Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » DeusExHumanRevolution (Greška pri pokretanju igre.)
DeusExHumanRevolution






213
poruka na forumu
5 74



post # 1 | 24.11.2011 , 10:35 AM

Igru sam skinuo juče s ovog sajta , instalirao pomoću DaemonTools-a i krekovao.Međutim, kada pokrenem igru javlja se ovo http://www.slike.hr/slika/untitled-2f214.jpg.html . Pokušao sam reinstalirati igru , ali nije pomoglo.Ako neko zna u čemu je problem bio bih zahvalan na pomoći.








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 2 | 24.11.2011 , 10:55 AM

Druze, to znaci ili da ti kompjuter nije kompatibilan sa igricom, ili da sama instalacija igrice nije dobra (da ima gresku) ili da neki fajl comp nije mogao da skine, pa da je nepotpunu instalaciju skinuo...to su uglavnom neki mali `nebitni` fajlovi, ali itekako bitni, jer bez njih nemoze da se pokrene igrica...Moj ti je savet, batali tu igricu, ili pokusaj da nadjes na nekom drugom mestu instalaciju...Ukoliko ti se ovo ponovo desi,proveri da li tvoj PC ispunjava sve uslove kako bi mogao bez problema da pokrene igricu... (Pronadji Requirements za tu igricu)

:P









213
poruka na forumu
5 74



post # 3 | 24.11.2011 , 11:00 AM

Prije će biti da se neki file zagubio ,jer što se tiče mog računara:512MB grafička kartica Ati Radeon HD 4670, 2GB RAM memorije DDR2 , 2.7ghz Athlon Dual core.


Forum » PC Igre » Problemi » DeusExHumanRevolution (Greška pri pokretanju igre.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: