Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » Problem,pomozite mi hitno!
Problem,pomozite mi hitno!






10
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 27.05.2012 , 1:01 PM

Uvek kada instaliram nesto ili extraktujem zakoci mi komp,nez sta da radim :(








978
poruka na forumu
107 1318



post # 2 | 27.05.2012 , 1:04 PM

Skini CCleaner i malo pocisti komp od smeca, isto tako i registri bazu. Zatim defragmentiraj disk, i malo antivirusnim precesljaj citav komp, pa onda javi jel radi ili ne??? Te stvari se moraju radit na win-u a ako te mrzi skini linux i neces morat nista od tog ;)
Drugo, prvo se navede koji OS koristis? Mada pretpostavljam da je win :D

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










10
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 27.05.2012 , 1:20 PM

Ok hvala probacu,doduse sa CCleanerom cistim svaki dan








978
poruka na forumu
107 1318



post # 4 | 27.05.2012 , 1:39 PM

Preleti to sve kako sam ti rekao, i registri bazu obavezno. Ako ne podigni nanovo sistem, mislim da je najbezbolnije i najednostavnije :D

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










10
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 28.05.2012 , 4:47 PM

Ok,tnx :D

Added (28 Maj 2012, 4:47 PM)
---------------------------------------------
Ali mi se opet to desi,sve sam uradio sta si rekao
:(







I like playing with BooBs :P
83
poruka na forumu
7 76



post # 6 | 28.05.2012 , 5:21 PM

nekad moras samo cekati....stavi da se extraktuje kad krenes spavati i do jutra bi trebalo biti gotovo...

pogledaj prostor na disku..moras imati vise slobodnog prostora na c nego sto ti zauzimaju ti fajlovi kad ih otpakujes...








10
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 30.05.2012 , 1:50 PM

ma znm








144
poruka na forumu
1 47



post # 8 | 09.07.2012 , 11:58 AM

skini ti sedmicu bato moj sp1 windows home premium 7 i instaliraj avast kada ga instaliraš prijaviš se na njihov sajt i dobiješ licencu od godinu dana i uputstvo kako da je ubaciš

skineš cclener i pročistš svaki dan analiziraš onda ideš na drugu karticu da nadješ probleme pisaće nađi probleme kad završi reši problemerešiš ih to je to što se tiče cclener-a

skini registry easy 5.6 instaliraj nakon toga odi na internet nadji kod za njega ubaciš prijaviš se i pustiš ga jedamput nedeljno da nadje probeme posle stisneš repair i tako ponovi 3 puta i to je to

defregmentaciju raditi 2 puta mesečno kao i čišženje diska takođe

i sistem će vam biti kao čelik jak i brz pozdrav piši šta si uradio srećno. :D








215
poruka na forumu
5 114



post # 9 | 09.07.2012 , 3:40 PM

A daj ljudi...svi odma odgovaraju promeni ovo promeni ono..kupi novi PC zameni sistemi tako to..ovo je obican mali problemcic i zasto da menja sistem?

Druze skini Tune Up Utilities..na njemu imas sve ocisti komp preko njega...ocisti temp,history..registry...imas svega...kad instaliras snacices se lako..e kad to zavrsis lepo skini 7 Zip najbolji program za arhive..sa njim ..ako ti je sad winrar obrisi ga ne treba ti...eto

I svi nesto komentirate tu Win 7....daj ljudi pa svi znaju daj e XP najstabilniji sistem do sada...a Win 7 trebace njoj jos koja godina da bi bila stabilna...i jos ne mogu svi da imaju Win 7 mozda im komp ne moze da podrzi? tako da ako pomazete vec pomozite lepo a ne odma reinstaliraj sistem digni win 7? pa sta ce sa tim postici..posle ce doci sa jos 100 pitanja u vezi sedmice..


Poruku je menjao/la TheGameVlogg - Ponedeljak, 09.07.2012, 3:43 PM

Nothing Special.









117
poruka na forumu
1 11



post # 10 | 12.07.2012 , 8:45 PM

Obori sistem ako nista drugo ne pomaze... :)








1
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 14.07.2012 , 4:58 PM

kako da skinem otpisani?


Forum » PC Igre » Problemi » Problem,pomozite mi hitno!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: