Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Televizija » Satelitska TV
Satelitska TV






172
poruka na forumu
3 38



post # 1 | 31.10.2012 , 6:04 PM

Dali neko zna vise o satelickoj tv... i dali se to isplati uzeti... :)











123
poruka na forumu
169 2743



post # 2 | 31.10.2012 , 6:25 PM

Quote (cWeLLe)
Dali neko zna vise o satelickoj tv... i dali se to isplati uzeti.

ja sve sto znam da sam pre nedelju dana montirao 1 satelitsku antenu i da je jako zaebano namestiti i uskladiti signal i program quality.. fakticnki ti 1 cm puno znaci sto se tice signala sa satelitom.. a da li se isplati.. Ja licno nikada nebih uzeo za sebe.. ;)

imala je samo jednu manu, branila mi da idem u kafanu.
kada umrem ne zovite popa neka mene konobar zakopa!










172
poruka na forumu
3 38



post # 3 | 31.10.2012 , 9:29 PM

hmmm... hvala ti :)))











400
poruka na forumu
56 795



post # 4 | 01.11.2012 , 1:44 AM

isplati se uzeti, ako imas dobrog majstora da ti montira, jer je to najzajebaniji deo, montirati sateliTSku, bukvalno mora da bude u milimetar namestena.

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









136
poruka na forumu
13 123



post # 5 | 01.11.2012 , 7:32 PM

Ja jedino sto znam je da se umesto c kaze ts :D
Quote (ure3808)
sateliTSka znaci, a ne Satelicka

xD








85
poruka na forumu
2 12



post # 6 | 29.12.2012 , 0:15 AM

Isplati se uzeti ako ces da placas nekom provajderu za uslugu ili ces da nekome placas za CS (Card Sharing) sto nije legalno ali dosta je zastupljeno... Ono sto kod provajdera dobijes jesu nekih 100 kanala MAX, dok sa CS za iste pare dobijes 1000 i vise kanala koji su zakljucani na vise satelita... Ovako da uzmes na divljaka i da ne placas nikome nista, to ti se nikako ne isplati, nekad je bila fora da se ukucaju kodovi pa da gledas nesto od kvalitetnih kanala, sada toga vise nema, sve sto valja zasticeno je - kodirano - zakljucano... Tako da postoje 2 opcije ako ces da koristis takvu vrstu usluge, tesko je namestiti antenu kao sto kazu u prethodnim postovima, ali nije nemoguce, ja sam rucno namestao i uspeo sam bez problema, sad ko ne zna moze da trazi nekoga da mu namesti sa uredjajem koji moze da locira satelit i pomocu njega usmeri antenu za 2 minuta... Dok sa druge strane ako ces da placas CS na vise satelita onda ti je najbolje da uzmes i motor koji sam vrti i onda ne moras nista rucno, nego on sam prebaci (okrene antenu) sa satelita na satelit zavisno od kanala i paketa koji hoces da gledas... U tom slucaju kostao bi te risiver koji je 100 i vise eura, a motor je dobar oko 70e bio...


Forum » Film & TV » Televizija » Satelitska TV
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: