Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Sport » Ekstermni sportovi » Roleri (sta mislite o njima?? i da li biste "stali" na njih??)
Roleri






882
poruka na forumu
27 382



post # 21 | 09.08.2012 , 0:14 AM

Kupio sam ih malo vozao posle nisam hteo i postale mi male i sad ih moja sestra voza :D













188
poruka na forumu
15 170



post # 22 | 09.08.2012 , 2:40 AM

Vozio sam u osnovnoj skoli i bas su cool. Fora je bila kad sam dobio rolere i moj drug je uzeo pa smo zajedno u ulici ucili da vozimo. Rane su bile na svim mestima, noge,ruke, guzica ma sve je bilo modro. :D Kasnije kad smo izvezbali zauzeli smo grad... :D Sad vise ne vozim evo vec nekoliko godina. Razlog prestanka je to sto su leta postala nenormalno vruca i noge mi uvek prokuvaju sto mnogo mrzim a i nervirao sam se tako kad izadjem u grad da se vozim i naidjem na drugove onda ne mogu lepo s njima da idem i tako vozio sam jedno 2 godine i tolko. Solidan sam bio. Inace ne mislim da su roleri zenski sport, cak mislim suprotno, odnosno da je muski sport. Mnoge devojke nemaju pojma da voze jos kad ih vidim onako kad ukrste noge pa kao da su invalidi. Naravno cast izuzecima kao sto verujem da si ti Bancy, Inace veoma mi je lepo kad vidim cure da voze rolere (naravno da znaju da voze) pa kad prodju u sorcevima... brows






Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 23 | 29.08.2012 , 4:24 PM

_Nazgul_, da da... brows to je najbolje... :D hihih

kada vozite rolere na to bi trebalo gledati kao igra... da se unesete u to i zaboravite na sve... ja to radim vozim da izbacim bes nekad, nekad jer mi prija samo voznja.. ali kada vozim na strah zaboravim jednostavno se prepustim... i to je najveca filozofija... a ako imate strah, bas zato treba pokusavati, dok ga se ne resite, posle ce sve ici kao po loju... ;)

JA ██████ 100%










138
poruka na forumu
114 392



post # 24 | 06.09.2012 , 0:41 AM

Prve rolere sam dobila na poklon od dede 90 i neke, čini mi se 98, čim sam ih ugledala, zaljubila sam se, popela se na njih, vozikala jedan ceo dan po dvorištu, i posle sam pičila kao Fanđo xD Za divno čudo, nikada nisam pala, ali i ako budem pala, ustaću, pa teram dalje. Nema tu čega da se iko plaši, na zemlji si, i ne možeš daleko! :D

Neuspeh nije opcija!








Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 25 | 28.10.2012 , 6:26 PM

evo malo mog ludiranja... :D hehehe



Poruku je menjao/la Bancy - Nedelja, 28.10.2012, 6:55 PM

JA ██████ 100%










2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 26 | 17.12.2012 , 3:09 AM

Volim Rolere :D









♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 27 | 27.12.2012 , 10:31 PM

Bancy, hehehhe svaka cast :p :D

Volim i ja rolere al one ne vole mene lol

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°







Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 28 | 26.01.2013 , 10:54 PM

...jedva cekam ljeto da se opet druzim sa rolerima svaki dan... :)

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









2
poruka na forumu
0 0



post # 29 | 16.03.2013 , 8:15 PM

role su cool..ja ih vozim vec nekih 6 godina i onako "nisam los" <_< ...
..razmisljao sam o inline ,powerslide rolama i kontam da li bi 
trebao kupiti rolere ili samo kupiti nove tockove..?

u blocked me on facebook and now u r going to die







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 30 | 19.03.2013 , 10:06 AM

Vozio ih prije 5-6 godina, sad ih nebi ni pogledao. lol

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










289
poruka na forumu
16 266



post # 31 | 19.03.2013 , 10:40 AM

Quote (Ammir)
Vozio ih prije 5-6 godina, sad ih nebi ni pogledao.
bogme i ja :D :D Najveci problem je bio kad sam in ucio da vozim :P Imao sam 8 godina kada sam stao na rolere ... :D Koljena,laktov  su mi  bili .haos............... :D






Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 32 | 12.05.2013 , 9:31 PM

igor_97,  pa treba kupiti posebne rolere ako zelis da slajdujes... :D tj da skaces na sipku i sa vece visine... :D jer za slajd imaju na sredini poluge koja nosi tockove udubljenje, a i tockovi kao da su skriveni, oni su vise za skokove i razne akrobacije, nego za voznju... :D tako da koje rolere treba da kupis zavisi od toga sta zelis da radis... :D nadam se da sam pomogla makar malo... :D

Added (12.05.2013, 9:31 PM)
---------------------------------------------
AmmirEye, pa za to ima stitnici... :D tako da sada mozete opet da ih pogledate... :D jedino za dupe nisu izmislili... xD a msm da to nije problem... xD


JA ██████ 100%








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 33 | 13.05.2013 , 9:48 AM

Quote (Bancy)
Ammir, Eye, pa za to ima stitnici... tako da sada mozete opet da ih pogledate... jedino za dupe nisu izmislili... xD a msm da to nije problem...
Kakvi bona stitnici , ja za to u zivotu nisam cuo. :D

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










1069
poruka na forumu
17 283



post # 34 | 13.05.2013 , 3:31 PM

Quote (Bancy)
ja vozim rolere otkad znam za sebe... nema nista bolje za izbijanje besa i doterivanja figure... :p inace volim da ih vozim kao manijak i trudim se da ih sto brze vozim...

Mislim da sam se zaljubio :DDD

Ja inace sam pre cesto isao sa drugom vozali se sprdali itd :D sad u zadnje vreme jako slabo xD








87
poruka na forumu
6 45



post # 35 | 13.05.2013 , 9:50 PM

Vozio sam rolere 5 godina,bio sam moze se reci profesionalac dok nisam slomio ruku na njima hahaha.Ali dok sam vozio stalno sam vozio brzo da sam ove sa biciklima i autima prestizao (ali naravno autima koji ne idu preko 60 :D ). Volio sam se na njima sto kazu da se "izduvam" kad sam ljut ili neraspolozan.Naprosto sam ih obozavao :D

ЖИВЕО РАТКО МЛАДИЋ !









792
poruka na forumu
53 326



post # 36 | 15.10.2013 , 12:30 PM

Koliko sam ja imao ''lepih'' kolena









Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 37 | 14.05.2014 , 8:51 AM

Quote saki007 ()
Mislim da sam se zaljubio :DDD Ja inace sam pre cesto isao sa drugom vozali se sprdali itd sad u zadnje vreme jako slabo xD
heeh  stid
e pa kreni ponovo :D

Quote kanter ()
Vozio sam rolere 5 godina,bio sam moze se reci profesionalac dok nisam slomio ruku na njima hahaha.Ali dok sam vozio stalno sam vozio brzo da sam ove sa biciklima i autima prestizao (ali naravno autima koji ne idu preko 60 ). Volio sam se na njima sto kazu da se "izduvam" kad sam ljut ili neraspolozan.Naprosto sam ih obozavao
mene jednom iz zezanja drug jurio bajsem, prestigla ga xD a vozim vise od 30 na sat iz opustencije :D bas smo merili :D tako da bez problema mogu jugica da prestignem... xD hahahhah ali ne nekog nabudzenog :p msm imam i ja nekih granica :D mozda kada bih uzela jos vece tockove, msm da bih bila jos i brza.. mada bi mi se pokretnost smanjila :D tako bolje ja da skakucem vozim i zezam se... :D a slomio ruku, piiii imas drugu :p mene to ne bi zaustavilo, pogotovo kad volim nesto kao sto su roleri.. :D do sad sam pala mozda svega 5 puta otkako vozim a ima... puuuuuuuuu pa mozda 10 god ako ne i vise :D (inace imam 20) tako da mozda i vise :D a to sto sam pala bilo je jer sam vozila na kisi ili po pesku ili sam se glupirala da nasmejem drustvo xD

Quote MaRe_Bre ()
Koliko sam ja imao ''lepih'' kolena
ja sam jednom pred maturu roknula, ja i haljina i prekrivene modrice... :D ce pomisli neko da su me terali da klecim na kukuruzu... hahahaha xD  ma zurila sam na neki rodj i sad ne mozes u toj brzini da napravis mali luk, ja se zaletela i kako sam skrenula, posto sam bukvalno iskocila na put, ni levo ni desno u toj zurbi iskocila na kola i ja se odgurnem rukom, i tako samo kleknem na banak (ivicnjak :D) i razbim oba kolena... i neki momci se okrenuse dal sam dobro, a ovaj izaso iz kola i psuje me... xD a ja mrtva ladna u zurbi ustajem i samo dignem ruku njemu i kazem dobro sam i odem... xD msm da su im oci ispale.. hahha ali to se sve jako brzo desavalo da sam se cerekala usput... xD mada mi je krivo sto sam isprepadala jadnog coveka u kolima... :D NE POKUSAVAJTE OVO KOD KUCE xD ali i dalje vozim ko manijak samo kad imam gde :D ne mogu dalje od zemlje.... xD


Poruku je menjao/la Bancy - Sreda, 14.05.2014, 8:58 AM

JA ██████ 100%










792
poruka na forumu
53 326



post # 38 | 14.05.2014 , 8:38 PM

Bancy, Sramota..Ti se tu razbijes,a ovaj te psuje... ;)
Trebala si ostati na mestu xD :D









Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 39 | 17.05.2014 , 7:08 PM

Quote intimenfrizuren ()
The roleri mnogo vole da BOLE.
slusaj bole :p vole i one tebe xD

Quote MaRe_Bre ()
Sramota..Ti se tu razbijes,a ovaj te psuje... Trebala si ostati na mestu xD

sto da ostanem? pa ti pricam da sam zurila ko konj... xD posto je drugarica isla peske i cekala me tamo a ima nekih 3km ja sam morala da odem kuci sto je brze moguce, zapakujem poklon obucem se i vratim... xD kakvo cekanje? xD si lud? :p hehehhe

JA ██████ 100%










792
poruka na forumu
53 326



post # 40 | 18.05.2014 , 11:05 AM

Bancy, Haha,pa to sto te je vredjao :)





Forum » Sport » Ekstermni sportovi » Roleri (sta mislite o njima?? i da li biste "stali" na njih??)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: