Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Sport » Fudbal » SP - Brazil 2014 ((opšta tema))
SP - Brazil 2014






292
poruka na forumu
615 1347



post # 21 | 20.06.2014 , 9:04 PM

Quote Ammir ()
Pa to je moje misljenje, msm da ce sada forma poceti naglo da opada, al' eto vidjet cemo sta ce i kako biti na kraju.

Dobro ajde, svako ima pravo na svoje mišljenje lol
Da će polako opadati s godinama-hoće, jer godine i ono što nosi s njima nikoga neće zaobići, ali kao što rekoh, njega nikada nije krasila fizička igra, tj. nikad nije igrao na snagu, a on s godinama može samo gubiti na snazi i brzini(koja ga takodjer nije toliko krasila), a ono u čemu je najbolji, vizija, tehnika, pas igra, etc. ostaju tu. :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3










2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 22 | 21.06.2014 , 6:25 AM

Nemacka bi trebalo da osvoji... Redno je vise









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 23 | 22.06.2014 , 2:01 AM

Tacno se treba pocet kladit na aut sajdere ili bar x, veceras Njemacka - Gana 2:2 Gana ih ubila igrom, onda Kostarika dobi 2 svjetksa prvaka .... :D

Added (22.06.2014, 1:01 AM)
---------------------------------------------
Morao sam da prokomentarisem vecerasnju utakmicu Nigerija - BOSNA I HERCEGOVINA 1:0..

Utakmica na nivou ravnom balkana, amaterski sudija koji po prvi put sudi utakmicu svjetskog ranka, takodjer su mu i pomocni sudci bili veliki amateri, ovaj mundijal je razocarenje sto se tice sudija, izgleda da je svaki retardiran na svoj nacin, veceras je BOSNA veeeeeeliko ostecena ipak ponistiti cist gol i dosuditi takav ofsajd u kojem je razlika izmedju 2 igraca haman metar stvarno je sramotno nazvati ovo SP a ne nekim turnirom koji ne bi ni zadovoljio potrebe balkana.



Sto se tice Nigerija u svakom segmentu smo ih unistili, imali smo sve sve sve sve samo sto nas nije pratila sreca. Ciganski potezi Nigerijaca su obiljezili ovu jadnu utakmicu , vise su lezali na terenu nego sto su stajali ,sudija je u tim situacijama morao da reaguje i sankcionise sa zutim kartonima. Po meni Nigerija nije zasluzeno prosla msm izlezavati se po terenu i cuvati vrijeme? I ovaj faul koji nije nad Spahicem sviran ( kada je nigerija postigla gol) stvarno ne znam sta vise da kazem. Zato treba sad Iran pustit da nas nabusi jedno 4-5 razlike kako bi nasa braca prosla a ova ciganija ispala. :)


http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 24 | 22.06.2014 , 2:38 AM

Da, definitivno nas je sudia ostetio... Ali :)

Nisu se borili... Sto bi hemsko ( :p ) rekao, setkali se po terenu..

Ne igra se tako za svoju reprezentaciju, trebali su ostaviti srce na terenu..

Nisma vidjela da imaju zelju da pobjede ili pak izjednace.. :)

Added (22.06.2014, 1:36 AM)
---------------------------------------------
A da ne govorim o greskama selektora, koje su nas kostale , i zahvaljujuci kojih smo ispali lele
Pa kad me neko pocne ubjedjivati da dobro vodi Reprezentaciju . lol

Added (22.06.2014, 1:38 AM)
---------------------------------------------
al sve u s emu , oni su nasi Zmajevi, i dalje ih volimo, bodrimo i navijamo za njih yes
Ipak je i ovo ogroman uspjeh..

Samo se neke promjene moraju hitno poduzeti.. Prva pronalazenje novog selektora.. :)


Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 25 | 22.06.2014 , 10:57 AM

Htio bih jos da dodam nisu nam samo sudije krive, kao sto kazete setkali su se  Spahic pre pre pre pre spor  3-4 lopte ne stize pa je Sunjic morao da izbija, takodjer i Misimovic spor, Dzeko kakav je to igrac koji samo potrci onda kad mu dodaju loptu trci max do 16 metara i stane ? Dzeko mrs iz repke, Spaha i Miske su odradili svoje trebali bi otici i njih dvojica. Treba i onog Susica otjerat , zasto je covjek mjenjao Ibisevica za Hajrovica? 

Ja sam se stvarno iznenadio, po meni je Hajrovic bio stvarno dobar i ja ga  ne bi izmjenio, izbacio bih Dzeku a ubacio Vedu, ubacio bi "malog" Kolasinca msm da je zasluzio nakon sto je dao auto-gol, ovako cemu samo opast raspolozenje jer misli da ga Pape samo radi toga nije ubacio. 

Pape jesi nam ispunio zelju koju cekamo 20 godina, al u ovim momentima ubaciti rod umjesto igraca koji je 10 puta bolji, koji bi nam mozda i pomogao u tom momentu je prelilo casu i zasluzujes da odes, hvala ti na svemu ali ovo je kraj vise.

Sve u svemu sami smo krivi zasto nismo prosli u drugi krug, Dzeko 2 utakmice igras po 90 minuta tj 2 utakmice setas po terenu, meni su Pjanic i Besic bili najbolji, momci su igrali srcem i imali su zelje, sto se to kod pola igraca vidjelo nije.. sto je stvarno sramotno, ljudi moji igrate za reprezentaciju, trebamo mi jos da sticemo iskustva ipak nam je ovo prvo SP.

Nadam se da ce se do Evropskog Prvenstva ekipa mnogo izmjeniti, da ce se poslat u penziju par igraca i moze pokusati dovest neki novi mladi, al' eto vidjet cemo, nama fali iskustva na SP, nisu ljudi dzabe tu ipak su se probili kroz teske i lagane grupe. I mi smo se tesko probili, al' kad smo se probili jednostavno smo 0 postali, pa da smo igrali u barazu ne bi ga ni prosli....

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 26 | 22.06.2014 , 2:24 PM

Sto covjek slavi :o

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 27 | 22.06.2014 , 7:39 PM

Bosankaaa, Mozda su stari jarani. Pa nije mi nesto ni Dzeko poslje meca bio razocaran naprotiv smjeskao se dok je pola igraca lezalo na terenu.

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 28 | 23.06.2014 , 1:13 AM

Bosankaaa, glupa slika... sigurno sudija nije bio na strani jedne mucene nigerije, jednostavno se desila ta greska kao i mnoge druge do sad. Nije ni prva a ni poslednja... Ja bih opet stavio akcenat na same igrace BiH i njihovo nezalaganje i bezvoljnost. Naspram igre u prvoj utakmici, pa oni momci nisu mogli da se pokupe. Kao da nisu znali gde i za sta igraju. Bas mi je bilo zao zbog poraza i ispadanja jer je tim jako gotivan i mnogo su dobro igrali u kv...







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 29 | 23.06.2014 , 10:21 PM

Unique, Pa da, Nigerija nije nista kriva, dobro malo jer su se izlezavali, al' za ispadanje Bosne su prenstveno krivi pojedini igraci sto je rezultiralo losu i igru i volju, sudije su nas malo u tome jos dodatno opteretile i desilo se to sto se desilo.

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 30 | 13.07.2014 , 5:16 PM

Čestitke Holandiji na osvojenoj bronzi. Oni su bili moji favoriti, šteta što nisu imali sreće u polufinalu.
Večeras navijam za Nemačku. Ne zato što su Argentinci izbacili "lale" već zbog Mesija. Izvinjavam se njegovim fanovima (prvenstveno Mimi, Hemijskoj, Barci1899 :D ), on je zaista frhunski fudbaler ali nervira me jaoooo, mnogo me nervira... i njegova faca i pokreti i dok trči, SVE! AAAAAA... Joj a tek ono na reklami kad čujem: "Senjor, una foto?" :o uzid angry2 pa onaj kez na kraju... puska Ronaldo je najbolji na svetu, može Mesi da osvoji još 10 SP, ali Ronaldo je najbolji i tačka!

http://www.youtube.com/watch?v=Dn9wX6RGBxs ccc...

Jeste da današnja ekipa Brazila ne može da se meri recimo sa onom ekipom iz 2002. godine kad su osvojili SP pobedivši Nemačku 2:0 u finalu, ali i ovo 4. mesto im je više nego dosta. Pojma nemam kako su se provukli do polufinala... Jedino me bilo žao publike, kad izgubiše 7:1, kad sam videla onog malog sa naočarima što stiso onu čašu i briše suze jooj... cry i onaj tužni dekica sa šeširom što bio zagrlio "zlatnu boginju"... :(






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 31 | 13.07.2014 , 8:49 PM

Slazem se to za Brazil.. Ne mogu shvatiti ove sto ih ismijavaju... Meni ih je zao.. :) Pogotovo navijaca Brazila, kad vidis da djete od 5 godina place :(

I da naravno da je Messi najbolji na svijetu, i osvajanje ove titule mu nije potrebno da to dokaze, dokazao je on to davno .. Mada bi bilo pozeljno.. :D

Naprijed Gaucosi !! :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 32 | 13.07.2014 , 8:54 PM

Quote Nutellina ()
Ronaldo je najbolji na svetu, može Mesi da osvoji još 10 SP, ali Ronaldo je najbolji i tačka!
Tako je Tanjice reci im :D

Quote Nutellina ()
Jeste da današnja ekipa Brazila ne može da se meri recimo sa onom ekipom iz 2002. godine kad su osvojili SP pobedivši Nemačku 2:0 u finalu, ali i ovo 4. mesto im je više nego dosta. Pojma nemam kako su se provukli do polufinala... Jedino me bilo žao publike, kad izgubiše 7:1, kad sam videla onog malog sa naočarima što stiso onu čašu i briše suze jooj... i onaj tužni dekica sa šeširom što bio zagrlio "zlatnu boginju"...
Joj vidio sam tog malog bilo mi je samo njega zao, al' Brazila kao reprezentacije nije, kolko su se progurivali i imali pomoci to je haos :D Jedino koga mi je zao u Brazilskoj reprezentaciji jeste mali Oscar po meni se najvise od sviju trudio.


I moj favorit je Njemacka, prvenstveno zbog same Argentine i njihove igre, pa protiv svake reprezentacije su se jedva provukli i to sve rezultatima 1-0 ili 2-1 , po meni je trebala Svicarska da prodje onda a ne Argentina, jer su ljudi srcem igrali. Njemci su citavo prvenstvo odigrali na njihovom nivou i kako treba, tako da bi oni bili zasluzeni pobjednici, pa napokon da ljudi osvoje nesto nakon tolko neuspjeha.

MostWantedMan


http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 33 | 13.07.2014 , 8:56 PM

Da ne zaboravimo, i Njemci su se mucili protiv Alzira.. ;)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









292
poruka na forumu
615 1347



post # 34 | 13.07.2014 , 9:00 PM

Vid' ti ovdje vrhunskih fudbalskih kritičara il' bolje da ih nazovem hejterima.  :D
Quote Nutellina ()
Ronaldo je najbolji na svetu, može Mesi da osvoji još 10 SP, ali Ronaldo je najbolji i tačka!
Srećo, fali ti ovdje još samo jedno-za mene, to jest da je za tebe najbolji. Ipak vrhunski stručnjaci nemaju dileme oko toga ko je najbolji fudbaler na ovozemaljskoj kugli. Pa s toga nikada nećete vidjeti da se spominje Ronaldovo ime uporedo s jednim Maradonom, Peleom, Krojfom, jer mu tu ni nije mjesto, a ne kamo l' da je on bolji od istih, dok se Messi itekako stavlja u isti koš s ovim velikanima pa je po mnogima i bolji od gore pobrojanih.  :(
A vama kojima smeta to što se Messi oslovljava kao najbolji/(u manju ruku)što se stavlja u isti koš s Maradonom i kompanijom, ja vam samo mogu jedno preporučiti-pojed'te se od muke.  cao  

A sad, što se tiče finala SP-a, za oba ova tima sam navijao godinama unazad i oba tima, tj. reprezentacije su mi dragi. Ali sada će moje simaptije biti malo više naklonjenje Argentini, pogadjate zbog čega  lol
Do unazad malo vremena se pričala priča kako Messiju fali osvojeno SP da bi bio najbolji, a sada kada je on blizu tome-sada se pišHate po svojim stavovima, sad mu najednom ni osvojeno SP neće biti dovoljno da bude najbolji  uzid A sada idemo gledati tekmu, nadam se da ćete biti razočarani rezultatom na kraju ovog meča.   :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 35 | 13.07.2014 , 10:55 PM

Quote Bosankaaa ()
Da ne zaboravimo, i Njemci su se mucili protiv Alzira..
Pa dobro, Alzir je tvrda ekipa a ne kao Iran..

hemsko2,  Ako je taj Messi toliko "velik" da se svrstava sa njima, zasto taj momak nikada nije zaigrao u nekom drugom klubu ili nekoj jacoj ligi ? Svi znamo da je Ronaldo osvojio sve sa Man Unitedom sto se moze osvojiti nije samo Evropu. A po meni realno ni Ronaldo ni Messi ne zasluzuju da budu sa Peleom, ovim narkomanom Maradonom, Croyfom itd... ipak u njihovo vrijeme fudbal je bio igra, a ne ovo danas tuga i zalost, gdje se igraci samo trude za novac.

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










292
poruka na forumu
615 1347



post # 36 | 13.07.2014 , 11:35 PM

Quote Ammir ()
hemsko2,  Ako je taj Messi toliko "velik" da se svrstava sa njima, zasto taj momak nikada nije zaigrao u nekom drugom klubu ili nekoj jacoj ligi ? Svi znamo da je Ronaldo osvojio sve sa Man Unitedom sto se moze osvojiti nije samo Evropu. A po meni realno ni Ronaldo ni Messi ne zasluzuju da budu sa Peleom, ovim narkomanom Maradonom, Croyfom itd... ipak u njihovo vrijeme fudbal je bio igra, a ne ovo danas tuga i zalost, gdje se igraci samo trude za novac.
Ček, to tebi argument? argument ti to što Messi igra svo vrijeme u istog ligi?  pa je l' taj isti Messi u najjačem klupskom takmičenju-LP, tamo gdje se sukobljavaju šampioni svih liga-najbolji igrač godinama? je l' osvoji tri puta LP? je l' dva puta izravno pobjedjivao Man. Utd.??-klub koji je dominirao skoro dvije decenije u najjačoj ligi na svijetu. Uostalom Pelea smatraju za najboljeg igrača svih vremena,a  gdje je on igrao? cijelu svoju karijeru igrao u jednom Brazilu.  lol
Tako da, dajte neki bolji argument kojim ćete opovrgavati Messija.  :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 37 | 13.07.2014 , 11:48 PM

Quote hemsko2 ()
Ček, to tebi argument? argument ti to što Messi igra svo vrijeme u istog ligi?  pa je l' taj isti Messi u najjačem klupskom takmičenju-LP, tamo gdje se sukobljavaju šampioni svih liga-najbolji igrač godinama? je l' osvoji tri puta LP? je l' dva puta izravno pobjedjivao Man. Utd.??-klub koji je dominirao skoro dvije decenije u najjačoj ligi na svijetu. Uostalom Pelea smatraju za najboljeg igrača svih vremena,a  gdje je on igrao? cijelu svoju karijeru igrao u jednom Brazilu.
Tako da, dajte neki bolji argument kojim ćete opovrgavati Messija.
 
Ne bavim se toliko Lessijem da bi ga osporavao, eto nije osvojio SP, a ne vjerujem da ce ikada, mozda ako bude trener, kao i Ronaldo. Daj molim te, u LP idu samo 4 kluba iz engleske lige, a ima ih vise dobrih tamo, drugacija igra na koju Messi ne bi imao odgovora vidili smo protiv Chelsea zadnji put nije uspio da mu dadne gol pa cak ni iz penala, onda unistavanje od Bayerna, spanska liga je slaba, ima 4 dobra kluba to je to. Ostali se samo smjenjuju. Ma kakav Pele po meni nije nesto igrac bio, iako je dao 1200+ golova, ipak je to Brazilska liga, nema niko poznat vala. Al' po meni najbolji Barce ikada je Dinho, njega niti ce iko moc kopirat niti ista, covjek je igrao srcem a ne kao danasji igraci.

heheh :D



Poruku je menjao/la Ammir - Nedelja, 13.07.2014, 11:48 PM

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










292
poruka na forumu
615 1347



post # 38 | 14.07.2014 , 0:04 AM

Quote Ammir ()
Ne bavim se toliko Lessijem da bi ga osporavao, eto nije osvojio SP, a ne vjerujem da ce ikada, mozda ako bude trener, kao i Ronaldo. Daj molim te, u LP idu samo 4 kluba iz engleske lige, a ima ih vise dobrih tamo, drugacija igra na koju Messi ne bi imao odgovora vidili smo protiv Chelsea zadnji put nije uspio da mu dadne gol pa cak ni iz penala, onda unistavanje od Bayerna, spanska liga je slaba, ima 4 dobra kluba to je to. Ostali se samo smjenjuju. Ma kakav Pele po meni nije nesto igrac bio, iako je dao 1200+ golova, ipak je to Brazilska liga, nema niko poznat vala. Al' po meni najbolji Barce ikada je Dinho, njega niti ce iko moc kopirat niti ista, covjek je igrao srcem a ne kao danasji igraci.


Pa nije, što ne znači da neće, a i da ne osvoji ne može se osporiti njegovo fubalsko znanje i umijeće, njegov veliki doprinos fudbalu za ovaj poprilično kratki period otakda ganja loptu, a još su godine i godine ispred njega. lol
Da, idu smao četiri ekipe iz Premieršipa, ali četiri najjače ekipe :D nemoj mi sad molim te reći da npr.Čelzi; Mančo sa onakvim igračima ne mogu igrati bolju odbranu protiv Barce(znamo da se jedino tako i mogla dobiti Barca-nekad) nego li Stoke i njemu slični? lol
Španska liga je izuzetno jaka, koliko god je osporavali. Koliko ti Premieršip ima dobrih timova? trenutno, naravno. pa ja smijem ruku u vatru staviti da bi prošlogodišnji Atletiko ladno osvojio Premieršip. :D
Mah, Ronaldinjo je sasvim sigurno jedan od najjačih igrača koji su kročili na fudbalske terene, ali Messi je bolji! Tim prije što je Ronaldinjo kratko trajao, a d aje bio fenomen i majstor kakav se neće roditi kada je u pitanju baratanje loptom!! bilo ga je užitak gledati. :D lol

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 39 | 14.07.2014 , 1:49 AM

MostWantedMan, hahah pa vjerujem, zato sam ti i postavio ove slike :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐




Forum » Sport » Fudbal » SP - Brazil 2014 ((opšta tema))
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: