Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » Hardwer » pomoc..
pomoc..






5
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 28.09.2012 , 7:00 PM

pozz, imam problem kad overklokujem cpu (intel core e2180 dual core) sa softverom ClockGen, dodjem do 2250 ghz i onda mi se komp ukoci i moram da ga res..probao sam par puta ali uvek na istom mestu se zamrzne.. molim vas ako neko zna nek mi pomogne.. hvala cao

GAMING 4 LIFE







Sta da napisem?!
444
poruka na forumu
21 287



post # 2 | 28.09.2012 , 7:27 PM

nes si zezno!
probaj sa drugim softverom mozda i prorad!








400
poruka na forumu
56 795



post # 3 | 29.09.2012 , 3:28 AM

uh,nisam siguran da je intel pravi procesor sa kojim je to moguce, AMD mozes, ali imaces problema sa pregrejavanjem, a povecanje brzine mozes preko BIOSA da uradis, ako imas stariji BIOS, mozda moze i na novijem, ali veruj, samo ti skracuje zivot kompjutera, ne treba ti to...

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!









172
poruka na forumu
3 38



post # 4 | 29.09.2012 , 5:05 AM

ako hoces da overklokujes komp... to se radi u biosu... batali programe i kojekakva govna...
i treba ti dobro hladjenje.... jer ce ti se pregrevati strasno... i nemoj se puno zezati oko toga mozes da pokvaris... ako nemas iskustva... ja sam moj komp overklokovo na 215 mhz











5
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 29.09.2012 , 11:07 AM

hteo sam sa softverom zato sto nzm u biosu kako..nemam iskustva sa overklokovanjem ali gledao sam tutorijale i svi imaju neki drugi bios koji je drugaciji od mog iako imaju isti procesor..u biosu treba i voltage i sva ona s****a. videcu sta cu. uglavnom hvala svima sto su pokusali da pomognu :)

GAMING 4 LIFE







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 6 | 29.09.2012 , 5:29 PM

Prije svega na svakom tutorijalu ti pise da je obavezno da proveris hladjenje,i za tvoje "qlere" imas odredjenu slobodu dokle mozes da overclock.... I naravno pametnije da iscimas nekog ko je to vec radio jer ti sam preko tutorijala ces napraviti vise stete nego koristi ...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









5
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 29.09.2012 , 9:48 PM

Quote (XAVI_PG)
Prije svega na svakom tutorijalu ti pise da je obavezno da proveris hladjenje,i za tvoje "qlere" imas odredjenu slobodu dokle mozes da overclock.... I naravno pametnije da iscimas nekog ko je to vec radio jer ti sam preko tutorijala ces napraviti vise stete nego koristi ...


da..kuler mi i nije bas nesto.. 862 rpm

GAMING 4 LIFE









765
poruka na forumu
88 1029



post # 8 | 29.09.2012 , 10:31 PM

dualcore, ma nema nista druze dok ne platis :) recimo i da overclock-ujes treba ti bolje hladjenje,znaci opet moras da platis ;)

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me







Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 9 | 29.09.2012 , 10:34 PM

Quote (dualcore)
da..kuler mi i nije bas nesto.. 862 rpm


Brate onda bolje ne diraj,ako ti se ne kupuje novi racunar :)

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









5
poruka na forumu
0 0



post # 10 | 29.09.2012 , 11:25 PM

Quote (Belmo-)
ma nema nista druze dok ne platis recimo i da overclock-ujes treba ti bolje hladjenje,znaci opet moras da platis


da..na zalost :/

Quote (XAVI_PG)
Brate onda bolje ne diraj,ako ti se ne kupuje novi racunar


necu..hvala :)

GAMING 4 LIFE









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 11 | 19.10.2012 , 7:58 PM


Tema je zatvorena!



Forum » Tehnički deo » Hardwer » pomoc..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: