Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Serije » Anime (Anime)
Anime







poruka na forumu
REP OFF



post # 1 | 09.01.2012 , 7:47 PM

Zanima me koje anime serijale gledate? I koji su anime serijali po vama najbolji?

Added (09 Jan 2012, 6:47 PM)
---------------------------------------------
Ja redovno pratim Bleach i Naruto shippuden.









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 2 | 09.01.2012 , 8:07 PM

Quote (_Bleach_)
Naruto shippuden.


Znaci nishta bolje nisam pogledao od Anime serijala Naruto pratim jos od prve epozode i sada pratim Naruto shippuden stvarno svaka cast za post Naruto je ekstra :) Dok Bleach ne pratim ali nzm mozda i pocnem nadam se da je nalik Narutu :D








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 3 | 09.01.2012 , 8:50 PM

Quote (lukacar95bre)
Dok Bleach ne pratim ali nzm mozda i pocnem nadam se da je nalik Narutu


U poredjenju sa Bleach naruto je 2 razredni anime po svemu akciji, prici, grafici, a tek likovi odradjeni su odlicnbo posebno negativci itd :)

Posto sam veliki Bleach fan i anime generalno evo kratak opis serije sa manjim spojlerima mozda nekoga zainteresuje :)

Kurosaki Ichigo je sasvim normalan školarac, kojem se život nenadano menja kada se sretne sa Shinigamijem pod imenom Rukia – devojkom koja ima čudne moći i bori se protiv Hollow-a – razbesnelih duhova koji kuda god prođu, za sobom ostavljaju tugu i smrt. Nakon susreta sa Rukiom, sam Ichigo transferom moći postaje Shinigami, i pridružuje se borbi protiv zlih Hollow-a. Međutim, taj transfer moći je zabranjen u Soul Society-ju, mestu gde sve duše idu kada umru, i u kojem se nalazi glavno sedište Shinigamija.

Vrhovna valst u Soul Society-ju su kapetani 13 odreda koji poseduju skoro neogranicenu moc, naravno zbog prekrsenog zakona Rukia je osudjena na smrt sto Ichigo naravno ne prihvata pa zajedno sa grupom prijatelja upada u Soul Society sa namerom da je spasi potpuno nesvestan koliko su kapetani u stvari mocni..

U toku price otkrivamo da se iza svega nalazi zla sila koja ima za nameru da unisti kapetane posto joj oni jedini stoje na putu da unisti Zemlju i Soul Society sto logicno dovodi do novih saveza... :)

Serija mi je zadivila zbog kompleksne radnje i gomile važnih likova i za razliku on serija kao Naruto u kojima se 10 epizoda gleda trening i sve resi u 2 epizode ovde je akcija na zavidnom nivou... :)

Jedina mana je prvih 10 epizoda relativno dosadnih al neophodnih da bi upoznali glavne likove:



zato je blecah bolji od narutu lol



Gledao sm mnoge anime naslove al ovaj mi je ubodljivo najjaci :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 4 | 09.01.2012 , 9:30 PM

Davor, Pogledao sam malo po youtube BLEACH i nzm meni se vise svidja Naruto pratim ga od 1 epizode sad gledam ove nove Shippuden ali su na engleskom prevodu hvala bogu pa znam engleski evo ako neko hoce neka pogleda Naruto shippuden....

http://www.narutoget.com/

a isto sam gledao pre i DEATH NOTE znaci mng mocan Anime pogledajte :D



Eto toliko ima jos mnogo drugih koje sam gledao ali Naruto mi je ono bas najbolji :)








92
poruka na forumu
5 47



post # 5 | 09.01.2012 , 9:53 PM

Trenutno pratim Bleach, Naruta, Claymore a nedavno sam odgledao Hellsing mada uglavnom citam mange.








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 6 | 09.01.2012 , 9:58 PM

E da na Claymore sam zaboravio odlican je evo jednog videa top 10 najboljih borbi u Anime Serijalima :)










poruka na forumu
REP OFF



post # 7 | 10.01.2012 , 11:04 PM

DEATH NOTE ima najbolju strategiju ali mi se ne svidja kraj. Bar do sada sto sam gledao anime serijala.



Poruku je menjao/la _Bleach_ - Utorak, 10.01.2012, 11:16 PM








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 8 | 10.01.2012 , 11:38 PM

_Bleach_, Pa Death Note ima stvarno dobru pricu uzivao sam dok sam pratio taj Anime ali kao sto si rekao kraje je malo bzve :) Ali ipak nishta ne mogu ni jedan Anime serijal da poredim sa Narutom :)









poruka na forumu
REP OFF



post # 9 | 11.01.2012 , 0:07 AM





http://dragonball.wikia.com/wiki/Dragon_Ball_Z_Kai

Serijal je skraćeni oblik Dragon Ball Z-a koji ima 276 epizoda, i koji je prilagođen HD tehnici a prati borbe s Gokuovim bratom, Vegetom, Freezom, robotima Dr. Gero i Cellom. Uvod počinje s prisjećanjem na događaje iz običnog Dragon Ball-a, gdje je Goku kao novorođenče pao na zemlju u cilju da uništi cijelo čovječanstvo zbog oholosti Freeze da planet proda najboljim ponuđačima za prodaju planeta, no Goku završava u porodici koja ga pokušava i na kraju uspjeva odvratiti od tog plana. Samim time Freeza je primoran poslati prvo brata, a onda i svoje najbolje ratnike među kojima je i Vegeta da Gokua vrate i obuzdaju njegove dobre namjere da odbrani planet zemlju.


Poruku je menjao/la _Bleach_ - Sreda, 11.01.2012, 0:21 AM








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 10 | 11.01.2012 , 0:11 AM

_Bleach_, Ijao kako da zaboravim Dragonball, taj crtac sam obozavao kao klinac i danas ga volim ali ne pratim vise,kao klinac sam ga redovno pratio :D



Evo neke od najboljih borbi iz Dragonball:D









poruka na forumu
REP OFF



post # 11 | 11.01.2012 , 0:16 AM

lukacar95bre, Pa serijal je zavrsen davno i verovatno nece biti nastavaka steta.








3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 12 | 11.01.2012 , 0:18 AM

Quote (_Bleach_)
Pa serijal je zavrsen davno i verovatno nece biti nastavaka steta.


Naravno da je steta sto nece biti nastavaka, bolji crtac u mom detinjstvu nema danas prave sve neke nenormalne glupe crtace dok je ovaj bio neshto posebno :)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 13 | 11.01.2012 , 0:24 AM

Koliko vidim svi ste uglavnom gledali anime koji su se vrteli kod nas sto je lose jer propustate velike naslove evo par primera, i da nedam se da ne gledate sa eng sinhro vec sa sub jer sinhro je sve cenzura nema pola stvari ko u originalnoj japanskoj verziji :)

Sengoku Basara



Fairy tail:



Slayers Next



Shaman King



D.Gray-Man



Svi naslovi su vrh znaci trenutno sam na Fairy Tales ostale sam pogledao i svakako preporuka samo kazem nikako sinhro verzija jer je cenzurisana vecina nasilja, psovki i scena je izbacena :)




Quote (_Bleach_)
Pa serijal je zavrsen davno i verovatno nece biti nastavaka steta.


dragon ball ima oko 900 epizoda posle Dragon ball z ima Gt, a sto se nastavaka tice ko kaze da nema :)

Dragon Ball Hoshi nastavak mange i serije koji se pricom odvaja od Dragonball Z nakon ark sa Buu-om u kojem se pojavljuje SS4 cak je najavljen i SS5 level borci :)


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view










poruka na forumu
REP OFF



post # 14 | 11.01.2012 , 0:29 AM

Quote (lukacar95bre)
Naravno da je steta sto nece biti nastavaka, bolji crtac u mom detinjstvu nema danas prave sve neke nenormalne glupe crtace dok je ovaj bio neshto posebno


Ovaj crtani je i sada bolji od mnogih novih crtanih a ima i bolju pricu.

Added (10 Jan 2012, 11:29 PM)
---------------------------------------------
Fairy Tales gledao sam ga neko vrijeme malo mi je dosadio nekako mi je prica previse klasicna.









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 15 | 11.01.2012 , 0:38 AM

Quote (Davor)
sinhro verzija jer je cenzurisana vecina nasilja, psovki i scena je izbacena


Pa znam zasto vise nema Naruta na tv ultra jer nastavak Naruta-Naruto shipuden ima krvolocnije scene, psovke zato ne treba gledati ove sinh... :D a sto se tice ovih Davor, sto si preporucio Sengoku Basara mi deluje kao najzesci Anime serijal i ako imas neki link gde mogu da gledam daj :D A gledao sam jedan Anime na televiziji MIR to je Leposavska televizija ne mogu da se setim naslova i zato ne mogu da ga nadjem na netu ali evo kratkog opisa pa mi dajte neki link sa youtube da vidim da li je to to :D

Znaci radi se o jednom momku koji ima ogroman mac nosi ga na ledja prva ep... je on se prijavljuje na turnir neki da se bori protiv nekog jakog tipa pobediga tim ogromnim macem mu odseca glavu i nastavlja dalje odlazi msm, nailazi na lokalnu bandu gde je vodja isto neki macelevac ali nema ogroman mac kao ovaj vec neki mali i izaziva ga i naravno pobedjuje i kao nagradu sto ga je pobedio ovaj momak sa ogromnim macem mora da se prikljuci njegovoj grupi da osobadjaju tu njihovu zemlju od surovih vladra i mracnih sila tako osvajaju zamak po zamak neznam kakv je kraj gledao sam u prekidima neznam im ni imena isto je japanski Anime ali na ovoj televiziji RTV MIR ima prevod srpski ako neko zna ili protumaci sta sam napisao neka kaze koji je to Anime ???? :D









poruka na forumu
REP OFF



post # 16 | 11.01.2012 , 0:47 AM

Quote (Davor)
Dragon Ball Hoshi nastavak mange i serije koji se pricom odvaja od Dragonball Z nakon ark sa Buu-om u kojem se pojavljuje SS4 cak je najavljen i SS5 level borci

to je nesto slicno kako remake Dragon Ball kai
ma gledao sam GT evo ovdje http://www.dbz.tv/
znas li mozda kada izlaze epizode Dragon Ball Hoshi








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 17 | 11.01.2012 , 0:48 AM

lukacar95bre, da nije ovaj:



inace ako te zanima Sengoku sa eng sub javi mi u pp dam ti link mada preporucujem Bleach veruj nije medju top 5 svih vremena jer je los :)


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 18 | 11.01.2012 , 0:58 AM

Ovaj prvi vide Bersek nasao sam ima 25 ep... sa eng.. sub...

http://www.animefreak.tv/watch/berserk-english-dubbed-online-free

ako neko jos hoce da odgleda ja ga iskreno preporucujem svima odlican je :) ali nzm ima samo 25 epizoda nesx mi se cini mnogo dobar da bi imao tako malo ep... :D









poruka na forumu
REP OFF



post # 19 | 11.01.2012 , 1:00 AM

Quote (Davor)
inace ako te zanima Sengoku sa eng sub javi mi u pp dam ti link mada preporucujem Bleach veruj nije medju top 5 svih vremena jer je los


mozda nije medju top 5 svih vremena ali je trenutno na bilo kome popularnijem anime site medju top 10
:)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 20 | 11.01.2012 , 1:03 AM

Quote (_Bleach_)
mozda nije medju top 5


ne znam po nekom istrazivanju koje je proveo bandai on je na 4 mestu najuspesnijih anime naslova svih vremena 1 mesto je Dragonball ostale ne znam mislim da je Robotech isto medju top 5 :)

al sada svako istrazivanje drugo pokaze :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view



Forum » Film & TV » Serije » Anime (Anime)
Search: