Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Serije » Fairy Tail (anime koji rusi rekorde)
Fairy Tail






3239
poruka na forumu
372 2298



post # 1 | 23.02.2013 , 4:48 PM

Nedavno sam zavrsio sa gledanjem ovog anime naslova pa me bas zanima da li ga je neko sa EC pratio ili prati..?

Sad pogledao sam ni sam ne znam koliko anime-a od hitova do ovih manje poznatih ali ovaj mi je uz FMAB zauzeo 1 mesto na listi...

S obzirom da kada neko kaze anime 80% ljudi ovde pomisli prvo na Naruta, reci cu samo ovo trenutno je
Naruto Shippuden 2 najgledaniji anime na svetu...

E sad on je broj 2 u svetu a prikazuje se vec 10 godina jasno je s obzirom da je Fairy Tail trenutno na 3 mestu kao najgledaniji anime i najprodavanija manga a to je uspeo za samo 3 godine veliki uspeh...

O prici koja je vrhunska da ne pocinjem iako se na pocetku sve cini nepovezano ubrzo shatate sta se u stvari desava i prica je za razliku od slicnih naslova vrlo dobro ispricana i ne pokusavaju da odugovlace...

Moja topla preporuka kao i za FMAB da pogledate seriju vrhunska je..

U Narutu imate ninje u Bleach shinigami a ovde su wizardi ( mage ) razlicitih klasa, fire, ice, paladin itd..

I nema razvlacenja kao sto ima u gore pomenutima fight retko kada traje 2 epizode i to samo ako je neki nas bad ass bos :)

Evo trailer, opening i amv sa seriju :)






Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2963
poruka na forumu
797 10239



post # 2 | 23.02.2013 , 6:39 PM

Nisam ovako nesto gledao, i ne verujem da cu gledati... Jednostavno, nisam ljubitelj Anime filmova, crtanih filmova ili sta vec... :)

:P



Forum » Film & TV » Serije » Fairy Tail (anime koji rusi rekorde)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: