napravite sami masku koja je bolja od najskupljih kupovnih; koristi se protiv akni,deluje antizapaljenski, omogucava da koza bolje upije preparate koje koristite(kremice...)...
*2 aspirina (od 500g) potopi sa malo vode (tek toliko da aspirini upiju i omeksaju), kasicicom ih onda fino smrvite i dodate jos 1-2 kafene kasicice meda (bilo kog). Smesu dobro promesati i namazati kruznim pokretima na lice (izbegavaj podrucje oko ociju!!!). Neka odstoji na licu 10-tak min. i isprati mlakom vodom. Lice potom namazati uobicajenom kremom.
Posebno se preporucuje za masnu kozu i, naravno, masnu T- zonu.

Licila je na list koji sluti vetar...









979
poruka na forumu
107 551



post # 10 | 27.08.2011 , 11:38 AM

waaaaa pa vi imate bubuljice majonezare XD












4026
poruka na forumu
1074 4736



post # 11 | 27.08.2011 , 2:17 PM

Što više seksa to manje bubuljica (tzv nejebice) wink











1948
poruka na forumu
188 1476



post # 12 | 27.08.2011 , 3:17 PM

ovo sad sto cu vam rec je stvarno ozbiljno da me neko ne shvati pogresno : najbolje za sprecavanje bubuljica je sperma to naravno vredi za dame koje imaju aktivan sex zivot nek probaju pa ce da vide rezultate isto kao i kod zacjelenja rana .... smile








484
poruka na forumu
17 258



post # 13 | 27.08.2011 , 5:33 PM

Quote (susheTZ)
ovo sad sto cu vam rec je stvarno ozbiljno da me neko ne shvati pogresno : najbolje za sprecavanje bubuljica je sperma to naravno vredi za dame koje imaju aktivan sex zivot nek probaju pa ce da vide rezultate isto kao i kod zacjelenja rana ....

To je istina znam jednu zensku imala bubuljice lice nijoj se videlo pocela aktivku seksulanu karijeru za 3-4 dana skoro nije imala nista eno i dan danas je jeb* ko stuka, valda zato ni sada nema ni jednu bubuljicu biggrin

I ja imam problema sa bubuljicama dojadilo mi vise stalno neke kreme mi davo doca odem kod njega kazem " doco sta da radim koliko dugo vec koristim te kreme i nista dajte nesto jace ili da idem negde dalje " a doca mi kaze "mozes da ides i na VMA, pariz, nemaka, svud isto lece, dacu ti ovo od ovog nema jace moras biti uporan" dao mi Roaccutane kapsule i da nastavim sa terapiom-kremama, koristim vec 12 dana skoro da su nestale ostalo mi jos 6-7 komada nadam se da cu da ih skinem dok ne krenem u skolu biggrin











17
poruka na forumu
1 -7



post # 14 | 27.08.2011 , 6:16 PM

sushetz maze spermu na lice.rekoh ja da je libaja ljuba


Poruku je menjao/la gladanvuk - Subota, 27.08.2011, 6:18 PM

vrde









354
poruka na forumu
28 71



post # 15 | 27.08.2011 , 6:23 PM

Ja sam u sedmom razredu imala problematicno lice i lepo odem kod dermatologa, ali idite kod privatnika jer ovi u drzavnim bolnicama manje-vise to interesuje jer skoro svako ima taj problem.
I doca mi je prvo rekao koji tip koze imam i rekao mi da kremu za lice koristim onu sto se mazu bebe, i naravno umivajte se svako jutro i vece, a leti kad god mozete.
I sto se tice devojaka mislim da je najveci problem nekvalitetna sminka a i traljavo skidanje iste.
Zato kupite i tonik za lice i tufercice, i za lice vam je dobro da izgnjecite bananu i kivi zajedno i stavite to na lice,zaista deluje da nestane crvenilo.
Isto tako ako vec imate bubuljice uzmite namazite medicinski alkohol i to na licu nek prenoci, videcete kako ce se bubuljuce osusiti.
Ali pre svega pravac doktor.

Ako pises cirilicom znaci da si fasista
Nisam ni fasista, ni nacista. Samo Srbin, brate, rodoljub, nacionalista.










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 16 | 27.08.2011 , 11:08 PM

Nemam problema sa bubuljicama, dobro, izadje jedna, dve u odredjenom periodu, ali to je normalno kod zena biggrin








389
poruka na forumu
28 101



post # 17 | 28.08.2011 , 0:11 AM

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,to je od nejebice....xaxaxaxaxa biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin

Samo Da Se Sredim,Nisam Ja Navucen:)









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 18 | 28.08.2011 , 8:36 PM

Quote (DarkoMilas)
nejebice

que uhm








428
poruka na forumu
70 648



post # 19 | 15.09.2011 , 1:56 PM

vi nemate pojma koliko moja sestra ima bubucica ona koristi neki kozji sapun i to jako pomaze dry dry dry











964
poruka na forumu
406 3430



post # 20 | 21.09.2011 , 11:32 AM

nemam ih sada ali kada sam ih imao,nisam ih podnosio i cim mi izadje neka ja jo odma izcedim,znam da je to bljak,ali nisam mogao da ih trpim. .


Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Bubuljice po licu
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: