Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Sport » Fudbal » Da sam selektor...
Da sam selektor...






10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 1 | 08.07.2012 , 7:54 PM

Da ste selektor kako bi izgledala vasa reprezentacija?
Koje igrace biste izabrali za vas tim tj. ko bi trebao da igra a ko ne? :)






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 2 | 08.07.2012 , 8:03 PM

Znam samo da nijedan igrac iz Reala nebi igrao za moj tim :D a izabrala bi sve igrace Barce i nista nebi mijenjala.. jer to je savrsenstvo :) zasto onda mjenjati :p

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 3 | 08.07.2012 , 8:06 PM

Bosankaaa, hehe, nisam mislila na te igrace, nego igrace iz svoje zemlje, u tvom slucaju iz Bosne, kako bi sastavila svoj tim, Dzeko u napadu sigurno a dalje, ko na sredini terena, ko u odbrani, golman... :) Ili nista ne bi dirala? :)






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 4 | 08.07.2012 , 8:17 PM

Tanja91, uhh onda bi morala dobro sjesti pa razmisliti :) jer dosta igraca hvali Bosni da bi bili kompletna i jel smijem posudjivati igrace iz drugih drzava ?! :D hehe a Dzeko obavezno u napadu uz Salihovica i Ibisevica :) a golman vratila bi Nemanju Cupica.. jer su ga nasi kreteni otjerali.. a ostalo bi samo poboljsala odbranu uz Spahica bi dovela jos jednog mladjeg igraca jer su Muslimovic i Rahimic davno zavrsili svoje :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









547
poruka na forumu
46 1072



post # 5 | 08.07.2012 , 8:32 PM

Nisu bitna imena igraca koji se izaberu za reprezentaciju...vec je bitan njihov odnos i postovanje prema toj reprezentaciji za koju igraju...kao i dati svoj maximum za Drzavni tim...
Zelio bih da prokomentarisem 3 reprezentacije i siguran sam da ce neko da se protivi ali to je moje misljenje pa bih molio da ga postujete...
Srbija (Moja zemlja) - Zbog gluposti i loseg odnosa fudbalskog saveza nije otisla na EU2012 mozemo da ih okrivimo za teranje Vidica (kapitena Man.U) i za oprostaj Stankovica...napravili su neke unutrasnje sukobe tako da je cela ekipa i zelja za igrom posrnula i vratila se unazad...Antic je uspeo da napravi tim koji je igrao dobro i borbeno (Nemozemo ocekivati da igraju kao Brazil) ispali su na Prvenstvu ali mogao si da naslutis tim i svetlu buducnost

Bosna - Nikad nisu bili nista posebno (bez uvrede) nije ni Srbija bila mnogo bolja...ali ove godine Bosna je pokazala ogroman progress i mnogo dobru igru...izgleda da novi selektor Susic pravi veliki napredak steta je sto su sa Portugalom bili u barazu...druga utakmica mogu reci da je bila nesreca jer su jurili Rezultat a znamo koliko brze igrace portugalci imaju...Susic je tek dosao i trebace mu malo vremena da skocka sve...ali siguran sam da ce u buducnosti biti sve bolje i bolje

Hrvatska - Stalno dobra ekipa koja ne preza od nijedne reprezentacije...uvek borbeni i uvek igraju na pobedu bez imalo nesigurnosti...to su i dokazali na ovom EU2012 kada su umalo izbacili Spance (Svetske i Evropske Sampione) Spanci su se spasli greskom pomocnog sudije i neregularno datim golom...naravno pomogao je i Raketic sa promasenim zicerom...

Namerno nisam ubacio sastav koji ja mislim da bi trebao...jer mi nemozemo znati formu igraca i slicno...a kako svi znamo IMENA ne igraju fudbal vec Igraci koji su spremni da igraju za svoju zemlju svim srcem...tako da oprosti Tanja


Poruku je menjao/la Hectore - Nedelja, 08.07.2012, 8:35 PM

"Kada bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije, poginuli bi"









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 6 | 08.07.2012 , 9:15 PM

Quote (Bosankaaa)
jer dosta igraca hvali Bosni da bi bili kompletna i jel smijem posudjivati igrace iz drugih drzava ?!

Mislila sam na Bosnu i Hercegovinu, haha, ti i ja pricamo o fudbalu a ne mozemo da se sporazumemo... :o lol
Quote (Hectore)
Namerno nisam ubacio sastav koji ja mislim da bi trebao...jer mi nemozemo znati formu igraca i slicno...a kako svi znamo IMENA ne igraju fudbal vec Igraci koji su spremni da igraju za svoju zemlju svim srcem...tako da oprosti Tanja

Tacno je to sve, nego sam mislila eto cisto onako da se zabavimo, da budemo u Sinisinoj kozi nekoliko minuta dok razmisljamo kako bi stvorili nas tim, koje bi igrace zamenili, koje bi nove ubacili itd. :) I zasto da oprostim, ja postujem svacije misljenje. :) Nema razloga za tim jer si u pravu sto si ovo napisao nego kao sto rekoh htela sam da se malo selektora pravimo. ;)






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 7 | 08.07.2012 , 10:13 PM

Quote (Tanja91)
Mislila sam na Bosnu i Hercegovinu, haha, ti i ja pricamo o fudbalu a ne mozemo da se sporazumemo...

Heheheh ma kontam ja tebe nego se salim :D ja bi odma Mesia ubacila da igra za Bosnu heheh :D da ikako mogu :D
Hectore, ok je to sve al nesto bi prokomentarisala Susic jeste bio dobar igrac ali je kao trener nikakav on igra samo na to da ne izgubi kad smo protiv Francuske igrali on uvodi odbrambene igrace a razultat 1:1 umjesto da pojaca napad.. Zato je Ciro bio legenda samo s njim nismo imali srece al je znao motivisati igrace kao niko drugi :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 8 | 08.07.2012 , 10:52 PM

Quote (Bosankaaa)
Znam samo da nijedan igrac iz Reala nebi igrao za moj tim

Morala si to napisati :p ? :D

Quote (Hectore)
Bosna - Nikad nisu bili nista posebno (bez uvrede) nije ni Srbija bila mnogo bolja...ali ove godine Bosna je pokazala ogroman progress i mnogo dobru igru...izgleda da novi selektor Susic pravi veliki napredak steta je sto su sa Portugalom bili u barazu...druga utakmica mogu reci da je bila nesreca jer su jurili Rezultat a znamo koliko brze igrace portugalci imaju...Susic je tek dosao i trebace mu malo vremena da skocka sve...ali siguran sam da ce u buducnosti biti sve bolje i bolje

Ciro je bio bog i batine ;)

Nas uvjek najbolji potrefe :) ali sta je tu je :) Ipak se borimo :p
Iker
Ramos
Silva
CR 7
Messi ( da grije klupu )
Dzeko
Torres
Calleyon
Benzema
Xabi
Super Mario (Baloteli :p )
Ibra-kadabra :) ( Ibrahimovic)
Higuain
Hulk
Neymar
Marcelo
Villa ( xD )


Poruku je menjao/la AMMIR95 - Nedelja, 08.07.2012, 10:55 PM

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 9 | 09.07.2012 , 1:45 AM

Quote (Bosankaaa)
ja bi odma Mesia ubacila da igra za Bosnu heheh da ikako mogu

Pa ne mozes naravno, rekao Mesi da se povlaci iz sveta fudbala jer ce uskoro tata da postane. :p
AMMIR95 nisi razumeo temu... Nego nema veze. :D

A moj tim bi ovako izgledao:
Na golu Stojkovic (njega bih vratila, nekako mi bolji i od Kahrimana i od Jorgacevica i od Brkica), odbrana Lukovic, Subotic, Ivanovic, Kolarov, srednji red Krasic (i njega bih vratila), Ljajic, Fejsa, Jankovic i napad, tu vec ne znam ni ja, recimo Markovic iz Partizana i Kaludjerovic iz Zvezde.






♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 10 | 09.07.2012 , 1:55 AM

Quote (AMMIR95)
Morala si to napisati ?

Heheh morala sam jer je to istina :D sta ce mi manekeni u timu :D :p znaju samo reklamirati sampone
, gace itd :D
ccc a Messi na klupi :p jadan je taj tvoj tim :p a inace bravo za Dzeku ;) tu se slazemo :D ii za Ciruu .. Susic je naspram njega niko i nista ..
Tanja91, aaa ocekuje bebu :o :p ccc znaci vara me :p

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









181
poruka na forumu
3 61



post # 11 | 10.07.2012 , 0:36 AM

Quote (Hectore)
Hrvatska - Stalno dobra ekipa koja ne preza od nijedne reprezentacije...uvek borbeni i uvek igraju na pobedu bez imalo nesigurnosti...to su i dokazali na ovom EU2012 kada su umalo izbacili Spance (Svetske i Evropske Sampione) Spanci su se spasli greskom pomocnog sudije i neregularno datim golom...naravno pomogao je i Raketic sa promasenim zicerom...

gj gj gj gj gj

Freddie Mercury
5.9.1946-24.11.1991
Gone but not forgotten!








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 12 | 10.07.2012 , 1:01 AM

Quote (Tanja91)
Pa ne mozes naravno, rekao Mesi da se povlaci iz sveta fudbala jer ce uskoro tata da postane.
AMMIR95 nisi razumeo temu... Nego nema veze.

Bilo mi je mrsko pisati ko ce gdje da igra :) Nije mi se stvarno dalo preko mobitela :)
(To je bilo malo izmjesano )
Quote (Bosankaaa)
Heheh morala sam jer je to istina sta ce mi manekeni u timu znaju samo reklamirati sampone
, gace itd
ccc a Messi na klupi jadan je taj tvoj tim a inace bravo za Dzeku tu se slazemo ii za Ciruu .. Susic je naspram njega niko i nista ..

xD on je bar nesto reklamiro :D Ciro da je jos uvijek mozda bismo prosli na euro.

Na golu ŠEHIĆ (AMMIR)
Odbrana BEŠLIJA,SPAHIC,SVRAKA,
VEZA SALIHOVI, IBIŠEVIĆ,PJANIĆ, PATRICK GERHARD NYEMA
NAPAD DŽEKO,ZEBA,ADILOVIC


Poruku je menjao/la AMMIR95 - Utorak, 10.07.2012, 1:25 AM

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










165
poruka na forumu
14 281



post # 13 | 08.08.2012 , 10:33 AM

Golmani: Šaranov, Brkić, Kirovski.
Odbrana: Ivanović, Kolarov, Subotić, Nastasić.
Sredina: Milivojević, Ljajić, Kačar, Đuričić, Medojević, Ignjovski, Lazović.
Napad: Šćepović, Marković, Škuletić, Meleg, Sulejmani.


Poruku je menjao/la lestatdsf - Sreda, 08.08.2012, 10:34 AM

I'm content to die for my beliefs
So cut off my head and make me a Martyr
The people will always remember it.










792
poruka na forumu
183 1143



post # 14 | 09.08.2012 , 12:10 PM

lestatdsf,
Quote (lestatdsf)
Škuletić, Meleg

nikad cuo lol
Quote (lestatdsf)
Ljajić, Kačar, Đuričić, Medojević, Ignjovski, Lazović

moze da prodje :)
Quote (lestatdsf)
Ivanović, Kolarov, Subotić, Nastasić.

Ovako bi i ja stavio :)
Quote (lestatdsf)
Golmani: Šaranov, Brkić, Kirovski

Gde ti je Stojke :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










105
poruka na forumu
2 22



post # 15 | 09.08.2012 , 12:13 PM

Знам само да би Тању ставио у напад..

ПАТРИЈАРХ СРБСКИ ПАВЛЕ !!!









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 16 | 22.08.2012 , 11:45 PM

kaLu8989, O.o ne mogu ja, evo ti Bosankaaa lol








262
poruka na forumu
49 748



post # 17 | 23.08.2012 , 6:01 PM

Izbacio bi sve...jer nezasluzuju dres srbije :)

Crno-Beli!!!







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 18 | 23.08.2012 , 7:04 PM

Tanja91, crna ti sto mene spomenu?! :o lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









896
poruka na forumu
89 981



post # 19 | 23.08.2012 , 7:22 PM

Izdrzljive osobe,spremne za akciju.............magli bi biti i prijatelji posto je bitno slaganje i timski rad :D :D :D :D :D








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 20 | 23.08.2012 , 8:13 PM

Quote (Bosankaaa)
Tanja91, crna ti sto mene spomenu?!

Jer smo samo ti i ja ovde pisale od devojaka, pa kaLu8989 rece da bi mene stavio u napad, a ja nisam nesto dobra na toj poziciji pa sam predlozila tebe. lol


Forum » Sport » Fudbal » Da sam selektor...
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: