Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » Problem sa CS Global Offensive
Problem sa CS Global Offensive






18
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 16.05.2014 , 1:27 PM

Ljudi meni potrebna pomoc ... jutros sam skinuo igricu CS GO , nasao server , ubacio ip u server browser pokusao sam da se konektujem evo sta mi izbacilo'' Invalid GetHostVersion(), expecting 12221, got 13300''
Prvo sam skinu Left 4 dead isto mi je zbacivalo Invalid Version skinuo sam Left 4 dead 2 isto je izbacivalo , pa sam mislio da je do kompa nesto pa sam reinstalirao windws skinuo opet i dalje isto , Ako moze neko da mi pomogne nezenam o cemu se radi skinuo sam vise verzija sve isto izbacuju sad sam pitao internet provajdera da mi promeni IP adressu , ali kazu da se menja svaki put kad se upali tako da neznam sta vise da radim ako moze neko da mi pomogne .....






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 16.05.2014 , 5:52 PM

Mozda se verzije igrica i servere koje hoces da konektujes ne podudaraju? A moze i biti ovo odMostWantedMan, :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 3 | 16.05.2014 , 5:54 PM

Quote VEGETA-M- ()
Ljudi meni potrebna pomoc ... jutros sam skinuo igricu CS GO , nasao server , ubacio ip u server browser pokusao sam da se konektujem evo sta mi izbacilo'' Invalid GetHostVersion(), expecting 12221, got 13300'' Prvo sam skinu Left 4 dead isto mi je zbacivalo Invalid Version skinuo sam Left 4 dead 2 isto je izbacivalo , pa sam mislio da je do kompa nesto pa sam reinstalirao windws skinuo opet i dalje isto , Ako moze neko da mi pomogne nezenam o cemu se radi skinuo sam vise verzija sve isto izbacuju sad sam pitao internet provajdera da mi promeni IP adressu , ali kazu da se menja svaki put kad se upali tako da neznam sta vise da radim ako moze neko da mi pomogne .....

Obično kod Non Steam verzija  CS:GO se pojavljuje ova poruka : '' Invalid GetHostVersion(), expecting 12221, got 13300'' :)

Treba ti Steamovan CS:GO da bi mogao igrati putem IP adrese, tu imaš preko 100 IP-a tako da ne moraš dodavati ni jedan IP :)

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."







[17.9.2015.] Napustio stranicu
289
poruka na forumu
17 321



post # 4 | 16.05.2014 , 6:10 PM

Muh2r3m, Upravo ono što sam i rekao 2 posta iznad tvog. :p

VEGETA-M-, Kao što rekoh, ako ti je Non Steam verzija, igra ti može crash-ati, a može ti se i disconnect-ovati tako da sve ovisi o serveru.

Added (16.05.2014, 5:10 PM)
---------------------------------------------
EDIT: Ako nije do toga, probaj otvoriti konzolu i napiši ovdje šta ti u konzoli piše (koji error). Možda to pomogne.


Njutnov zakon inercije: "Tijelo ostaje u stanju mirovanja ili ravnomjernog pravolinijskog kretanja dok mu drugo tijelo ne opsuje mater."



Forum » PC Igre » Problemi » Problem sa CS Global Offensive
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: