Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » Rome total war - Daemon Tools
Rome total war - Daemon Tools






153
poruka na forumu
3 34



post # 1 | 18.07.2012 , 6:33 PM

E ovako dosta igrica sam skidao i svaka igrica mi je tražila da iz 1000 foldera pretvorim u 1 svi su mi govorili da to moram preko daemon toolsa a ja nikada nisam to skidao niti sam kada koristio tako da može mala pomoć neki tutorijal ili nešto dobio sam nekih gluposti a kako to da pretvorim u 1 može pomoć,hvala unapred

Nemam potpis :D xD









547
poruka na forumu
46 1072



post # 2 | 18.07.2012 , 7:51 PM

Roma je na 3 CD-a koliko se secam...
Prvo uzmes CD1 i ubacis u Deamon Tools...zatim udjes u My Computer i tamo ces vidite gde si ubacio...Ides Open...
Kad udjes markiraj sve sto se nalazi unutra i kopiraj u Novi fajl koji ces napraviti "New Folder"
Kada se to zavrsi onda ubaci CD2 i uradi sve isto...samo sto ovaj put neces praviti novi folder nego ces u onaj u koji si sa CD1 kopirao prekopirati i CD2... "Yes to All" klikni kada te bude pitalo jer neki fajlovi su isti...
Ista operacija ti je i sa CD3...
Kada sve to iskopiras u 1 folder jednostavno pokreni Setup i startaj instalaciju...

Sto se tice Deamon Tools...bas tako ukucaj na Google i downloaduj...instaliraj i to je to...lagano ce biti da svatis...cak sta vise mislim da mozes staviti na Srpski ili Hrvatski jezik pri instalaciji
U slucaju da nemozes da se snadjes...otvori Youtube i ukucaj "How to use Deamon Tools" siguran sam da vec ima brdo tutorijala (video) kako i sta da radis


Poruku je menjao/la Hectore - Sreda, 18.07.2012, 7:53 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









153
poruka na forumu
3 34



post # 3 | 18.07.2012 , 11:49 PM

Problem je što se meni sve nalazi u 1

Nemam potpis :D xD









547
poruka na forumu
46 1072



post # 4 | 19.07.2012 , 0:20 AM

Pa onda ti je jos lakse...Instaliraj Deamon Tools...i onda lepo kada ti se pojavi ikonica dole kod "Konekcije Antivirusa Sata"
kliknes desnim klikom na iconicu od Deamon Tools i Mount...onda ubacis tu taj CD i startas Setup...
Kad zavrsi instalaciju udjes u My Computer i otvoris na "Open" taj CD sto si Mount predhodno nadjes Crack iskopiras i to je to

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









153
poruka na forumu
3 34



post # 5 | 19.07.2012 , 0:34 AM

nisam te skontao nije to na cd -.-

Nemam potpis :D xD









547
poruka na forumu
46 1072



post # 6 | 19.07.2012 , 0:45 AM

Pazi prijatelju...to sto si skinuo...RAR ili bilo koji Image...samo Mount u Daemon Tools...i sledi kako sam ti napisao...bit ce Oke...ako i dalje nemozes da se snadjes...posalji mi PM dodat cu te na Skype i shere screen pa ce mo nesto napravis zajedno...

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









153
poruka na forumu
3 34



post # 7 | 19.07.2012 , 1:15 AM

ae odma daj mi skype na pm eo slika kako izgleda sve to http://prntscr.com/cbejf
ae daj skype pa da mi pomogneš nikad pre nisam radio sa daemon toolsom i nisam ga ni imao na kompu nemam ga ni skinutog a takođe prijaviću te administratoru il ako ima neki PDF odgovarajući za to da si mi pomogao :D

Nemam potpis :D xD









792
poruka na forumu
183 1143



post # 8 | 30.07.2012 , 5:32 PM

Pogledaj ovde tut koji sam napravio...bice ti sve jasno...uprostio sam ga najvise sto sam mogao.. :)
http://www.extracafe.rs/forum/57-9321-1


Poruku je menjao/la Bullox - Ponedeljak, 30.07.2012, 5:43 PM

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!




Forum » PC Igre » Problemi » Rome total war - Daemon Tools
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: