Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Televizija » MKMP (KULINARSKI ŠOU)
MKMP




♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 1 | 22.05.2014 , 5:39 PM

B92 ima zadovoljstvo da predstavi sasvim novi, drugačiji, regionalni kuvarski takmičarski šou -”Moja kuhinja, moja pravila”, koji na ovu televiziju stiže u novoj, prolećnoj programskoj šemi. Najbolje učesnike očekuje nagrada od 50.000 evra, što je trenutno najveća nagrada koja se dodeljuje učesnicima u svim takmičarskim emisijama i TV igrama u Srbiji!

Osim takmičara, koji su vrlo strastveni u kulinarstvu, tu je i žiri koji čine dvojica izvanrednih, stručnih i profesionalnih kuvara -Njegoš Kaličanin i Filip Ćirić.

Obojica su stekla bogato iskustvo na rukovodećim pozicijama u različitim restoranima širom sveta i u Srbiji. Sada sude našim takmičarskim parovima, kuvarima amaterima, ali ih i uče veštinama koje će im pomoći da svoje kulinarske snove pretvore u stvarnost i preokrenu karijere u željenom pravcu.

Šou je prvi put emitovan u Australiji i već na samom početku oborio je sve rekorde gledanosti - 3,23 miliona gledalaca po epizodi. Time je potukao legendarnu kulinarsku emisiju ’’Master šef’’ i postao najgledanija emisija o kuvanju i kulinarstvu.

Petnaest parova boriće se za titulu, pripremaće hranu za petoro i pedesetoro ljudi, a svoje kuhinje će pretvoriti u restorane, u kojima će žiri i kolege takmičare služiti specijalitetima koje pripreme. U toj napetoj i uzbudljivoj borbi biće suza, vike, pregorele hrane, grešaka, ali i uzbuđenja i zadovoljstva kada hrana i trud budu ocenjeni visokom ocenom. Takmičarski parovi su vrlo raznovrsni, različitih su starosnih doba, iz različitih regiona; to su prijatelji, supružnici, kumovi, sestre...

Gledaoci će moći da glasaju i navijaju za svoje favorite ili takmičare iz svog regiona.

Ovog proleća se poslužite najukusnijim kulinarskim šou programom do sada!


Da li gledate mozda ovaj kulinarski sou , i ko su vam favoriti? :D

I Kako vam se uopsteno svidja kako je osmisljeno takmicenje?
:)


Poruku je menjao/la Bosankaaa - Cetvrtak, 22.05.2014, 5:42 PM

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 2 | 22.05.2014 , 9:22 PM

Gledam ponekad kad "uhvatim" na tv-u... Do sad što sam gledala svi oni solidno kuvaju, a simpatične su mi Ana i Anja. Zorica mi ide na živce... :o Šta radi sa onom kosom, zašto joj je uvek masna kad ja gledam... :( I onaj par iz Novog Sada me živcira, ok msm i ja volim da se hranim zdravo ali oni ga preteraše... Bojana i Marija su mi opičene skroz, ali sve mislim da će Simo i Zorica da pobede pop

Moram da spomenem i Njegoša. Meni je on mnogo privlačan, ali samo kad ćuti lol Jes da ne volim momke sa stomakom ali on je izuzetak, samo on... :D








792
poruka na forumu
53 326



post # 3 | 22.05.2014 , 10:05 PM

Ponekad pogledam i nije lose :D
Kad bih ja bio tamo da probam to sve ,ne bi mi bilo kraja :D











292
poruka na forumu
615 1347



post # 4 | 22.05.2014 , 10:10 PM

Čim to Bosančica pomno prati to ne može valjati xD

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 5 | 23.05.2014 , 8:35 PM

Quote Nutellina ()
Gledam ponekad kad "uhvatim" na tv-u... Do sad što sam gledala svi oni solidno kuvaju, a simpatične su mi Ana i Anja. Zorica mi ide na živce... Šta radi sa onom kosom, zašto joj je uvek masna kad ja gledam... I onaj par iz Novog Sada me živcira, ok msm i ja volim da se hranim zdravo ali oni ga preteraše... Bojana i Marija su mi opičene skroz, ali sve mislim da će Simo i Zorica da pobede

Anja i Ana su najbolje.. :D Po meni najbolje kuhaju, imaju ddosta ideja.. :D Tacno bih voljela da njih dvije pobjede.. :D Ili pak Danko i Džordž. :D i Ivan i Natasa.. :D Top 3 :lol:A koga to Zorica ne nervira? shocked

Inace u zadnjem duelu ispadose Crnogorci (bilo im je i vrijeme) lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 6 | 30.05.2014 , 11:09 PM

JOOOOOJ gledam skoro svaki dan, inace kad pocinju nemam sta da radim :D Nije losa, ljudi se vole saliti ne kao ostale emisije samo ozbiljno i neko pametovanje, ne znam bas sad imena timova al' navijam za svoje zemljake Bosance :D I za onaj stariji par muz i zena.... :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 7 | 31.05.2014 , 1:35 PM

Quote Bosankaaa ()
Danko i Džordž. i Ivan i Natasa..

Najbolji ispali pop

Sad definitivno imam samo jednog favorita.. Anu i Anju :D

A juce me Njegos uspio i rasplakati lele

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°



Forum » Film & TV » Televizija » MKMP (KULINARSKI ŠOU)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: