Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Sport » Fudbal » SP - Brazil 2014 ((opšta tema))
SP - Brazil 2014




♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 1 | 15.06.2014 , 5:23 PM

Nemoguce da niko nije otvorio temu za Svjetsko Prvenstvo shocked

Dakle, ovdje pisemo o svemu.. pisanje

Ko su vasi favoriti, sta mislite ko osvaja ovo Svjetsko prvenstvo? :)

Kakvi su utisci do sada? Sto se tice utakmica , sudija ( shocked ) , same organizacije  ? :)

GRUPA A : Brazil, Hrvatska, Meksiko, Kamerun



Grupa B: Španjolska, Nizozemska,Čile , Australija



Grupa C: Kolumbija, Grčka, Obala Slonovače, Japan



Grupa D: Urugvaj, Kostarika, Engleska, Italija



Grupa E: Švicarska, Ekvador, Francuska, Honduras



GRUPA F : Argentina, BIH, Iran, Nigerija



GRUPA G : Njemačka, Portugal, Gana, SAD



Grupa H: Belgija, Alžir, Rusija, Koreja



Fajlovi: 3768433.jpg (81.1 Kb) · 5735736.jpg (77.3 Kb) · 0050493.jpg (73.7 Kb) · 0509673.jpg (77.4 Kb) · 2729783.jpg (75.5 Kb) · 5357771.jpg (75.0 Kb) · 4523493.jpg (74.3 Kb) · 2916089.jpg (75.3 Kb)

Poruku je menjao/la Bosankaaa - Nedelja, 15.06.2014, 5:28 PM

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 15.06.2014 , 7:50 PM

Ja sam bas neki dan kontao al' mi bilo mrsko traziti ove grupe i pisati ih :D

Najlosije svjetsko prvenstvo ikada sto se tice organizacije , sudije pogotovo koji rade greske koje NIKADA ne bi smjele da se dese na jednom ovako velikom takmicenju. samoubistvo

Favorit naravno moja BOSNA :)

Po meni ce u sljedeci krug proci (mimo dosadasnjih utakmica)

GRUPA A : Brazil i Hrvatska
GRUPA B : Spanija i Holandija
GRUPA C : Kolumbija i Obala Slonovace
GRUPA D : Ovdje ne znam za koga bi se opredjelio posto je kostarika ubila Urugvaj :D Eto neka bude Engleska i Italija 
GRUPA E : Svicarska i Francuska
GRUPA F : BOSNA i Argentina
GRUPA G : Portugal i Njemacka
GRUPA H : Belgija i Koreja 

:D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










292
poruka na forumu
615 1347



post # 3 | 17.06.2014 , 0:09 AM

Eto..niko se nije usudio otvoriti ju  :D temu, je l'  lol

Dosta dobro prvenstvo za moj ukus, bar što se tiče efikasnosti ekipa, tj. pada dosta golova po tekmi :D
A evo i na samom početku SP-a smo već svjedočili i nekim iznenadjenjima, što je svakako dobra stvar, pa tako ne bi trebalo unaprijed upisivati neke bodove lol

A ovako, nemam niti jednog izrazitog favorita za kog bi se moglo reći-najveći je favorit! :D tu ima par favorita, tačnije njih četiri. Po meni su to aktuelni svjetski prvaci-Španija(1), jeste da su dobro stradali, da ne kažem obrukali se protiv Holandeza, ali nemojmo suditi o knjizi na osnovu početne stranice, ima se tu još mnogo štiva za pročitati.
Španija ima sasvim sigurno najjači tim, usudio bih se reći da bi mogli sastaviti dvije jake ekipe, jer imaju ubjedljivo najjaču klupu na SP-u, a o prvih jedanaest je suvišno bilo šta pisati, jeste da su glavni pokretači ove ekipe već u poznijim godinama, ali svaki od njih može odigrati par tekmi na vrhunskom nivou, mada su oni fantastični i kada nisu na svom uobičajenom nivou. Tako da, ja ih ih još nisam otpisao, još ih vidim kao favorite! :D

Da idemo dalje, drugi od te "velike četvorke" jeste domaćin-Brazil, upravo to što je domaćin je jedan od razloga što se mogu svrstati u favorite. Sad da malo pišemo o njihovim igračkim sposobnostima i na neki način dokažemo zašto ih vidimo kao jednog od favorita. Onako na prvu kad pogledamo, a bome i na drugu-vidimo da to nije toliko moćan i zvijezdama nakrcan Brazil kao nekada, ali ovaj Brazil je sada najjači u onome gdje su prije bili najslabiji-u odbrani. Ova ekipa ima fantastičnu i po meni najjaču odbranu na SP-u u vidu Thiaga Silve i Davida Luiza, te sjajnih bekova Danija Alveša i Marsela. Onda, imaju dosta radnički i trkački profilisan vezni red s igračima poput Gustava, Ramireša, Oscara, koji mogu trkom uništiti svakog protivnika. U ofanzivi( i općenito) najveću nadu polažu u mladog Neymara, koji je nedvojbeno fantastičan nogometaš i mogao bi lako obilježiti ovo SP, jer je sasvim sigurno izuzetno motivisan da svom Brazilu donese titulu SP-a na sred Marakane!! Pored njega tu su još Hulk-istina ne baš sjajan u dresu Brazila, ali zapamtite jedno-uvijek može proći jedan od njegovih projektila, onda odvlači protivničke defanzivce na sebe, time ostavljajući prostor za Neymara :D tu je još i Fred, rekao bih Brazilski Inzaghi lol
I onda na kraju da kažem, imakju Felipe-a Scolarija, čovjek koji zna kako osvojiti SP! :D

Idemo dalje za iste pare xD
Treći od ove velike četvorke je bliski i ne baš mio susjed domaćina-Argentina. lol
Ekipa koja ima ima najboljeg igrača na planeti-Messija, čovjeka koji ne mora postići niti jedan gol(a psotigao ga je već :p ), dovoljno mu je dodati loptu i on će samim time odvući na sebe par protivničkih igrača, te tako rasteretiti svoje saigrače u napadu, igrače koji su i sami krem svjetskog fudbala, jedan Aguero, Higuain, brzonogi Di Maria..šta reći, strah i trepet za svakog protivnika lol mada se ne može oduzeti dojmu da ova ekipa Argentine nije uopće izbalansirana, tj. imaju najjači napad, ali su skroz nesrazmjerni što se tiče kvalitete u veznom redu, a pogotovo odbrane :D e sad, da l' mogu zabiti više no što će primiti?? vidjet' ćemo lol

I sad da zaokružimo tu veliku četvorku, četvrti od njih četiri su Švabe :D s tim da napomenem da ih nisam redao po principu najveći favorit ka najmanjem favoritu, već sam to tek onako redao :D
Švabe su sušta suprotnost od Argentine, mislim da imaju najbolji balans ekipe uz Špance, i nemaju nekog izradjenog vodje na terenu, već rade i djeluju isključivo kao ekipa. Švabe u ekipi imaju dosta dobru odbranu popunjenu s Hummelsom, Mertom, Lahmom..onda imaju dosta mladih, talentiranih igrača, kao i onih starijih i iskusnijih u vidu Klose-a, Podolskog, Šwajnija.. Ipak mislim da im najveća snaga leži u ovim igračima-Gotze, Kros, Miler, Ozil, mladi, poletni, da li će zasijati u punom sjaju?? veoma moguće :D

I na kraju da kažem-neka osvoji onaj ko je to najviše zaslužio, tj. onaj ko bude najbolji tokom cijelog SP-a :D dabogda to bila moja BiH lol

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 4 | 17.06.2014 , 0:30 AM

Moji favorit je pre svega: BiH, zatim Njemačka :)

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."









1333
poruka na forumu
533 3782



post # 5 | 17.06.2014 , 0:30 AM

Da skratim priču, imam 3 favorita i poredjaću ih od najvećeg ka najmanjem :D

1.Holandija

2.Nemačka

3.Argentina 

Holandija već duži niz godina ima dosta dobru reprezentaciju i za mene nije neko iznenadjenje ono deklasiranje nad Španijom, mislim da bi ovo moglo da bude njihovo prvenstvo, slično je i sa Nemačkom.Dok Argentinu mislim nije potrebno komentarisati, naravno tu je i Brazil, Italija, Francuska itd. ali mislim da je Brazil nikad gori (samo moje mišljenje), Italija jaka ali mislim ne dovoljno itd. tako da mislim da bi lako neko od ove 3 reprezentacije mogao do osvajanja trofeja. :) Inače, još je rano za neke velike prognoze ali eto  :p






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 6 | 17.06.2014 , 1:40 AM

dzoNiiii92, hmm... nasa igra na debiju mundijala protiv Argentine nije bila lahka, pokazali smo im zube i mnogo ih namucili, i kao sto kaze MostWantedMan, remi Irana i Nigerije nam je "otvorio put" za osminu finala, i ako budemo u pola igrali kao protiv Argentine mogla bi Bosna i proci. 

hemsko2, Ne znam kako neko moze da otpise Spaniju i toliko krivi Ikera za poraz, pola njih ne pola vec vecina njih koji ga okrivljuju se ne sjecaju sta je Robbenu u finalu proslog SP odbranio, tako da ja ne bih tako lahko otpisao spaniju. Evo da prokomentarisem tvoju 4 imamo slicne favorite.

Spanija strasna reprezentacija jedna od najboljih u posljednjih 10-tak godina ( rezultati osvajanja ) msm da ovog SP nece daleko da doguraju, ipak im je ekpia "zastarjela" pola igraca koji sada igraju ce nakon mundijala da napuste svoju sredinu ( Alves, Xavi vjerujem i Inijesta do sljedece 2 sezone, Villa, Puyol koji se oprostio od fudbala, Iker ne da ce mjenjati sredinu nego ce ga najvjerovatnije zamjeniti De Geom koji je odlican u Unitedu ipak nije on kriv sto je toliko United gubio) :D

Brazil sjajna ekipa sve zvijezde do zvijezda imaju i jednog delfina al' jbg :p , jos su i domacini sto im daje jos vise razloga da osvoje ovo SP, malo su ih ljudi ispljuvali na pocetku mundijala ipak svasta se na toj utakmici izdogadjalo, rani autogol ih nije zaustavio da se vrate i pobjede, sto je na kraju i bilo 3:1 ipak u toj utakmici je i Hrvatska bila ostecena, al' eto ne mozemo Brazil da krivimo radi toga, vec da krivimo FIFU i njihovu organizaciju sto se tice sudija itd.. :D

Argentina, imaju JEDNOG :p od najboljih igraca svijeta, pored njega imaju jos par sjajnih igraca kao sto su Di Magija, Higuain, Zabaleta, Aguero... itd :D Al' kad vidimo kako ih je mala Bosna namucila ne bih previse davao prednost sto se tice osvajanja :D Tu bih umjesto njih uvrstao Holanđane :D Sjajna ekipa pomalo stara al' sjajna, to smo mogli da vidimo u duelu protiv spanije RPV i Robben (cicija) su im pokazali kako se igra, nadam se da ce daleko da doguraju :D

Njemacka - Majka veznih igraca, svoju siliu su danas pokazali protiv Portugala , al' nesto su mi oni slabi pri zavrsetku ovih prvenstava, kako dobro igraju uvijek me cudi kako na kraju bar ne izbore polufinale uvijek negdje zapnu. Repka koja ima sjajne mlade napadace moglo bi se rec da imaju takve igrace da ne moraju sljedecih 5-10 nikoga vise da zovu ( Reus, Gece, Draksler, Surle, itd itd :D ) Svi oni su vec zvijezde u svojim klubovima :D

Al' ipak moj najveci favorit je moja BOSNA , ne vjeruje da cemo da osvojimo mada moze i to :D haha nadam se bar eto da cemo u 8 finala proci, da se ne obrukamo, odlicno smo odigrali protiv Argentine, al' eto mala greska Kolasinca u 3 minuti nas je mnogo kostala (naravno on nije kriv), al' nismo posustajali i pokazali smo Argentini kako se igra ( bar smo imali bolju statistiku ako ne rezultat koji nije bas bio nesto velik ipak minimalni poraz od Argentine koja je u top 5 u svijetu i to u debiju nije lahko ostvariti ipak je pritisak na igracima velik. Igrati na takvom jednom takmicenju nije malo, ono za sta se boris 20 godina da ostvaris napokon dodje jednom, i puno mislis o tome naravno da te psihicki poremeti )

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 7 | 17.06.2014 , 11:17 PM

Zelio bih da malo izmjenim svoje favorite, ovo su moji novi favoriti :D brows



Fajlovi: 4613763.jpg (81.9 Kb)
http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








[17.9.2015.] Napustio stranicu
289
poruka na forumu
17 321



post # 8 | 18.06.2014 , 1:21 AM

Quote Ammir ()
Brazil sjajna ekipa sve zvijezde do zvijezda imaju i jednog delfina al' jbg , jos su i domacini sto im daje jos vise razloga da osvoje ovo SP, malo su ih ljudi ispljuvali na pocetku mundijala ipak svasta se na toj utakmici izdogadjalo, rani autogol ih nije zaustavio da se vrate i pobjede, sto je na kraju i bilo 3:1 ipak u toj utakmici je i Hrvatska bila ostecena, al' eto ne mozemo Brazil da krivimo radi toga, vec da krivimo FIFU i njihovu organizaciju sto se tice sudija itd..
Slažem se sa tim. Navijam za Brazil od 2003.-e godine. Ipak, nakon današnjeg susreta sa Meksikom, nemaju oni više šta tražit na ovom prvenstvu...

Nadam se da će Bosna proći dalje iako je Nigerija zeznuta, ali eto taj njihov remi sa Iranom nam ide u prilog na neki način. :)

Njutnov zakon inercije: "Tijelo ostaje u stanju mirovanja ili ravnomjernog pravolinijskog kretanja dok mu drugo tijelo ne opsuje mater."







volem
12
poruka na forumu
0 6



post # 9 | 18.06.2014 , 1:00 PM

Quote MostWantedMan ()
Slažem se sa tim. Navijam za Brazil od 2003.-e godine. Ipak, nakon današnjeg susreta sa Meksikom, nemaju oni više šta tražit na ovom prvenstvu...

Ipak su oni domaćini i imaju ok ekipu. Suviše ih je rano podcenjivati, u fazi na ispadanje svašta može da se desi.

Pro Size









42
poruka na forumu
3 7



post # 10 | 18.06.2014 , 1:35 PM

Quote
Aludirajući na današnji remi Irana i Nigerije, ja mislim da sa igrom koju je Bosna koristila protiv Argentine (tj. ako bude tako igrala), proći će sigurno. Nigerija može igrati i dobro i loše.

Prošle godine su, recimo na Kupu Konfederacija, igrali bolje od Španije u njihovoj međusobnoj utakmici, a u pripremnim utakmicama za ovo prvenstvo nisu pokazali ništa. Slična je situacija i sa Iranom.

Što se tiče mog favorita, još od 2003. godine navijam za Brazil, pa tako i na ovom Svjetskom prvenstvu gdje se nadam da će ga osvojiti.
Iran i Nigerija su ''zilave'' ekipe i dace sve od sebe da pomrse racune Bosni i Argentini.Takodje i sudija moze svojom jednom odlukom da promijeni tok meca.Ali kao sto si rekao bili su bolji od Spanije na toj utakmici pa je svasta moguce,lopta je okrugla.

Quote
hmm... nasa igra na debiju mundijala protiv Argentine nije bila lahka, pokazali smo im zube i mnogo ih namucili, i kao sto kaze


Forma je prolazna prijatelju tako da ocekujem neizvjesnu utakmicu i protiv Irana i protiv Nigerije.


Poruku je menjao/la dzoNiiii92 - Sreda, 18.06.2014, 1:39 PM

Coutinho10







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 11 | 18.06.2014 , 2:28 PM

Quote MostWantedMan ()
Slažem se sa tim. Navijam za Brazil od 2003.-e godine. Ipak, nakon današnjeg susreta sa Meksikom, nemaju oni više šta tražit na ovom prvenstvu...
Mexiko je stisnuo zube, fino odigrao i msm da ce ipak oni na kraju proci, jer imaju fenomenalnog golmana koji je skidao sve i svasta  i ako bi volio da komsije prodju. Na olimpijadi je Mexiko pobjedio Brazil sa 2-1 i tada je Brazil imao dobrih igraca, ali ni u pola kao sinocnoj utakmici :)

Quote dzoNiiii92 ()
Forma je prolazna prijatelju tako da ocekujem neizvjesnu utakmicu i protiv Irana i protiv Nigerije.
I ja ocekujem da ce to biti zilava utakmica, ipak su ta 2 tima odigrala 0-0 nisu nista pokazali u tom susretu, samo igru na sredini terena. Dok smo mi favorite grupe prilicno namucili. Al' eto cekamo da vidimo utakmice, jer ne zelim sada da govorim da ce Bosna da nabusi Nigeriju odnosto Iran. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 12 | 19.06.2014 , 1:52 PM

lol hehe :D


Fajlovi: 0381451.jpeg (29.8 Kb)
Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 13 | 19.06.2014 , 3:52 PM

Kakva noga za spaniju, msm da se od njih i ponajvise ocekivalo, steta da ovako ispadnu pojedini igraci koji vise nikada nece igrati na svjetskom prvenstvu. Ipak sami su krivi, tika-taka je umrla davno, ljudi su nasli nacin da je zaustave i to je to. Ipak reprezentacija Spanije je stara imati Iniestu, Xavia, Xabia itd... usporava igru, jestu to majstori svog zanata al' su spori, msm da spanija treba nove i mlade igrace. Napad im je 0 mrtvi Torres , prgavi Costa i Villa (mozda najbolji od njih)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 14 | 20.06.2014 , 0:58 AM


Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 15 | 20.06.2014 , 8:55 AM

Quote MostWantedMan ()
Ammir, Slažem se sa tim da su oni žilavi, a i sa tim da će Mexico proći. Biće duga utakmica sa Hrvatskom, ali ipak Brazil je taj koji je najviše kiksao u toj grupi. Možda prođu, možda ne. Mislim da će Kamerunci biti za*****i.
Vidi Mexiku treba samo jedan bod za prolaz, njima remi odgovara i oni ce na to da idu. Hrvati ce napadat to tako mora bit, pa valjda ce Hrvati dobit, ipak bi volio da bar neko prodje sa Balkana. Ipak mi smo uspjeli dobiti Mexiko a veliki Brazil nije, valjda ce to poci za rukom i Hrvatima :D

Bosankaaa, Svi mi pamtimo Spaniju veliku, al' ovo im je velika "sramota" morao je Del Boske pozvati jos par igraca, da zamjeni sa sadasnjim, a i vidi se da je Puyol mnogo falio, također Ramos, Xabi, Iker ipak su se istrosili u Ligi Prvaka kao i  Costa koji je vec duze vrijeme povređen. Spanija treba da napravi veliku cistionu sto se mene tice bar ovih starijih igraca Iniesta, Xavi (koji je vec Barcu napustio) Xabi, Iker (Jeste legenda za Real i za Spaniju , al' ga godine stizu ima Spanija odlicnog golmana mladog De Geu koji bi se odlicno snasao) Villu postao vise i star, al' forma je prolazna klasa je vjecna, Ramos moze do Evropskog Prvenstva dalje ne vjerujem da ce moci. Torres slunto bio slunto ostao, pa eto i Pique , nije nista pokazao na ovom Svjetskom msm da nije 2 utakmicu ni igrao. Treba se tu pozvat par novih igraca Carvahal, Isco,

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










292
poruka na forumu
615 1347



post # 16 | 20.06.2014 , 9:19 AM

Naravno, svi se slažu u jednom, a to je da Španija treba napraviti smjenu generacija. Naravno, tu ipak mora ostati nekoliko iskusnijih igrača koji i sada čine okosnicu, tu prije svega mislim na Iniestu(samo nezz po kom osnovu njega otpisujete?? pa čovjek je ubjedljivo najjači igrač Španije :o ), Ramosa, Pique-a, Busquets-a, Cesc-a, Silve, Alba i sl. :D

I uz te igrače ubaciti već sada dobre igrače u vatru, igrače tipa Koke, Thiago Alcantara, Isco, De Gea, Deulofeu, Jese, Munian ... lol Španija ima dosta dobre igrače, koji mogu Španiju održati u samom vrhu svjetskog fudbala, neće oni doživjeti krah ovom smjenom generacija, neće sigurno, ali neće ni biti jaki kao s Xavijem, Casillasom, Puyolom... bar ja mislim da neće biti toliko jaki :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 17 | 20.06.2014 , 6:33 PM

Quote hemsko2 ()
Iniestu(samo nezz po kom osnovu njega otpisujete?? pa čovjek je ubjedljivo najjači igrač Španije )

Inijesta jeste po meni najbolji, al' msm da su i njega vec pocele godine, za 2 sezone sigurno ce biti izbacen iz Barce, ne bas izbacen kao da ga sutnu vec ce napustiti Barcu i otici u neki drugi klub, kao i Villa, i Xavi itd.. :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










292
poruka na forumu
615 1347



post # 18 | 20.06.2014 , 8:45 PM

Quote Ammir ()
Inijesta jeste po meni najbolji, al' msm da su i njega vec pocele godine, za 2 sezone sigurno ce biti izbacen iz Barce, ne bas izbacen kao da ga sutnu vec ce napustiti Barcu i otici u neki drugi klub, kao i Villa, i Xavi itd..

Ne znam na osnovu čega si toliko uvjeren u to da će Iniesta biti "izbačen" iz Barce i Španije?? lol
Pa čovjek je i s 30 god. daleko najjači veznjak na planeti i može priuštiti još mnogo dobrih godina, što Barci što reprezentaciji Španije, jer se njegova igra ne zasniva na fizici, nego na genijalnosti, tehnici i majstorstvu.
On će uz nekog mladjeg, poletnijeg partnera umjesto Xavija pružiti još mnogo dobrih godina, bar još 4 godine vrhunskog fudbala, sjetite se samo Zidana i njegovih igara s 34 god. na ledjima. Tako da će se sad igra Španije graditi upravo oko Inieste, a te priče o starosti i istrošenosti okač'te mačku o rep. :D

"Za potpuno osvešćenje je neophodan bol".

14.07. <3








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 19 | 20.06.2014 , 8:55 PM

Quote hemsko2 ()
Ne znam na osnovu čega si toliko uvjeren u to da će Iniesta biti "izbačen" iz Barce i Španije??
Pa čovjek je i s 30 god. daleko najjači veznjak na planeti i može priuštiti još mnogo dobrih godina, što Barci što reprezentaciji Španije, jer se njegova igra ne zasniva na fizici, nego na genijalnosti, tehnici i majstorstvu.
On će uz nekog mladjeg, poletnijeg partnera umjesto Xavija pružiti još mnogo dobrih godina, bar još 4 godine vrhunskog fudbala, sjetite se samo Zidana i njegovih igara s 34 god. na ledjima. Tako da će se sad igra Španije graditi upravo oko Inieste, a te priče o starosti i istrošenosti okač'te mačku o rep.

Pa to je moje misljenje, msm da ce sada forma poceti naglo da opada, al' eto vidjet cemo sta ce i kako biti na kraju.

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐








Prodajem paprike!!!
159
poruka na forumu
23 98



post # 20 | 20.06.2014 , 9:01 PM

po ovome sto sam danas video dobija kostarika lol salim se, svi moji favoriti su izbaceni :( nemam za koga sada da navijam..

Moj zivot:
<3 Ja imam tebra svoje parce neba, direktno ispod njega BLOK 21!!! <3




Forum » Sport » Fudbal » SP - Brazil 2014 ((opšta tema))
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: