Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Auto-Moto » Automobili » Audi a4
Audi a4






4750
poruka na forumu
495 2877



post # 1 | 19.12.2011 , 8:10 PM

Sta mislite o ovom autu kako vam se dopada?








843
poruka na forumu
234 2303



post # 2 | 19.12.2011 , 8:23 PM

Odlican auto....u svakom smislu...






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 19.12.2011 , 8:39 PM

ne mislim, jer kad krenem da mislim nije mi dobro... poklonite mi ga za rodjendan (za 12 dana je) imam i polozeno, samo mi ovaj lepotan fali... :D

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 4 | 19.12.2011 , 9:35 PM

audi moj ti naudi xD

Dobra masina ali skupa ...

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










979
poruka na forumu
107 551



post # 5 | 20.12.2011 , 9:25 PM

da da :) zavisi koji ;) ovi novi su smor . Dopadaju mi se oni od 1997–2001 S4 B5 2.7L *___*












4750
poruka na forumu
495 2877



post # 6 | 20.12.2011 , 11:55 PM

Ja imam msm moj stari ja nisam polozio 2000 godiste masina kida B)








81
poruka na forumu
3 27



post # 7 | 21.12.2011 , 0:46 AM

Ja vozim A3 1.8T, chipovan i mashina zaista ide lepo. Moj je chipovan u BSR tjuning kuci. Uzeli su mi 400 evra za kodiranje ali neuporedivo ide bolje. Zadnji put (dok sam bio vlasnik auta sada ga otac vozi :P ), vozio sam ga 250km/h.
Audi A4 je nesto prostraniji, udobniji, stabilniji i ima veci prtljaznik ali nije startniji u smislu da povuce kao trojka. Trica je laksa!

U svakom slucaju stvarno jak brend!








790
poruka na forumu
58 477



post # 8 | 21.12.2011 , 0:52 AM

Nije los, ali posto sam vozio audi a4 1.9TDI 2000god. i sad vozim peugeota 607 i imam renoa scenica, Audi im nije ni prici, nazalost. Uvek se odlucujem za Renault scenica 1.9DCI, jer odgovara svim potrebama. :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










978
poruka na forumu
107 1318



post # 9 | 21.12.2011 , 1:22 AM

Quote (Cvikerash)
Zadnji put (dok sam bio vlasnik auta sada ga otac vozi :P ), vozio sam ga 250km/h.


Ja vozim bmw 740i sa 300 konja pa ga nisam ni preko 150 km/h vozio, predjem 12 km/h i dobijem tri tacke i 300eura kazne, da mi je znat gdje vi vozite toliko da dodjem i ja i dopustim autu da dise malo :(


Poruku je menjao/la igortehno - Sreda, 21.12.2011, 1:24 AM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










81
poruka na forumu
3 27



post # 10 | 21.12.2011 , 1:29 AM

Ja sam ga vozio vise puta u Srbiji kao i u Nemackoj!

@Ognjene
Ti sto uporedjujes je velika razlika! 607 i Audi A4 prvo nisu u istoj klasi! Scanic je porodicni automobil.








843
poruka na forumu
234 2303



post # 11 | 21.12.2011 , 2:41 AM

Mislim da mije potrebno,ali posto sam imao dosta iskustva sa "tim" auom,ako uzimas cetvorku,kao sto svako moze da predpostavi...vise trosi nego trojka a manje nego sestica...pravi auto...aako zelis da vozis cabrio a ima i takvih A$ znaj da je tezi,da vize trosi a sto je naj bitnije ima manja air bag-ova imanje je bezbedan,ako imas kintu uzmi automatik 4x4 i bas te briga a cabrrio...ostavi da voze kliomci....








514
poruka na forumu
128 1462



post # 12 | 21.12.2011 , 9:46 AM

Quote (igortehno)
Ja vozim bmw 740i sa 300 konja pa ga nisam ni preko 150 km/h vozio, predjem 12 km/h i dobijem tri tacke i 300eura kazne, da mi je znat gdje vi vozite toliko da dodjem i ja i dopustim autu da dise malo

Kako uspes da NAPOJIS tog lepotana ???

Sve preporuke za auto,moj drug ima Audi A4 2.0 tdi 2009 god,sandjama od auta,samo kada je u ful opremi :D








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 13 | 21.12.2011 , 10:13 AM

dobar auto...



da mi je jedan takav.... ehhh...kamo lepe srece... yes

:P









978
poruka na forumu
107 1318



post # 14 | 21.12.2011 , 11:32 AM

Quote (munja_1986)
Kako uspes da NAPOJIS tog lepotana ??? Sve preporuke za auto,moj drug ima Audi A4 2.0 tdi 2009 god,sandjama od auta,samo kada je u ful opremi


Ja sam malo otisao u off topic al ok, ma i nije potrosac neki, kad vidim da 1.2 benzinci trose po 7 litara onda i nije cudno sto moj auto trosi oko 12 litara nekakve mjesane vozne, na auto putu pri brzini od recimo 110 potrosnja je 6.4 litre (najniza na 100km) a najvisa mi je bila oko 14 litara!
E sad da se vratim na temu A4 i nije tako los auto ali je pretjesan, prije bih odabrao 6-icu to je neko moje misljenje, jer provjereno zanam da audi a4 dizel voli da proguta dosta goriva a ubrzanje je ocajno po meni, recimo kad sjednete iz golfa 2-ice onda i osjetite to, ali ja uopste ne shvatam ljude koji voze dizele, em buka, em veci troskovi odrzavanja. Jeste li znali da se dizel isplati samo onima koji prelaze preko 30 000 km godisnje (pa cak i 60 000 zavisno od kubikaze), ako ne vjerujete uzmite digitron u ruke i racunajte, dakle ako ces vec uzimat audi a4 onda uzmi benzinca!? I jos nesto za istu cijenu mozes uzet po meni mnogo kvalitetniji auto, nema potrebe ni da kazem koji! Znam da mislite da je bmw skup za odrzavanje ali svakako je jeftiniji od napuhanog golfa i audija!? Zasto dok svi moji drugovi vise po redoovnim servisima ja imam servisne intervale od 30 i 60 hiljada i to je to :) a nemam ni zupcasti (znaci jednom u godini) i na kraju se svodi na to da godisnji troskovi odrzavanja su manji meni nego njima sa recimo A4 dizelom, ok ne moze se to ni po cemu poredit ali pokusavam objasnit (ovo sto pisem se odnosi na ovlastene servise i nove djelove) :D Kada kupujete auto bio to audi ili bilo koja druga marka uzmite lijepo i racunjate troskove odrzavanja, potrosnja, gume, za narednih nekoliko godina i tada kupite auto ako vam sve odg! Vecina ljudi kupi auto koje srce zeli ali novcanik ne moze da trpi i onda takav auto strada i kasnije se prica kako je kanta i kvarljiv! Ovo se pricam jer radio sam u auto kuci dobre dvije godine i znam sta se desava u stvarsnoti i to jos po sloveniji gdje je standard daleko veci nego u Srbiji ili Bosni!
I jedan mali savjet u audiju 2.5 dizel ne valja zbog greske sa bregastom, cisto mali savjet ali to svi vec znaju, taj motor izbjegavat! Pozdrav i oprostite o opsirnom postu!?

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










81
poruka na forumu
3 27



post # 15 | 21.12.2011 , 12:27 PM

Ok, sada smo malo otisli u offtopic ali napisacu i ja jednu recenicu, cisto da iznesem svojaa iskustva, a imam ih vezano za te dve marke automobila! <_<

I ja vozim BMW 318i E90 2009 god. Presao sam za mesec dana oko 25000km dok sam bio letos na odmoru! Moj je benzinac i hocu da kazem da je BMW jeftiniji sto se odrzavanja tice.
Kazem, cinjenicu da sam n A3 zamenio bobinu koja kosta 100 evra, dok sam na BMW-u proslog meseca zamenio istu stvar i kostala me je nova 50evra u BMW-ovom servisu!
Gume?
Prednje gume su se na Audiju izlizale do 2mm sa cirka predjenih 30000km, dok sam sa BMW-om presao evo 40000km i verovali ili ne gume su jos uvek 3-5mm...zadnje!

Inace kao sto je kolega ''igortehno'' napisao bmw ima zupcasti. U BMW servisu kad sam ih pitao kada treba to da zamenim odgovorili su mi da ih posetim kada auto predje 200000km...








978
poruka na forumu
107 1318



post # 16 | 21.12.2011 , 12:42 PM

Quote (Cvikerash)
Inace kao sto je kolega ''igortehno'' napisao bmw ima zupcasti. U BMW servisu kad sam ih pitao kada treba to da zamenim odgovorili su mi da ih posetim kada auto predje 200000km...


Heh, tu si pogresio bmw nema zupcasti ima lanca, i ovdje se tek taj mjenjac provjerava na 300 hiljda a ulje u istom se nikad ne mjenjanja niti to preporucuje bmw :)
Dejane izvini sto smo malo skrenuli s teme, uostalom ovo i jeste dikusija gdje svako treba da iznese svoje misljenje yes

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










3
poruka na forumu
0 0



post # 17 | 21.12.2011 , 2:31 PM

Prespremno auto nea sta jes malo teze ga nasuti. Ali dobro je auto uglavnom ribe se loze to je bitno.......... yes

baraba po struci nikad dangubio,uvjek pogadjo sto sam nisanio









81
poruka na forumu
3 27



post # 18 | 21.12.2011 , 11:45 PM

Greska, mislio sam na lanac...
Ne znam na koji menjac ti mislis, meni u knjizi za trojku automatik pise zamena ulja na 60000km! (ili sam ja nesto pobrkao)

I ja se izvinjavam, ja sam inace fan Audija i Porschea ali sada imam i BMW pa je lepo da iznosimo cinjenice koje stvarno znace! Audi je skuplji za odrzavanje od BMW-a sto ja nisam znao, a verujem i mnogi drugi!


Poruku je menjao/la Cvikerash - Sreda, 21.12.2011, 11:47 PM








4750
poruka na forumu
495 2877



post # 19 | 23.12.2011 , 7:27 PM

Quote (igortehno)
uzmi benzinca!

pa sta si mislio

a ovo sto kazes za ubrzanje tu se bas i neslazemo auto kida kad povuce a odrzavanje 15000 km 30000 km (kad se pali auto pise za koliko kilometara trebate otici u servis i ako to radite redovno nebi trebalo biti problema) yes








978
poruka na forumu
107 1318



post # 20 | 24.12.2011 , 1:03 AM

Quote (Cvikerash)
Ne znam na koji menjac ti mislis, meni u knjizi za trojku automatik pise zamena ulja na 60000km!


Pobrkao si imam jos i Corsu C za loko voznju sa eaaytronic mjenjacom pa se ne mjenja tako cesto ulje u mjenjacu :)

Quote (Dejan)
a ovo sto kazes za ubrzanje tu se bas i neslazemo auto kida kad povuce a odrzavanje 15000 km 30000 km (kad se pali auto pise za koliko kilometara trebate otici u servis i ako to radite redovno nebi trebalo biti problema)


Prvo, svaki dobro odrzavan auto je dobar auto, dobro odrzavan i chevrole spark moze bit mnogo bolje auto od nekog neodrzavanog auta poput audija a8, bmw 7 ili pak mecke s klase... ono realno i jeste tako, bitno je da se mozi bmw, mecka ili audi i da se okolo hvali kako njihov auto ide, kako ih nista ne kosta a prvi kvar taj auto se proda nekom nesrecniku koji ce tek osjetit na svojoj kozi odrzavanje takvog auta, naime ne svodi se se sve na te servise ulja i filtera i plocica, pa mene to kosta 100 eura za corsu bez ruku (svakih 30000 ili 2 godine) o bmw-u necu ni pricat, gdje su amortizeri, diskovi, klima, podvozje, xenoni, antifriz, gume (msm na 18', 19' ili cak 20') itd...
Vidi ovako, procitao si sta ja vozim djavo , e sad zamisli kako meni izgleda kad ja sjednem u auto s toliko manje snage brmbrm ne kazem da taj auto ne lijepi za sjediste recimo 1.8i ili 2.0i al mu pri vecim brzinama osjetno nestaje snage, mozda bi me cak uzeo na startu zbog male prednosti u odnosu na automatic... i jos nesto veci motor je rasterecen pa zbog tog i puno manje trosi (recimo 1.6 i 2.0 imaju skoro iste potrosnje s manjom razlikom u gradu) a i manje se kvare zbog tog sto nisu forsirana stalno, nego se bukvalno voze uvjek sa pola gasa, nema potrebe do 7000 obrtaja ic da bi imao neko zavidno ubrzanje ;)
i ova moja corsa 1.2 16v ide predobro za svoj motor, cak je i mene iznenadila, cini mi se da bi mi bmw-a ostavila u prvih 50 na sat (doduse samo mi se cini lol ) :) al ipak 14 sek do 100 na sat :o


Poruku je menjao/la igortehno - Subota, 24.12.2011, 1:15 AM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...




Forum » Auto-Moto » Automobili » Audi a4
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search: